ACUVUE® OASYS 1-DAY for ASTIGMATISM 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

743 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM jsou jedny z nejmodernějších kontaktních čoček na trhu, určené pro každodenní použití. Byly vytvořeny pro miliony lidí, kteří bojují s astigmatismem, který snižuje komfort každodenního života. Použití nejinovativnějších řešení umožnilo tvůrcům získat dokonalé kontaktní čočky – intenzivně zvlhčené, propustné pro kyslík, a zároveň stabilní a velmi tenké, nepostřehnutelné i pro nejcitlivější oči.

EYELID STABILIZED DESIGN™ - kontaktní čočky zůstávají v jedné poloze na oku díky rotačnímu stabilizačnímu systému, který je udržován neustálým pohybem očních víček. Kontaktní čočky se tudíž nesrolují a nejsou cítit ani během velmi dynamického pohybu.
Technologie slz - z hlediska složení jsou kontaktní čočky velmi podobné slznému filmu lidí. A co víc, mají správnou hladkost, mazivost a propustnost pro kyslík, díky čemuž zůstávají maximálně hydratované po mnoho hodin a jejich používání je mimořádně pohodlné.
Pohodlí při používání produktu - ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM je ten typ kontaktních čoček, které poskytují vynikající pohodlí i během dlouhých hodin používání elektronických zařízení: počítač, telefon, tablet. Bez rušivého pocitu únavy očí.
Pro dny plné aktivity - ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM používejte pro dny plné úkolů, včetně těch nejnáročnějších, protože pohodlí, které poskytují (vyplývající z hydratace, stabilizace a propustnosti kyslíku), vás bude neustále podporovat ve vašem konání.
Široká škála sférických a válcových sil - ACUVUE OASYS 1-Day for ASTIGMATISM
Široká škála sférických a válcových sil - najít perfektní pár kontaktních čoček nebylo nikdy jednodušší. ACUVUE OASYS 1 Day for Astigmatism uspokojuje potřeby astigmatiků, a to i při velkém rozpětí dioptrií.
UV filtry - jejich úkolem je chránit choulostivý orgán zraku před škodlivými účinky slunečního záření. Použití těchto čoček snižuje riziko vážného onemocnění očí. Je to nutnost, zejména pokud máte rádi outdoorové aktivity na slunci.
 

Charakteristika kontaktních čoček ACUVUE® OASYS 1-DAY FOR ASTIGMATISM:

 

Základem kontaktních čoček je materiál Senofilcon A obohacený řadou zajímavých technologií. Technologie Integrovaných slz v kombinaci a HydraLuxe™ a další zvlhčující složky zabudované přímo do struktury čoček zaručují několika hodinovou hydrataci. Ta eliminuje problém suchých a podrážděných očí i ve dnech plných aktivního pohybu.

ACUVUE® OASYS 1 Day for ASTIGMATISM je oční víčko stabilizováno jako součást EYELID STABILIZED DESIGN™. To znamená, že čočky zůstávají na jednom místě - je chráněno neustálým pohybem očních víček. Tato skutečnost se přímo promítá do zlepšení kvality vidění - nejen čočky zůstávají nepostřehnutelné, ale také poskytují vidění ve vysokém rozlišení: bez jakéhokoli šumu, reflexů a zkreslení barev. Stabilita otáčení - protože o tom mluvíme - je zvláště důležitá při korekci astigmatismu. Vývojáři vylepšili čočky od nuly - materiál je nyní plně biologicky kompatibilní s lidským okem. Harmonizuje s přirozeným slzným filmem, aniž by způsoboval sebemenší podráždění a byl velmi dobře přijat i velmi jemnými očima náchylnýma k infekci a zarudnutí. Hladký, měkký a pružný povrch ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM je také zárukou snadné aplikace - tuto skutečnost ocení začátečníci.

Jednodenní kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM jsou ideální kontaktní čočky pro outdoorové aktivity. Proč? Protože obsahují UV filry (třídy I i II), které absorbují nebezpečné UVA a UVB sluneční záření, čímž chrání rohovku a další části lidského oka. Minimalizují riziko vzniku vážných očních onemocnění.

ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISMbyly vytvořeny jednou z nejznámějších a nejuznávanějších světových značek: ACUVUE®, která je nepřekonatelná, co se týče designu pohodlných a bezpečných kontaktních čoček.

 

Komu jsou kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-DAY FOR ASTIGMATISM určeny?

 
 • Astigmatikům,
 • Osobám, které vyžadují maximální komfort a bezpečí,
 • Osobám fyzicky aktivním,
 • Pro lidi, kteří mají rádi pobyt mimo domov,
 • Pro lidi, kteří rádi cestují,
 • Pro osoby, které oceňují čočky plně harmonizující s lidským okem,
 • Pro lidi, kteří mají rádi kontaktní čočky s nejnovějšími technologickými řešeními,
 • Pro lidi, potýkající se se syndromem suchého oka,
 • Pro lidi s citlivýma, jemnýma očima,
 • Pro kancelářské pracovníky, kteří tráví mnoho hodin před obrazovkou počítače,
 • Pro lidi, kteří věří značce s mnohaletou zkušeností.
 

Parametry ACUVUE® OASYS 1-DAY FOR ASTIGMATISM:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Torické kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky ACUVUE®
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Síla dioptrií -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,5
Průměr 14,3
Dk/t 121 x 10-9
Zavodnění 38%
Materiál Senofilcon A
Technologie EYELID STABILIZED DESIGN™, HydraLuxe™
UV filtr 99% UVB; 96% UVA
Dioptrie Valec Osa
0.00 až -6.00 D (každých 0,25 D) -0,75, -1,25, -1,75 10°, 20°, 30°, 40°, 50°, 60°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 120°, 130°, 140°, 150°, 160°, 170°, 180°
-6.50 až -9.00 D (každých 0,50 D) -0,75, -1,25, -1,75 10°, 20°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 160°, 170°, 180°
0.00 až -6.00 D (každých 0,25 D) -2,25 10°, 20°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 160°, 170°, 180°
+0.25 až +4.00 D (každých 0,25 D) -0,75, -1,25, -1,75 10°, 20°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 160°, 170°, 180°
 

Viz také další torické čočky ACUVUE®:

Více informací
VýrobceJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ACUVUE® OASYS 1-DAY for ASTIGMATISM 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM 30 kusů?

Výběr kontaktních čoček ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM 30 kusů můžete provést sami na základě parametrů produktu, jako je dioptrie, válec a osa válce, nebo využít služeb optometristy. Balení obsahuje 30 čoček, což uživateli poskytuje pohodlnou zásobu na jeden měsíc.

Jsou kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM bezpečné?

Ano, kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM jsou bezpečné při používání a poskytují pohodlí po celý den. Jsou vyráběny renomovaným výrobcem Johnson & Johnson, který dodržuje přísné bezpečnostní standardy.

K jakému zrakovému postižení slouží kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM?

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM jsou určeny k korekci astigmatismu, což je nepravidelná křivost rohovky. Díky speciální konstrukci poskytují čisté vidění a eliminují neostrý obraz.

Jak správně nasazovat kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM?

Nasazování kontaktních čoček ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM je snadné a pohodlné. Před umístěním čočky na oko si důkladně umyjte a osušte ruce. Poté jemně uchopíte čočku pomocí ukazováčku a palce a umístíte ji na rohovku oka.

Jak správně sundat kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM?

Sundání kontaktních čoček ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM je také jednoduché. Stačí jemně stáhnout dolní víčko dolů a pohledem nahoru jemně stisknout čočku mezi ukazovákem a palcem, a poté ji vyjmout z oka.