Air Optix® Plus HydraGlyde® 6 čoček

Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

546 Kč
DOPRAVA ZDARMA přes Zásilkovnu. Kód:
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Čočky Air Optix Plus HydraGlyde jsou sférické měsíční kontaktní čočky, které se nacházejí v nabídce jednoho z nejpopulárnějších světových producentů kontaktních čoček - Alcon® Vision Care. Jsou úspěšným nástupcem kontaktních čoček Air Optix Aqua. Uživatelé kontaktních čoček Air Optix Aqua mohou bez přeaplikace začít používat Air Optix® Plus HydraGlyde®.

 
Velký komfort použití - díky pokročilým technologiím, díky kterým jsou čočky neustále zvlhčovány a svěží, a to i po celém dni kontaktu s okem.
5krát vyšší propustnost kyslíku - to znamená konstantní přístup vzduchu k rohovce. To zase udržuje vaše oči zdravé, bez podráždění a nevzhledného zarudnutí.
Pohodlná a rychlá aplikace - možné díky plynulému přizpůsobení čočky v oku: jejich parametrům a tvaru a lehké a tenké struktuře. Riziko zvlnění nebo ztráty čočky je vyloučeno.
Vhodná korekce zraku - pokud se rozhodnete používat čočky pravidelně a denně je vyměňujete, můžete si být jisti účinnou korekcí očí, bez ohledu na to, zda se potýkáte s krátko nebo dalekozrakostí.
Dodatečná ochranná vrstva - Air Optix Plus HydraGlyde

 
Dodatečná ochranná vrstva - chrání před hromaděním bílkovinných usazenin, vznikajících v přirozeném procesu tvorby slz. Oči jsou ještě více čisté a zdravé.
Široká škála výběru dioptrií čoček - můžete je snadno přizpůsobit vašim potřebám, a to jak v případě krátkozrakosti, tak i dalekozrakosti.
 

Charakteristika kontaktních čoček Air Optix® Plus HydraGlyde®:

 

Kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde® protože při jejich výrobě jsou používány moderní technologie. K těmto patří také technologie HydraGlyde Moisture Matrix, díky které je povrch čoček skvěle hydratován po celou dobu nošení čoček.

Air Optix® Plus HydraGlyde® zaručují vysokou propustnost kyslíku s hodnotou 138 Dk/t. Ochranu kontaktních čočkám zajišťuje technologie SmartShield, na jejich povrchu se neusazují nečistoty a škodlivá depozita.

Kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde® jsou určeny primárně k dennímu nošení s měsíční frekvencí výměny. Avšak je možné v nich příležitostně přespat nebo je nosit kontinuálně po dobu až 6 dní. Tuto možnost poskytuje lépe hydratovaný povrch a odolnost proti usazování depozit.

 

Výhody čoček Air Optix® Plus HydraGlyde®:

 
  • mají širší rozsah dioptrií (od –12,00 do +8,00)
  • nepřekrvené zdravě vypadající oči
  • možnost příležitostného nošení kontaktních čoček přes den i noc po dobu až 6 dnů
  • lépe hydratovaný povrch
  • zvýšená odolnost proti tvorbě usazenin
  • ochrana čočky před usazováním nečistot pomocí technologie SmartShield
  • zdokonalený komfort nošení.
 

Parametry kontaktních čoček Air Optix® Plus HydraGlyde®:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Air Optix
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -12,00 až -8,00 D (každých 0,50 D)
-8,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 138 x 10-9
Zavodnění 33%
Materiál Lotrafilcon B
Technologie HydraGlyde Moisture Matrix, Smartshield™
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaAir Optix
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Air Optix® Plus HydraGlyde® 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde® 6 kusů?

Kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde® ve 6 kusech jsou k dispozici v balení obsahujícím 6 kusů, což uživatelům poskytuje pohodlné množství na jeden měsíc. Můžete si vybrat čočky sami na základě poskytnutých parametrů nebo se poradit s optometristou pro individuální posouzení.

Jsou kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde® bezpečné?

Ano, kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde® jsou bezpečné a poskytují vysokou kvalitu a pohodlí při nošení. Jsou vyráběny předním výrobcem Alcon a jsou založeny na inovativní technologii, což zajišťuje bezpečné používání po celý měsíc.

Na jaké vady zraku slouží kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde®?

Kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde® jsou určeny k opravě sférických vad zraku, jako je dalekozrakost nebo krátkozrakost.

Jak aplikovat kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde®?

Před aplikací kontaktních čoček Air Optix® Plus HydraGlyde® si důkladně umyjte a osušte ruce. Poté umístěte čočku na špičku prstu, otevřete víčka a opatrně umístěte čočku na oko. Ujistěte se, že je čočka dobře umístěna na oku.

Jak odebrat kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde®?

Před odebráním kontaktních čoček Air Optix® Plus HydraGlyde® si opět důkladně umyjte a osušte ruce. Poté opatrně posuňte dolní víčko, abyste odhalili dolní okraj čočky. Pomocí špičky prstu opatrně posuňte čočku dolů a vyjměte ji ze oka.