Air Optix® Night & Day® Aqua 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do vyčerpání zásob

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

645 Kč
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.

Air Optix Night & Day Aqua jsou měsíční kontaktní čočky od společnosti Alcon. Tyto silikon-hydrogelové čočky paří k nejkvalitnějším kontaktním čočkám na trhu. I přesto před jejich zakoupením navštivte svého očního lékaře nebo oftalmologa a jejich nošení konzultujte. Hlavním důvodem je průměr (DIA) 13.8 mm, který vyhovuje menšímu spektru uživatelů než běžně dostupně čočky s průměrem 14.0 nebo 14.2.

 
Korekce očních vad - pravidelné užívání čoček brání rozvoji očních vad, dalekozakosti i krátkozrakosti.
Technologie konstantní hydratace - díky níž čočka nevysychá ani nedráždí oči a také nevede k jejich zarudnutí. I při celodenním používání cítíte pohodlí a svěžest.
Lepší přístup ke vzduchu - to je způsobeno vyšší propustností kyslíku, která charakterizuje tyto čočky. Tato funkce je aktivní také v noci, během odpočinku a zavírání víček. To se promítá do zdraví očí a vyššího komfortu používání čoček.
Značka strany, která usnadňuje aplikaci - tento prvek velmi oceňují nový uživatelé čoček. Odstraňuje riziko nesprávného vložení do oka. Tento označník pomáhá při rychlém vkládání čočky do oka.
Není třeba vyndávat čočky - Air Optix Night & Day Aqua

 
Není třeba vyndávat čočky - od této chvíle se nemusíte starat o to, že jste zapomněli večer vyjmout čočky a umístit je do speciálního roztoku. Tento typ čoček lze nosit po dobu 30 dnů a nocí.
 

Charakteristika kontaktních čoček Air Optix® Night & Day® Aqua:

 

Kontaktní čočky Air Optix Night & Day Aqua jsou vhodné pro různé typy nošení. Řada očních specialistů je doporučuje pouze k dennímu nošení, ale někteří uživatelé kontaktních čoček mohou, po předchozí konzultaci, Air Optix Night & Day Aqua nosit také kontinuálně. Je možné, že vám oční specialista dovolí tyto kontaktní čočky nosit po dobu několika dní, ale nikoli po dobu celého měsíce. Možnosti jsou ovlivněny celou řadou parametrů a také oční vadou, kterou nositel má.

Pro metabolismus našich očí je velmi důležitý kyslík. Proto se u kontaktních čoček měří jeho propustnost, která je v závislosti na designu čočky označována jako Dk/t. U kontaktních čoček Air Optix Night & Day Aqua je hodnota propustnosti kyslíku na hodnotě 175 Dk/t.

Díky zvlhčujícímu systému Aqua Moisture dochází ke zvýšení smáčivosti čoček. Ty jsou pak po celý den hydratované a pohodlné. Na povrchu čoček se tvoří vrstva, která umožňuje hladký pohyb víčka a zároveň jsou kontaktní čočky Air Optix Night & Day Aqua odolné vůči usazování nečistot na jejich povrchu.

 

  • Nejdůležitějšími vlastnostmi čoček Air Optix® Night & Day® Aqua jsou:
  • Neustálé pohodlí vidění ve dne i v noci, po celý měsíc používání čoček.
  • Více než šestinásobné zvýšené množství kyslíku ve srovnání s tradičními kontaktními čočkami.
 

Parametry kontaktních čoček Air Optix® Night & Day® Aqua:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Denní a noční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Air Optix
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -10,00 do -8,00 D (co 0,50 D)
-8,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Zakřivení 8,4; 8,6
Průměr 13,8
Dk/t 175 x 10-9
Zavodnění 24%
Materiál Lotrafilcon A
Technologie SmartShield™, TriComfort™
 

Koupíte-li si tento výrobek, budete zcela určitě spokojeni!

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaAir Optix
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo vyčerpání zásob
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Air Optix® Night & Day® Aqua 3 čočky
Vaše hodnocení