ACUVUE® OASYS 6 čoček

2 čočky #bioview ZDARMA (do 2 balení)
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 44 recenze.
Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

480 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Podmínky akce

Kupte 2 balení čoček Acuvue Oasys 6 ks a získáte ZDARMA 2 čočky #bioview 2 week!

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 44 recenze.
Pavel
5.0000
Dcera je už používá od 13let a je s nimi moc spokojená.Nyní jí je 17let a stále je chválí,dají se používat déle,než píšou, že jsou jen 14denní.Nikdy neměla žádný problém,žádné záněty,opravdu super!!!!
Petr
5.0000
Tyto čočky si také nemůžu vynachválit. Nosím je přes rok a jsem maximálně spokojená. Můžu je mít v oku celý den a nic necítím. Na noc vyndavám, ale myslím, že jako nouzovka se s nima a s kapkama dát přežít. A tento internetový obchod je spolehlivý a rychlý. Děkuji Andrea
Dalimil
5.0000
Čočky jsem začal nosit nedávno. Zatím jsem spokojený.

Pozor

Dioptrie 0,00 je k dispozici pouze v zakřivení 8.4


 Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS sou dvoutýdenní kontaktní čočky z nabídky firmy Johnson & Johnson – jedním z největších výrobců kontaktních čoček na světovém trhu.

Posílené hydratační přísadou - uchovávají oči v příjemném stavu vlhkosti a svěžesti. Žádné podráždění nebo zarudnutí.
Výrobek známé a ceněné značky - vytvořený respektovanou značkou Johnson & Johnson. To je důkaz, že jejich nošení je velmi pohodlné a korekce očí je efektivní.
Značka strany usnadňující vkládání - díky nim je použití čoček velmi snadné. Nevyžaduje žádné zkušenosti ani konkrétní dovednosti, takže i kdybyste je nasazovali poprvé, budete to schopni zvládnout.
Neustálý způsob nošení - Acuvue Oasys
Neustálý způsob nošení - čočky byly vytvořeny na základě moderní technologie, díky níž je můžete nosit bez přerušení bez obav z podráždění. Nevyžadují vyjmutí před spaním a opětovné nasazení ráno.
Balíček obsahuje 6 kusů čoček - jeden pár se může nosit po dobu až dvou týdnů, balení vám ušetří velké množství peněz.
Blokují více než 98% škodlivého slunečního záření - je to způsobeno moderními filtry UVA / UVB zabudovanými do každé čočky.
 

Charakteristika kontaktních čoček ACUVUE® OASYS:

 

Tyto čočky jsou vyrobeny z materiálu Senofilcon A, s použitím zvlhčující látky HYDRACLEAR Plus, která způsobuje uzamknutí vlhkosti v čočce. Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky. Tyto čočky byly navrhnuty tak, aby během nošení byly velmi příjemné a zvlhčené. Tyto čočky mají vysokou propustnost kyslíku až 174.

Pro kontaktní čočky ACUVUE® OASYS je charakteristická vysoká ochrana před UV-A zářením až 95% a UV-B zářením až 99%. Tyto kontaktní čočky mají také značku pro lehčí nasazování, takže s nimi nebudou mít problémy ani začínající uživatelé. Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS jsou dvoutýdenní čočky, ale vzhledem k svým vlastnostem mohou být rovněž použity v systému nepřetržitého nošení v průběhu jednoho týdne.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky ACUVUE® OASYS určeny?

 

Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny pro uživatele s vysokými nároky na pohodlí. Jsou určeny pro lidi, kteří většinu času tráví v klimatizovaných či zakouřených místnostech nebo pracujících s výpočetní technikou po celý den. Jsou doporučeny především pro uživatele, kteří:

 

  • hodně času tráví před obrazovkou počítače,
  • trpí pocitem suchého oka během nošení kontaktních čoček,
  • potřebujících dodatečné zvlhčování oka pomocí kapek,
  • hodně času tráví ve venkovním prostředí a jsou vystaveni rozmarům počasí.
 

Péče o kontaktní čočky:

 

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS vyžadují pravidelnou údržbu vhodnými čistícími roztoky. V tom případě je záruka, že čočky budou během celé doby pohodlné a zaručí perfektní a komfortní pocit při jejich nošení. K jejich údržbě doporučujeme čistící roztok značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu.

 

Parametry kontaktních čoček ACUVUE® OASYS:

 
Kategorie Dvoutýdenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky ACUVUE®
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,4; 8,8
Průměr 14,0
Dk/t 147 x 10-9
Zavodnění 38%
Materiál Senofilcon A
Technologie HYDRACLEAR® PLUS
UV filtr 99,9% UVB, 96,1% UVA
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ACUVUE® OASYS 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky ACUVUE® OASYS ve 6 kusech?

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS ve 6 kusech lze vybrat ručně na základě parametrů produktu uvedených na obalu. Můžete také využít služeb optometristy, který vám pomůže přizpůsobit čočky vašim individuálním potřebám. Balení obsahuje 6 čoček, což uživateli zajišťuje pohodlí a úsporu.

Jsou kontaktní čočky ACUVUE® OASYS bezpečné?

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS jsou vyráběny renomovanou společností Johnson & Johnson, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost používání. Jejich inovativní technologie poskytuje pohodlí po celý den a minimalizuje riziko podráždění nebo infekce očí.

K jakým vadám zraku jsou určeny kontaktní čočky ACUVUE® OASYS?

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS jsou určeny k nápravě vad zraku, jako je krátkozrakost nebo dalekozrakost. Jejich sférický typ korekce je činí ideálními pro osoby s těmito typy vad zraku.

Jak aplikovat kontaktní čočky ACUVUE® OASYS?

Aplikace kontaktních čoček ACUVUE® OASYS je snadná a pohodlná. Před aplikací si důkladně umyjte a osušte ruce, poté jemně umístěte čočku na špičku ukazováčku a přitiskněte ji na rohovku oka. Po aplikaci zkontrolujte, zda nezpůsobuje nepohodlí.

Jak odstranit kontaktní čočky ACUVUE® OASYS?

Odstranění kontaktních čoček ACUVUE® OASYS je také snadné. Lehce stáhněte dolní víčko a posuňte čočku na stranu, pak ji chytněte mezi palec a ukazováček a opatrně vyjměte. Po odstranění čočku opláchněte speciálním roztokem a uložte do vhodné nádoby.