ACUVUE® OASYS 1-Day 90 čoček

Počet kusů v balení:

90 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

90 kusů

Naše cena:

1 613 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

ACUVUE® OASYS 1-Day jsou kontaktní čočky jednoho z nejvýznamějších producentů kontaktních čoček na světě - Johnson & Johnson.

Zvětšená optická zóna - zřetelně lepší kvalita zraku, bez ohledu na dobu použití (od jejich založení na začátku dne, až do okamžiku, kdy jsou vyjmuty na konci dne).
Technologie integrovaných slz - udržování konstantní hydratace, oči nejsou na konci dne "unavené". Hydratovaný silikon s 38% obsahem vody spolu s 98% přívodem kyslíku zajišťuje dlouhodobý komfort.
Zvýšený průměr čočky - umožňuje lepší přilnutí k povrchu oka, zatímco proces nasazování a sundávání čoček je maximálně zjednodušen (také díky světle modré barvě).
Jednodenní režim - nový, čerstvý pár čoček každý den je zárukou zdraví a bezpečí před infekcemi očí. Ostré vidění s jednodenními čočkami ACUVUE® OASYS 1-Day po celý den užívání.
Optimalizovaná tekutina v blistru - biokompatibilní kapalina, která poskytuje úplné pohodlí od okamžiku, kdy je čočka nasazena.
UV ochrana - čočky mají UV filtry nejvyšší kvality (99% UVB a 96% UVA), které maximálně chrání oči před účinky záření.
 

Charakteristika kontaktních čoček ACUVUE® OASYS 1-Day:


Inspirována slzami (protože slzy obsahují víc, než jen vodu) firma Johnson&Johnson přidala do kontaktních čoček ACUVUE® OASYS 1-Day technologii HydraLuxe™, která díky vylepšenému materiálu, molekulám, které připomínají slzný film a zvlhčenému silikonovému materiálu, který se sjednotí s přirozeným zvlhčováním oka, pomáhá zlepšit přilnavost k povrchu oka a látka mucin napodobuje funkci membrán svázaných s rohovkou oka. Došlo ke zvýšení optické sféry a průměru čočky, také byl inovován a nově uzpůsoben roztok v pouzdře. Navíc kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day obsahují UV filtr třídy 1, který pomáhá chránit rohovku a oční bulvy před vlivy škodlivého UV záření.

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day jsou hladké po celém svém povrchu, což napomáhá jejich celodennímu zvlhčování. To značně zmenšuje možnost pocitu jakéhokoli diskomfortu.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day určeny?


ACUVUE® OASYS 1-Day jsou jednodenní kontaktní čočky pro osoby, které tráví svůj den v náročnějších podmínkách. ACUVUE® OASYS 1-Day nabízí krom vysokého komfortu a transparentnosti i využití unikátní patentované technologie HydraLuxe, která snižuje příznaky únavy očí a zabraňuje jejich vysoušení.


Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day mají tyto jedinečné vlastnosti:

  • snadná manipulace s čočkami,
  • dokonalá kvalita vidění,
  • pocit komfortu i na konci dne
 

Parametry kontaktních čoček ACUVUE® OASYS 1-Day:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky ACUVUE®
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,5; 9,0
Průměr 14,3
Dk/t 121 x 10-9
Zavodnění 38%
Materiál Senofilcon A
Technologie Hydraluxe
UV filtr 99% UVB, 96% UVA
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Množství kusů v balení90 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ACUVUE® OASYS 1-Day 90 čoček
Vaše hodnocení