Air Optix® Plus HydraGlyde® 3 čočky

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

308 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Hana
5.0000
Perfektní! O poznání lepší než předešlý model.

Čočky Air Optix Plus HydraGlyde jsou sférické měsíční kontaktní čočky, které se nacházejí v nabídce jednoho z nejpopulárnějších světových producentů kontaktních čoček - Alcon® Vision Care.

 
Velký komfort použití - díky pokročilým technologiím, díky kterým jsou čočky neustále zvlhčovány a svěží, a to i po celém dni kontaktu s okem.
5krát vyšší propustnost kyslíku - to znamená konstantní přístup vzduchu k rohovce. To zase udržuje vaše oči zdravé, bez podráždění a nevzhledného zarudnutí.
Pohodlná a rychlá aplikace - možné díky plynulému přizpůsobení čočky v oku: jejich parametrům a tvaru a lehké a tenké struktuře. Riziko zvlnění nebo ztráty čočky je vyloučeno.
Vhodná korekce zraku - pokud se rozhodnete používat čočky pravidelně a denně je vyměňujete, můžete si být jisti účinnou korekcí očí, bez ohledu na to, zda se potýkáte s krátko nebo dalekozrakostí.
Dodatečná ochranná vrstva - Air Optix Plus HydraGlyde

 
Dodatečná ochranná vrstva - chrání před hromaděním bílkovinných usazenin, vznikajících v přirozeném procesu tvorby slz. Oči jsou ještě více čisté a zdravé.
Široká škála výběru dioptrií čoček - můžete je snadno přizpůsobit vašim potřebám, a to jak v případě krátkozrakosti, tak i dalekozrakosti.
 

Charakteristika kontaktních čoček Air Optix® Plus HydraGlyde®:


Air Optix Plus HydraGlyde jsou první a jediné kontaktní čočky s technologií HydraGlyde Moisture Matrix, navrženou tak, aby byl povrch čočky hydratován po celý den. Kontaktní čočky Air Optix Plus HydraGlyde garantují 5x vyšší propustnost kyslíku než jiné hydrogelové kontaktní čočky o nižším Dk/t. Unikátní technologie SmartShield zaručuje ochranu před poničením, pomáhá chránit kontaktní čočku před nečistotami, atd.

 

Výhody:

  • nepřekrvené zdravě vypadající oči
  • možnost příležitostného nošení kontaktních čoček přes den i noc po dobu až 6 dnů
  • lépe hydratovaný povrch
  • zvýšená odolnost proti tvorbě usazenin
 

Parametry kontaktních čoček Air Optix® Plus HydraGlyde®:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Air Optix
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -12,00 až -8,00 D (každých 0,50 D)
-8,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 138 x 10-9
Zavodnění 33%
Materiál Lotrafilcon B
Technologie HydraGlyde Moisture Matrix, Smartshield™
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaAir Optix
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Air Optix® Plus HydraGlyde® 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde® 3 kusy?

Kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde® 3 kusy můžete vybrat sami pomocí informací o parametrech produktu, jako jsou dioptrie, zakřivení a průměr. Nicméně doporučujeme konzultaci s optometristou, který vám pomůže vybrat vhodné čočky pro vaše individuální potřeby zraku. V balení najdete tři čočky, což stačí na tři měsíce používání (pro korekci jednoho oka).

Jsou kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde® bezpečné?

Ano, kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde® jsou bezpečné, protože jsou vytvořeny důvěryhodnou značkou Air Optix® a vyráběny společností Alcon, která je odborníkem na výrobu kontaktních čoček. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlí a zdraví vašim očím po celý den nošení.

K jakým vadám zraku jsou určeny kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde®?

Kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde® jsou určeny k korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti, což znamená, že mohou být použity pro osoby trpící těmito dvěma základními vadami zraku.

Jak aplikovat kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde®?

Před aplikací kontaktních čoček Air Optix® Plus HydraGlyde® vždy důkladně umyjte a osušte ruce. Poté použijte techniku doporučenou optometristou, jemně umístěte čočku na špičku ukazováčku a otevřete horní víčko. Umístěte čočku na oční bulvu a pak jemně mrkněte, abyste ji udrželi na místě.

Jak odstranit kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde®?

Před odstraněním kontaktních čoček Air Optix® Plus HydraGlyde® vždy důkladně umyjte a osušte ruce. Pak jemně potáhněte dolní víčko ukazováčkem a použijte palec druhé ruky k posunu čočky na bílkovinu oka. Pak jemně uchopte čočku dvěma prsty a opatrně ji vyjměte. Po odstranění čočky ji umístěte do vhodného kontejneru se skladovacím roztokem.