Air Optix® Aqua 3 čočky

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

398 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Anna
5.0000
naprosto vyhovující
Důležitá informace! Od 18. listopadu budou čočky Air Optix® Aqua ukončeny. Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.
 

Kontaktní čočky Air Optix® Aqua jsou měsíční sférické čočky, které se nacházejí v nabídce jednoho z nejpopulárnějších výrobců na světě, firmy - Alcon.

 
Efektivní korekce zraku - pravidelné a správné nošení kontaktních čoček přispívá k zastavení vývoje zrakové vady. Skla mohou být používána střídavě s korekčními brýlemi.
Dlouhodobé zvlhčení - vysoce kvalitní materiál čoček udržuje optimální úroveň zvlhčení po celý den. Tím se zabrání neestetickému zčervenání oka, jeho vysychání a podráždění.
Odolnost proti znečištění - jsou eliminovány jak prachy zvenčí, tak i bílkovinné usazeniny vznikající během přirozených procesů organismu.
5krát vyšší prostupnost kyslíku - to díky prodyšnému materiálu silikon-hydrogelu. Oči mají přístup k velkému množství kyslíku, což zajišťuje zdravé oči a uživatelé uvádějí vysokou úroveň komfortu.
Měsíční použití - vybraný pár čoček vám může sloužit až 30 dní. Stačí je každý večer umístit do speciálního péče o čočky.
Pohodlná aplikace - Air Optix Aqua

 
Pohodlná aplikace - to díky světle modrému zbarvení skel, které usnadňuje nasazování, sundávání a otáčení čoček, když jste je omylem chytili z opačné strany.
 

Charakteristika kontaktních čoček Air Optix® Aqua:


Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny z nového silikon-hydrogelového materiálu - Lotrafilcon B. Jejich největší výhodou je, že mají až 5 x vyšší propustnost kyslíku než čočky hydrogelové. Tím jsou čočky pro uživatele příjemné na nošení a nezpůsobují zčervenání očí.

Kontaktní čočky Air Optix® Aqua obsahují systém AQUA, který garantuje největší komfort při nošení ve třech úrovních:

  • KOMFORT JIŽ OD NASAZENÍ - vše díky unikátní hydratační substanci nacházející se na povrchu čočky, která utváří hedvábný povlak usnadňující mrkání,
  • KOMFORT PO CELÝ DEN- prodyšný materiál, ze kterého je čočka vyrobena pomáhá dosáhnout a udržovat vlhkost na optimální úrovni tím, že minimalizuje rychlost dehydratace,
  • KOMFORT KAŽDÝ DEN - ultra hladký povrch se zvýšenou smáčivostí a vynikající odolností proti ulpívání usazenin.

Kontaktní čočky Air Optix® Aqua jsou více odolné proti tvorbě bílkovinných usazenin na jejich povrchu díky použití v nich patentované technologie modifikace povrchu v plazmě. Kontaktní čočky mají světle modrou barvu což usnadňuje manipulaci s nimi. Kontaktní čočky jsou určeny k dennímu nošení během jednoho měsíce. Ovšem je zde možnost kontinuálního nošení, které ovšem nesmí přesáhnout 7 dní a 6 nocí.

 

Pro koho jsou určeny čočky Air Optix® Aqua?


Čočky jsou určeny především těm, kteří používají čočky po více než 11 hodin denně, a také těm, kterým se občas podaří s čočkami usnout, Občasné usnutí s čočkami Air Optix® Aqua nezpůsobuje podráždění očí, stejně jako jejich prodloužené nošení spojené s prací na počítači. Mimo to jsou doporučovány těm, kteří:

  • preferují měsíční kontaktní čočky,
  • hodně hodin pracují s počítačem,
  • pobývají v zakouřených, suchých či klimatizovaných místnostech,
  • pociťují jistý diskomfort spojený s užíváním kontaktních čoček obecně,
  • od kontaktních čoček očekávají co největší komfort.

 

Ošetřování čoček:

 

Kontaktní čočky Air Optix® Aqua jsou čočky s měsíční výměnou,určené pro použití přes den. Na konci dne je třeba čočky vyčistit s pomocí roztoku na kontaktní čočky a pak je nechat v pouzdře s roztokem minimálně na několik hodin před jejich dalším použitím. Pro péči o čočky Air Optix Aqua doporučujeme roztoky z řady Clean Active nebo jakýkoli jiný roztok na kontaktní čočky z nabídky našeho obchodu.

 

Parametry kontaktních čoček Air Optix® Aqua:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Air Optix
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -10,00 až -8,00 D (každých 0,50 D)
-8,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 138 x 10-9
Zavodnění 33%
Materiál Lotrafilcon B
Technologie SmartShield™, TriComfort™
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaAir Optix
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Air Optix® Aqua 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky Air Optix® Aqua 3 kusy?

Pro výběr kontaktních čoček Air Optix® Aqua 3 kusy máte dvě možnosti. První možností je konzultace s optometristou, který provede kompletní vyšetření zraku a vybere vhodné čočky podle individuálních potřeb. Druhou možností je vlastní výběr na základě parametrů a preferencí vašeho vidění, s ohledem na to, že v balení jsou 3 kusy čoček.

Jsou kontaktní čočky Air Optix® Aqua bezpečné?

Ano, kontaktní čočky Air Optix® Aqua jsou bezpečné, protože jsou vyráběny renomovaným výrobcem Alcon a splňují nejvyšší standardy kvality. Jsou navrženy s ohledem na zdraví a pohodlí očí, což potvrzují mnohé klinické studie.

K jakému vadě zraku jsou kontaktní čočky Air Optix® Aqua?

Kontaktní čočky Air Optix® Aqua jsou určeny pro korekci refrakčních vad, jako je krátkozrakost nebo dalekozrakost, díky své sférické korekci.

Jak aplikovat kontaktní čočky Air Optix® Aqua?

Aplikace kontaktních čoček Air Optix® Aqua je jednoduchá a pohodlná. Před aplikací čočky na oko důkladně umyjte a osušte ruce. Poté opatrně položte čočku na konec ukazováčku a druhou rukou roztáhněte víčka. Po aplikaci čočky na oko několikrát mrkněte, abyste se ujistili, že je správně umístěna.

Jak odstranit kontaktní čočky Air Optix® Aqua?

Odstranění kontaktních čoček Air Optix® Aqua je stejně jednoduché jako jejich aplikace. Opět důkladně umyjte a osušte ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko dolů a pak jemně přesuňte čočku dolů ukazováčkem. Po odstranění čočky umístěte do vhodné nádoby spolu se čisticím roztokem.