ACUVUE® RevitaLens® 360 ml

Dostupnost:

více než 14 pracovních dnů

Naše cena:

223 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

ACUVUE® RevitaLens® je nová generace multifunkčních dezinfekčních roztoků pro kontaktní čočky.

Produkt nové generace - roztok ACUVUE® RevitaLens® je přípravek zlepšený ve složení i způsobu působení. Zaručuje komplexní péči o čočky a tím i jejich bezpečné a pohodlné používání.
Odstranění 99,9% bakterií a plísní - nejdůležitějším úkolem, který popsaný ošetřující roztok vykonává, je dezinfekce. Během čištění přípravek odstraňuje bakterie a plísně, které jsou škodlivé pro oči, a umožňuje vám vychutnat si nošení čoček bez obav z infekce.
Dlouhotrvající zvlhčování - pravidelné používání ošetřujícího roztoku výrazně zlepšuje pohodlí při používání čoček, zejména díky obnově počáteční úrovně vlhkosti čoček a dlouhodobému udržování tohoto stavu.
Zlepšení flexibility - ponoření čoček do pečujícího roztoku je skvělý způsob, jak zlepšit jejich pružnost, a pružné čočky se lépe přizpůsobí oku a zůstávají nepostřehnutelné po celou dobu používání.
Bezpečné skladování - Acuvue RevitaLens

 
Bezpečné skladování - čočky můžete umístit do pouzdra s pečujícím roztokem, pokud se jich z nějakého důvodu chcete na několik dní vzdát. Tam budou v bezpečí a neztratí žádnou ze svých cenných vlastností.
Ekonomická kapacita - pečující roztok je v 360 ml láhvi. Je to ideální volba pro všechny lidi, kteří používají čočky každý den a potřebují trvalý přístup k vysoce kvalitním čisticím a zvlhčujícím přípravkům.
 

Charakteristika roztoku ACUVUE® RevitaLens®

 

Jedná se o multifunkční dezinfekční prostředek pro kontaktní čočky, který poskytuje vynikající čisticí a dezinfekční účinky. Vysoký komfort zajišťuje dokonalé odstranění lipidů, bílkovin a dalších nečistot. ACUVUE® RevitaLens® navíc nabízí minimální toxicitu pro oční tkáně, kompatibilitu a pohodlí při péči o silikonové hydrogelové čočky. Má interaktivní systém skládající se ze dvou dezinfekčních prostředků: alexidin dihydrochlorid a polyquaternium-1. Fungují v souladu s chelatačním činidlem EDTA a také s pufrovacím systémem, který obsahuje kyselinu boritou. Všechny tyto faktory ovlivňují konečný účinek ve formě roztoku nové generace ACUVUE® RevitaLens®.

 

Výhody roztoku ACUVUE® RevitaLens®:

 
 • Vysoký dezinfekční účinek, který způsobí, že kapalina díky složité formuli dokonale bojuje s Acanthamoebou a dalšími mikroorganismy, které jsou odolné vůči některým roztokům. Silná dezinfekce nepříznivě neovlivňuje materiály používané k výrobě měkkých kontaktních čoček.
 • Díky vynikajícímu čištění, které poskytuje roztok ACUVUE® RevitaLens®, se z povrchu čočky odstraňují prakticky všechny (99,99%) bakterie a houby a více než 85% nečistot, jako jsou: usazeniny tuků nebo bílkovin. Roztok byl vyroben pro odstranění citlivosti očí, problémů při používání čočky a odstranění zbarvení rohovky. Navíc během studie trvající více než 90 dnů byla zaznamenána zvýšená vizuální pohoda.
 • Roztok ACUVUE® RevitaLens® nové generace nabízí univerzální dezinfekci čoček, dokonale čistí a podporuje dobrý zrak.
 • Čisté čočky jsou zdravé oči. Díky dlouhodobé antibakteriální ochraně i odstranění bílkovin a jiných tuků se čočky čistí bez ztráty pohodlí. To způsobuje, že lidé, kteří nosí kontaktní čočky vyčištěné v roztoku ACUVUE® RevitaLens®, vidí lépe a jasněji, aniž by to nepříznivě ovlivnilo jejich zrak.
 

Složení roztoku ACUVUE® RevitaLens®:

 
 • Alexidin 0,00016%,
 • polyquaternium - 1 0,0003%,
 • kyselina boritá,
 • dekahydrát boritanu sodného,
 • Kyselina tetronová 904,
 • edetát disodný (EDTA),
 • dihydrát citranu trisodného,
 • chlorid sodný,
 • Čištěná voda.
 
Více informací
VýrobceJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Dostupnostvíce než 14 pracovních dnů
Price per 100ml62 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ACUVUE® RevitaLens® 360 ml
Vaše hodnocení