Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism 6 čoček

Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

952 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283


Měsíční kontaktní čočky Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism zaručují dokonalý zrak i nejvyšší pohodlí při používání - bez vysychání nebo podráždění očí.

 
Materiál Lotrafilcon B - vysoce kvalitní silikon-hydrogelový materiál, ze kterého byly čočky vytvořeny, umožňuje ještě lepší hydrataci a propustnost kyslíku povrchem kontaktních čoček.
Okamžité zapadnutí do oka - čočky jsou velmi pružné a sametově měkké, díky čemuž se v prvních sekundách po aplikaci dokonale přizpůsobí tvaru oka a zůstávají nepostřehnutelné po celou dobu používání.
Dokonalé vidění - perfektní přilnutí k oku a vysoká propustnost čoček pro kyslík přispívají k jasnějšímu vidění, bez šumů, odrazů a stínů.
Další stabilizace - čočky, vytvořené pro astigmatiky, byly obohaceny o další stabilizační systém, který je udrží v jedné poloze – aniž by se stočily, či vypadly.
Široká škála dioptrií - Air Optix HydraGlyde for Astigmatism

 
Široká škála dioptrií - pokud se rozhodnete vyzkoušet tyto kontaktní čočky, můžete si být jistí, že najdete čočky právě pro vás. Tyto kontaktní čočky se vyznačují širokou škálou plusových i minusových dioptrií.
Měsíční režim - jeden pár kontaktních čoček Air Optix Hydraglyde for Astigmatism lze používat až po dobu 30 dní. Jedinou podmínkou je jejich večerní péče pomocí speciálního roztoku.
 

Charakteristika kontaktních čoček Air Optix® Plus HydraGlyde® for Astigmatism:

 

Kontaktní čočky Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism, jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu Lotrafilcon B, který poskytuje vašim očím dlouhodobou hydrataci a přísun kyslíku. Díky tomu jsou extrémně pohodlné a nepostřehnutelné pro oko. Jsou ideální pro lidi, kteří trpí syndromem suchého oka. Byly vytvořeny na základě jedinečného designu, díky kterému se okamžitě přizpůsobí tvaru oka a zaručí dokonale jasné vidění – bez halo efektů a odrazů. Jejich výrobce, Alcon Vision Care, je obohatil o další stabilizační systém, který eliminuje problém s pohybem čočky, jejím shrnováním či vypadnutím z oka – tento prvek je velmi důležitý pro astigmatiky, čočky umožňují efektivní korekci zraku. Mají široky rozsah dioptrií, takže si můžete být jisti, že najdete ten pravý pár pro vás snadno a rychle.

Kontaktní čočky Air Opix HydraGlyde můžete používat po dobu celého měsíce, aniž byste je museli vyjímat nebo se o ně jakkoli starat. Pokud se však rozhodnete pro přerušovaný režim využití, nezapomeňte je po každém vyjmutí z očí umístit do pouzdra s pečujícím roztokem alespoň na několik hodin denně.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde® for Astigmatism?

 

Měsíční kontaktní čočky Air Optix Plus HydraGlyde fot Astigmatis jsou ideální pro astigmatiky. Režim nepřetržitého nebo přerušovaného nošení znamená, že čočky splňují potřeby zákazníků, kteří si cení každodenní péče, i těch, kteří mají tendenci usnout s aplikovanými čočkami.

 

Výhody čoček Air Optix® Plus HydraGlyde® for Astigmatism v balení po 6 kusech.

 

Šest kusů v balení čoček Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism je ideální balení na dobu tří měsíců, bez nutnosti myšlení na jejich výměnu. Zaručí vám odpočinek od nutnosti dalšího nákupu na čtvrt roku, a zároveň úsporu peněz.

 

Parametry kontaktních čoček Air Optix® Plus HydraGlyde® for Astigmatism:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Torické kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Air Optix
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Válec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Osa 10° až 180° (každých 10°)
Zakřivení 8,7
Průměr 14,5
Dk/t 108 x 10-9
Zavodnění 33%
Materiál Lotrafilcon B
Technologie HydraGlyde Moisture Matrix, Precision Balance 8|4™, Smartshield™
 

Čočky jsou dostupné taktéž v menším balení po 3 kusech:

Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaAir Optix
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism 6 čoček
Vaše hodnocení