ACUVUE® OASYS 12 čoček

Počet kusů v balení:

12 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

12 kusů

Naše cena:

903 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Informace

Výroba čoček v balení po 12 a 24 kusech byla pozastavena, výrobek lze zakoupit v balení 6 ks.

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS sou dvoutýdenní kontaktní čočky z nabídky firmy Johnson & Johnson – jedním z největších výrobců kontaktních čoček na světovém trhu.

Posílené hydratační přísadou - uchovávají oči v příjemném stavu vlhkosti a svěžesti. Žádné podráždění nebo zarudnutí.
Výrobek známé a ceněné značky - vytvořený respektovanou značkou Johnson & Johnson. To je důkaz, že jejich nošení je velmi pohodlné a korekce očí je efektivní.
Značka strany usnadňující vkládání - díky nim je použití čoček velmi snadné. Nevyžaduje žádné zkušenosti ani konkrétní dovednosti, takže i kdybyste je nasazovali poprvé, budete to schopni zvládnout.
Neustálý způsob nošení - Acuvue Oasys
Neustálý způsob nošení - čočky byly vytvořeny na základě moderní technologie, díky níž je můžete nosit bez přerušení bez obav z podráždění. Nevyžadují vyjmutí před spaním a opětovné nasazení ráno.
Blokují více než 98% škodlivého slunečního záření - je to způsobeno moderními filtry UVA / UVB zabudovanými do každé čočky.
 

Charakteristika kontaktních čoček ACUVUE® OASYS:


Tyto čočky jsou vyrobeny z materiálu Senofilcon A, s použitím zvlhčující látky HYDRACLEAR Plus, která způsobuje uzamknutí vlhkosti v čočce. Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky. Tyto čočky byly navrhnuty tak, aby během nošení byly velmi příjemné a zvlhčené. Tyto čočky mají vysokou propustnost kyslíku až 174.

Pro kontaktní čočky ACUVUE® OASYS je charakteristická vysoká ochrana před UV-A zářením až 95% a UV-B zářením až 99%. Tyto kontaktní čočky mají také značku pro lehčí nasazování, takže s nimi nebudou mít problémy ani začínající uživatelé.

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS jsou dvoutýdenní čočky, ale vzhledem k svým vlastnostem mohou být rovněž použity v systému nepřetržitého nošení v průběhu jednoho týdne.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky ACUVUE® OASYS určeny?


Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny pro uživatele s vysokými nároky na pohodlí. Jsou určeny pro lidi, kteří většinu času tráví v klimatizovaných či zakouřených místnostech nebo pracujících s výpočetní technikou po celý den. Jsou doporučeny především pro uživatele, kteří:

 

  • hodně času tráví před obrazovkou počítače,
  • trpí pocitem suchého oka během nošení kontaktních čoček,
  • potřebujících dodatečné zvlhčování oka pomocí kapek,
  • hodně času tráví ve venkovním prostředí a jsou vystaveni rozmarům počasí.
 

Péče o kontaktní čočky:


Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS vyžadují pravidelnou údržbu vhodnými čistícími roztoky. V tom případě je záruka, že čočky budou během celé doby pohodlné a zaručí perfektní a komfortní pocit při jejich nošení. K jejich údržbě doporučujeme čistící roztok značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu.

 

Parametry kontaktních čoček ACUVUE® OASYS:

 
Kategorie Dvoutýdenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky ACUVUE®
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,4; 8,8
Průměr 14,0
Dk/t 147 x 10-9
Zavodnění 38%
Materiál Senofilcon A
Technologie HYDRACLEAR® PLUS
UV filtr 99,9% UVB, 96,1% UVA
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Množství kusů v balení12 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ACUVUE® OASYS 12 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 12 kusů?

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS jsou k dispozici v balení obsahujícím 12 kusů, což zajišťuje uživateli pohodlí a dlouhodobé použití. Můžete si je vybrat sami pomocí parametrů produktu nebo se poradit s optometristou, který vám pomůže přizpůsobit je vašim individuálním potřebám zraku.

Jsou kontaktní čočky ACUVUE® OASYS bezpečné?

Ano, kontaktní čočky ACUVUE® OASYS jsou vyráběny renomovanou společností Johnson & Johnson, což zaručuje uživatelům vysokou kvalitu a bezpečnost. Pokročilé materiály a technologie zajišťují pohodlí a zdraví očí po celou dobu nošení.

Na jaké vady zraku jsou určeny kontaktní čočky ACUVUE® OASYS?

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS jsou určeny k opravě sférických vad zraku, jako je krátkozrakost nebo dalekozrakost, poskytují univerzální řešení pro osoby s různými potřebami korekce.

Jak aplikovat kontaktní čočky ACUVUE® OASYS?

Aplikace kontaktních čoček ACUVUE® OASYS je snadná a pohodlná. Před aplikací si důkladně umyjte a osušte ruce, pak opatrně umístěte kontaktní čočku na špičku ukazováčku a podržte víčka pomocí prstů druhé ruky. Kontaktní čočka by měla být opatrně umístěna na povrch oka a poté nechte víčka klesnout.

Jak odstranit kontaktní čočky ACUVUE® OASYS?

Odstranění kontaktních čoček ACUVUE® OASYS je stejně snadné jako jejich aplikace. Nejprve si důkladně umyjte a osušte ruce. Poté jemně táhněte dolní víčko ukazováčkem, abyste vyvolali kontaktní čočku, a poté jemně stiskněte kontaktní čočku mezi ukazováčkem a palcem a opatrně ji vyjměte z oka. Po odebrání kontaktní čočky ji umístěte do vhodné nádoby se čisticím roztokem.