1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 13 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

650 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM od výrobce Johnson and Johnson jsou torické jednodenní kontaktní čočky. Tyto kontaktní čočky doporučujeme pacientům, kteří mají diagnostikovanou oční vadu astigmatismus. Jednodenní kontaktní čočky přináší svému nositeli celou řadu výhod, ale 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM jsou vysoce komfortní, jako všechny čočky od společnosti Johnson & Johnson obsahují UV filtry a mají systému stabilizačních zón a lubrikační technologii, která přispívá k pohodlnému nošení čoček.


Inovativní technologie Intuisight - díky ní se čočka okamžitě přizpůsobí oku starší osoby, která trpí presbyopií a má tedy neustále se měnící zornici.
Přirozený tvar pro oko - čočky jsou velmi měkké a jejich tvar byl navržen podle oka starší osoby. Díky tomu jsou velmi pohodlné při používání - perfektně se přizpůsobí povrchu, nekrčí se ani nevypadávají.
Dlouhotrvající zvlhčení - oči starších lidí jsou mnohem náchylnější k vysychání a podráždění. Proto byly popsané čočky vytvořeny na základě inovativního materiálu Etafilcon A, který zaručuje dlouhodobé optimální zvlhčení.
Jasný obraz v každých podmínkách - zdokonalená struktura čoček v kombinaci s dlouhotrvajícím zvlhčením se projevuje jako vysoká kvalita vidění v jakýchkoli podmínkách - jak zblízka, tak z dálky. Bez stínů, odlesků a halo efektu.
Blokování 98% UV záření - 1-DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCAL
Blokování 98% UV záření - takovéto zabezpečení chrání oči před nepříznivými účinky slunečního záření a bylo dosaženo díky obohacení každé čočky o moderní filtry UVA/UVB.
Jednodenní režim používání - ideální pro osoby vedoucí aktivní životní styl nebo pro ty, kteří si jednoduše cení časté výměny skel - nový a čerstvý pár každý den. Bez další péče.
 

Využití moderních technologií

 

Výroba kontaktních čoček je prakticky neustále se vyvíjející odvětví. To je také důvod proč společnost Johnson and Johnson své kontaktní čočky vyrábí dle nových trendů a výrobních technologií.

  • LACREON™ technologie - hydratační technologie LACREON™ váže hydratační složky na povrchu kontaktních čoček. Tyto složky mají obdobné složení jako lidské slzy, a proto jsou velmi dobře snášeny i pacienty s citlivýma očima. Vaše oči jsou i po celodenním nošení kontaktních čoček 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM dostatečně hydratované a svěží.
  • ASD technologie - k dalším výrobním technologiím patří technologie ASD. Díky ní jsou propojeny čtyři stabilizační zóny. Přirozený tlak očních víček a technologie ASD umožňují bezchybné držení čoček na svém místě. Díky ASD technologii je manipulace s čočkami velmi snadná a jednoduchá. Zvládnou ji tedy i začínající uživatelé kontaktních čoček.
  • UV filtry - při nošení čoček 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism bude vaše rohovka chráněna před UVA a UVB zářením a to díky UV filtrům, které jsou implementovány do kontaktních čoček.
 

Parametry kontaktních čoček ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky ACUVUE®
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Síla dioptrií -9,00 až -6,00 D (každých 0,25 D)
Adice LOW (až +1,25), MID (až +1,75), HIGH (až +2,5)
Zakřivení 8,4
Průměr 14,3
Dk/t 25,5 x 10-9
Zavodnění 58%
Materiál Etafilcon A
Technologie LACREON®
UV filtr 99% UVB; 86% UVA
 

Viz také další progresivní čočky ACUVUE®:

Více informací
VýrobceJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 13 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL 30 kusů?

Můžete si vybrat kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL 30 kusů sami, znalostí svých parametrů zraku, nebo se poradit s optometristou. Balení obsahuje 30 čoček, což stačí na měsíc pravidelného používání, poskytující pohodlí a jasné vidění.

Jsou kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL bezpečné?

Ano, kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL jsou produktem renomované značky ACUVUE® a vyráběné společností Johnson & Johnson, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost používání. Díky technologii LACREON® poskytují pohodlí po celý den.

Na jaký vad zraku jsou určeny kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL?

Kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL jsou určeny korekci presbyopie, tedy stárnutí očí. Jejich speciální konstrukce umožňuje ostří vidění jak na blízké, tak i na daleké vzdálenosti (díky technologii INTUISIGHT), eliminující potřebu nošení dalších brýlí.

Jak správně nasazovat kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL?

Před nasazením kontaktních čoček 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL si důkladně umyjte a osušte ruce. Poté, použitím techniky doporučené lékařem, jemně umístěte čočku na povrch oka, ujistěte se, že dobře sedí.

Jak správně sundat kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL?

Při sundávání kontaktních čoček 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL si také pamatujte na důkladné umytí a osušení rukou. Poté jemně posuňte čočku dolů po spojivce a chyťte ji prsty, abyste zabránili poškození oka nebo čočky.