ACUVUE® OASYS with Transitions™ 6 čoček

Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

729 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Dvoutýdenní kontaktní čočky ACUVUE® OASYS with Transitions jsou skutečným průlomem v optickém průmyslu! Díky schopnosti aktivně reagovat na intenzitu osvětlení vás osvobodí od mžourání za slunečného dne, od oslnění způsobeného reflektory aut večer a v noci a neustálého přenastavování jasu na monitoru počítače či obrazovce mobilního telefonu.

Efektivní světelná filtrace - díky miliardám fotocitlivých částic čočky účinně chrání oči před nadměrným světlem. Už žádné bolesti očí, mžourání, zakrývání očí rukama!
Snížení záře a oslnění světlometů - popsané čočky jsou skvělou volbou pro řidiče díky schopnosti redukovat světlo, které vyzařují světlomety ostatních aut. Nyní je cestování ještě pohodlnější.
Dokonalá kvalita vidění - technologie Light Intelligent Technology ™ zaručuje vidění s ještě lepším kontrastem a sytostí barev; bez stínů, šmouh a odrazů.
Technologie zabudovaná do materiálu - aplikovaná nejen na čočku ve formě povlaku. Také zaručuje životnost všech příznivých parametrů; bezpečnost čoček a minimalizaci jejich opotřebení.
Nejvyšší ochrana proti UV záření - ACUVUE OASYS with Transitions
Nejvyšší ochrana proti UV záření - získaná díky obohacení čoček komplexem filtrů nejvyšší třídy, absorbujících téměř 100% škodlivého záření UVA / UVB.
Dvoutýdenní režim použití - můžete použít jeden pár kontaktních čoček až 14 dní. Jedinou podmínkou je jejich denní čištění a dezinfekce.
 

Charakteristika čoček ACUVUE® OASYS with Transitions:

 

Jádrem těchto moderních čoček je materiál Senofilcon A s technologií zabudovanou přímo do něj - nejen aplikovanou ve formě povlaku. Tím je zajištěna trvanlivost všech příznivých parametrů. Tyto čočky dokonale kombinují korekci vidění s fotochromní ochranou. Co to znamená? Čočky se rychle přizpůsobí převládajícím světelným podmínkám - absorbují nadměrné množství světla, chrání vás před náhlým oslněním, bolestí, rychlým šilháním nebo zakrýváním očí rukama. Během noční jízdy čočky snižují záři světlometů. Zajišťují bezpečí a pohodlí.

ACUVUE® OASYS with Transitions díky technologii Light Intelligent Technology™ také zajišťují dokonalou kvalitu vidění - se zvýšeným kontrastem a sytějšími barvami, bez stínů a odrazů. Obohacení kontaktních čoček o UV filtry nejvyšší třídy je zárukou 100% ochrany před škodlivými účinky slunečního záření. Samozřejmě, kromě všech výše uvedených parametrů, můžete počítat s plným komfortem použití - bez suchých očí a pocitu přítomnosti kontaktních čoček v očích. Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS with Transitions, které jsou k dispozici v široké škále mínusových a plusových dioptrií, tak mohou využít pro své potřeby jak osob s krátkozrakostí, tak i dalekozrakostí.

 

Největší výhody kontaktních čoček ACUVUE® OASYS with Transitions:

 
  • jedinečná průlomová technologie - jsou to první kontaktní čočky na trhu, které kombinují schopnost korigovat vady vidění s ochranou před intenzivně a náhle se měnícími světelnými podmínkami;
  • ještě lepší kvalita vidění - se silnějším kontrastem a sytostí barev, bez šumu, stínů a odrazů;
  • trvanlivost příznivých parametrů - díky technologii zabudované přímo do materiálu, ze kterého jsou čočky vyrobeny, a ne jen na něm ve formě aplikace povrchové vrstvy;
  • nejvyšší komfort použití - bez pcitu suchých očí, či vůbec vnímání, že máte čočky na očích nasazeny, a především úleva od šilhání, když se objeví náhlý zdroj silného světla;
  • dokonalá ochrana před UV zářením - získaná komplexem filtrů nejvyšší třídy.
 

Pro koho jsou vhodné kontaktní čočky ACUVUE® OASYS with Transitions?

 

Moderní kontaktní čočky ACUVUE® OASYS with Transitions jsou perfektním řešením pro všechny lidi, kteří se často potýkají s nepohodlím spojeným s intenzivním, měnícím se světlem. Práce na monitoru, řízení vozidla, zvýšená fyzická aktivita, přítomnost v různých světelných podmínkách - pokud některou z těchto činností můžete popsat svůj každodenní život, vězte, že ACUVUE® OASYS with Transitions jsou dokonalé kontakntí čočky pro vás. Navíc splňují očekávání i těch nejnáročnějších lidí, kteří hledají nejlepší ochranu zraku před škodlivými účinky UV záření.

 

Parametry kontaktních čoček ACUVUE® OASYS with Transitions:

 
Kategorie Dvoutýdenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky ACUVUE®
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,4
Průměr 14,0
Dk/t 121 x 10-9
Zavodnění 38%
Materiál Senofilcon A
Technologie Light Intelligent Technology™
UV filtr 99% UVA, 100% UVB
 

Viz také další dvoutýdenní čočky ACUVUE®:

Více informací
VýrobceJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ACUVUE® OASYS with Transitions™ 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky ACUVUE® OASYS with Transitions™ 6 kusů?

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS with Transitions™ jsou k dispozici v balení obsahujícím 6 kusů. Můžete si je vybrat sami pomocí informací o dioptriích a dalších parametrech, jako je křivost nebo průměr. Alternativně můžete konzultovat optometristu, který vám pomůže vybrat správný typ a parametry čoček.

Jsou kontaktní čočky ACUVUE® OASYS with Transitions™ bezpečné?

Ano, dvoutýdenní čočky ACUVUE® jsou bezpečné, pokud dodržujete pokyny k jejich používání a hygieně. Jsou vyráběny renomovaným výrobcem Johnson & Johnson, což dodatečně potvrzuje jejich kvalitu a bezpečnost.

Na jaké vady zraku jsou určeny kontaktní čočky ACUVUE® OASYS with Transitions™?

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS with Transitions™ jsou určeny k opravě krátkozrakosti nebo dalekozrakosti, protože mají typ sférické korekce.

Jak aplikovat kontaktní čočky ACUVUE® OASYS with Transitions™?

Aplikace kontaktních čoček ACUVUE® OASYS with Transitions™ je podobná jako u jiných kontaktních čoček. Před aplikací si umyjte a osušte ruce a poté jemně umístěte čočku na konec prstu a podržte horní víčko. Poté jemně umístěte čočku na rohovku oka.

Jak odstranit kontaktní čočky ACUVUE® OASYS with Transitions™?

Pro odstranění kontaktních čoček ACUVUE® OASYS with Transitions™ si umyjte a osušte ruce. Pak jemně stáhněte dolní víčko a podívejte se nahoru. Jemně stiskněte čočku prsty a pak ji opatrně odstraňte.