ACUVUE® OASYS 24 čočky

Počet kusů v balení:

24 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

24 kusů

Naše cena:

1 727 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Informace

Výroba čoček v balení po 12 a 24 kusech byla pozastavena, výrobek lze zakoupit v balení 6 ks.

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS sou dvoutýdenní kontaktní čočky z nabídky firmy Johnson & Johnson – jedním z největších výrobců kontaktních čoček na světovém trhu.

Posílené hydratační přísadou - uchovávají oči v příjemném stavu vlhkosti a svěžesti. Žádné podráždění nebo zarudnutí.
Výrobek známé a ceněné značky - vytvořený respektovanou značkou Johnson & Johnson. To je důkaz, že jejich nošení je velmi pohodlné a korekce očí je efektivní.
Značka strany usnadňující vkládání - díky nim je použití čoček velmi snadné. Nevyžaduje žádné zkušenosti ani konkrétní dovednosti, takže i kdybyste je nasazovali poprvé, budete to schopni zvládnout.
Neustálý způsob nošení - Acuvue Oasys
Neustálý způsob nošení - čočky byly vytvořeny na základě moderní technologie, díky níž je můžete nosit bez přerušení bez obav z podráždění. Nevyžadují vyjmutí před spaním a opětovné nasazení ráno.
Blokují více než 98% škodlivého slunečního záření - je to způsobeno moderními filtry UVA / UVB zabudovanými do každé čočky.
 

Charakteristika kontaktních čoček ACUVUE® OASYS:


Tyto čočky jsou vyrobeny z materiálu Senofilcon A, s použitím zvlhčující látky HYDRACLEAR Plus, která způsobuje uzamknutí vlhkosti v čočce. Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky. Tyto čočky byly navrhnuty tak, aby během nošení byly velmi příjemné a zvlhčené. Tyto čočky mají vysokou propustnost kyslíku až 174.

Pro kontaktní čočky ACUVUE® OASYS je charakteristická vysoká ochrana před UV-A zářením až 95% a UV-B zářením až 99%. Tyto kontaktní čočky mají také značku pro lehčí nasazování, takže s nimi nebudou mít problémy ani začínající uživatelé.

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS jsou dvoutýdenní čočky, ale vzhledem k svým vlastnostem mohou být rovněž použity v systému nepřetržitého nošení v průběhu jednoho týdne.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky ACUVUE® OASYS určeny?


Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny pro uživatele s vysokými nároky na pohodlí. Jsou určeny pro lidi, kteří většinu času tráví v klimatizovaných či zakouřených místnostech nebo pracujících s výpočetní technikou po celý den. Jsou doporučeny především pro uživatele, kteří:

  • hodně času tráví před obrazovkou počítače,
  • trpí pocitem suchého oka během nošení kontaktních čoček,
  • potřebujících dodatečné zvlhčování oka pomocí kapek,
  • hodně času tráví ve venkovním prostředí a jsou vystaveni rozmarům počasí.
 

Péče o kontaktní čočky:


Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS vyžadují pravidelnou údržbu vhodnými čistícími roztoky. V tom případě je záruka, že čočky budou během celé doby pohodlné a zaručí perfektní a komfortní pocit při jejich nošení. K jejich údržbě doporučujeme čistící roztok značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu.

 

Parametry kontaktních čoček ACUVUE® OASYS:

 
Kategorie Dvoutýdenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky ACUVUE®
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,4; 8,8
Průměr 14,0
Dk/t 147 x 10-9
Zavodnění 38%
Materiál Senofilcon A
Technologie HYDRACLEAR® PLUS
UV filtr 99,9% UVB, 96,1% UVA
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Množství kusů v balení24 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ACUVUE® OASYS 24 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 24 kusů?

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS jsou k dispozici v balení obsahujícím 24 kusů, což zajišťuje pohodlné užívání po delší dobu. Můžete si je vybrat podle vlastních parametrů zraku, jako je dioptrie a zakřivení, nebo si nechte poradit od optometristy, který vám pomůže vybrat vhodné čočky.

Jsou kontaktní čočky ACUVUE® OASYS bezpečné?

Ano, kontaktní čočky ACUVUE® OASYS jsou bezpečné v použití, poskytují vysoký komfort a bezpečnost díky inovativním materiálům a hydratačním technologiím. Tyto čočky vyrábí společnost Johnson & Johnson, což dodatečně potvrzuje jejich kvalitu a bezpečnost.

K jaké vadě zraku slouží kontaktní čočky ACUVUE® OASYS?

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS jsou určeny k opravě krátkozrakosti nebo dalekozrakosti. Díky své sférické korekci poskytují účinné řešení těchto vad zraku.

Jak aplikovat kontaktní čočky ACUVUE® OASYS?

Před aplikací čoček ACUVUE® OASYS si důkladně umyjte a osušte ruce. Poté opatrně vyjměte čočku z obalu a umístěte ji na špičky prstů. Po namočení čočky do roztoku na péči jemně otočte víčky a umístěte čočku na oko.

Jak odstranit kontaktní čočky ACUVUE® OASYS?

Pro odstranění čoček ACUVUE® OASYS můžete použít speciální nástroj na odstranění nebo je opatrně odejmout prsty. Nezapomeňte si před zákrokem umýt a osušit ruce. Po odstranění čoček je uložte do nádoby s roztokem na uchovávání čoček.