Acuvue Oasys® Multifocal 6 čoček

Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

954 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Čtení vám způsobuje stále větší problémy a musíte knihu nebo telefon odložit, abyste mohli přečíst písmena? Pravděpodobně se potýkáte s presbyopií (stářím dalekozrakostí). Dvoutýdenní kontaktní čočky ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL jsou vaší šancí na ostřejší vidění, pohodlí, které vám umožní užívat si každý den a zapomenout na vaši zrakovou vadu.

 
Pro osoby s presbyopií - multifokální čočky ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL jsou určeny pro osoby nad 40 let, které trpí presbyopií, jinak nazývanou stařeckou vetchozrakostí.
Čočky od důvěryhodné značky - progresivní čočky vytvořené známou a uznávanou značkou ACUVUE®, která pro mnoho uživatelů znamená synonymum nejvyšší kvality a bezpečnosti.
Ostřejší vidění - s čočkami ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL se můžete těšit na ostřejší vidění z každé vzdálenosti. Konec rozmazanému vidění při čtení knihy, prohlížení něčeho na telefonu nebo sledování televize.
Pohodlí po celý den - díky intenzivnímu a dlouhotrvajícímu zvlhčení získanému díky technologii Hydraclear Plus, progresivní čočky ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL zaručují pohodlí po celý den. Bez suchosti a podráždění očí.
Ochrana před UV - ACUVUE OASYS MULTIFOCAL

 
Ochrana před UV - výrobce do čoček umístil komplex filtrů UVA/UVB, které chrání vaše oči před dvěma nejnebezpečnějšími druhy slunečního záření, a to v 90-100 %.
Dvoutýdenní použití - jeden pár čoček můžete používat 14 dní. Podmínkou je pouze každodenní čištění čoček vhodným čisticím roztokem.
 

Charakteristické vlastnosti čoček ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL

 

Presbyopie je přirozeným důsledkem stárnutí očí a postihuje lidi po 40. roce života. To však neznamená, že musíte tolerovat neostré vidění a obtíže při čtení, sledování televize nebo řízení auta. Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL jsou produktem světoznámé značky ACUVUE®, který vám umožní jasné vidění a díky rychlému a dokonalému přizpůsobení se vašim očím si ani neuvědomíte, že máte jakýkoliv zrakový defekt!

Progresivní čočky ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL jsou založeny na moderním materiálu Senofilcon A - s vysokým obsahem vody (38%) a vysokou propustností kyslíku. To znamená, že dostanete dobře zvlhčené čočky, které po několika hodinách nošení nebudou způsobovat suchost a podráždění očí. Navíc jsou vybaveny inovativní technologií Hydraclear Plus, která je známá z jiných čoček z rodiny OASYS. Je také důležité zmínit, že "dýchající" čočky ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL poskytují rohovce oka dostatečné množství kyslíku, udržují ji v dobré kondici a chrání před infekcemi.

Čočky ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL byly navrženy tak, aby vám zajistily jasné vidění na blízko i do dálky v každých, i náročných podmínkách. Obsahují tři různé optické síly - v horní, střední a dolní části. Rozsah umožňuje najít ideální pár čoček jak pro osoby s počátečním, tak pokročilým stádiem presbyopie.

Progresivní kontaktní čočky ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL jsou vybaveny UV filtry, které blokují téměř 100% UVB záření a více než 96% UVA záření. To je komplexní ochrana vašich očí před sluncem, kterou stojí za to využít nejen v slunečné dny, ale po celý rok.

ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL jsou dvoutýdenní kontaktní čočky. To znamená, že z jednoho páru můžete mít prospěch po dobu 14 dnů. Za předpokladu, že je po celodenním nošení očistíte pomocí příslušného roztoku a na několik hodin je ponoříte do čerstvé dávky přípravku.

 

Parametry kontaktních čoček ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL:

 
Kategorie Dvoutýdenní kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky ACUVUE®
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Síla dioptrií -9,00 až -6,00 D (každých 0,25 D)
Adice LOW (až +1,25), MID (až +1,75), HIGH (až +2,5)
Zakřivení 8,4
Průměr 14,3
Dk/t 147 x 10-9
Zavodnění 38%
Materiál Senofilcon A
Technologie HYDRACLEAR® PLUS, PUPIL OPTIMIZED DESIGN, Hybrid Back Curve
UV filtr 99,9% UVB, 96,1% UVA
 

Viz také další progresivní čočky ACUVUE®:

Více informací
VýrobceJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Acuvue Oasys® Multifocal 6 čoček
Vaše hodnocení