Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

594 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Kontaktní čočky Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal jsou perfektní kombinací inovativního materiálu a pokročilé technologie Alcon Vision Care, která zajišťuje mimořádné pohodlí během každodenního nošení kontaktních čoček a zaručuje i perfektní korekci zraku.

 
Vysoce kvalitní zvlhčující vlastnosti - čočky se vyznačují mimořádně prospěšnými zvlhčovacími vlastnostmi, které vydrží až několik hodin od okamžiku aplikace.
Perfektně padnou do oka - kontaktní čočky zůstávají nepostřehnutelné po celou dobu používání, díky vysoké pružnosti a sametové měkkosti dokonale sedí individuálnímu tvaru oka.
Snadná aplikace - rychlé přizpůsobení oku je jednou z příčin, proč je tak snadné a rychlé nové čočky aplikovat. Tuto skutečnost ocení zejména ti uživatelé, kteří po této variantě korekce zraku sáhnou poprvé v životě.
Perfektní vidění z jakékoli vzdálenosti - kontaktní čočky Air Optix HydraGlyde Multifocal byly vytvořeny pro lidi, kteří trpí presbyopií. Zaručují tedy ostré a jasné vidění z jakékoli vzdálenosti – z blízka, daleka i střední vzdálenosti.
Odolnost proti hromadění se usazenin - Air Optix HydraGlyde Multifocal

 
Odolnost proti hromadění se usazenin - sametově měkký a zvlhčený povrch kontaktní čočky vykazuje vysokou odolnost proti hromadění se bílkovinných usazeniny, které vznikají spolu se slzami. Čočky si proto zachovávají svojí čistotu po mnohem delší dobu.
Vhodné pro alergiky - kontaktní čočky obsahují pouze přírodní a pečlivě vybrané materiály, díky nimž splňují očekávání lidí s citlivýma očima i alergiků.
 

Charakteristika kontaktních čoček Air Optix® Plus HydraGlyde® Multifocal:

 

Měsíční kontaktní čočky Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal byly vytvořeny na bázi silikon-hydrogelového materiálu Lotrafilcon B. Od prvního okamžiku po nasazení zaručují očím vysokou úroveň hydratace, která je stabilní po celou dobu přítomnosti čočky v oku a eliminuje problém sychých a podrážděných očí. Kontaktní čočky jsou v dokonaé harmonii s přirozenou funkcí oka a zaručují dokonale ostré vidění na všechny vzdálenosti – na blízko, do dálky i na ty střední. Jsou mimořádně účinné v boji proti presbyopii. Okamžitě se přizpůsobí tvaru oka a díky lehké a tenké povrchové struktuře je lze snadno aplikovat. Jsou odolnější proti tvorbě bílkovinných usazenin, na očích jsou nepostřehnutelné.

Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal mají široký rozsah dioptrických mocí v rozmezí od -10,00 do +6,00 D. Jsou umístěny v blistrovém obalu naplněném vysoce kvalitním pufrovaným solným roztokem, takže neztrácejí své vlastnosti velmi dlouhou dobu a jsou připraveny k okamžitému použití.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky Air Optix® Plus HydraGlyde® Multifocal?

 

Multifokální kontaktní čočky Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal jsou ideálním produktem pro lidi, kteří se potýkají s problémem presbyopie a hledjaí brýle, které budou moct nosit jak při čtení, tak i při sledování televize či řízení auta. Jsou vyrobeny z přírodních materiálů, a proto jsou vhodné i pro lidi trpící alergiemi. Jsou určeny pro měsíční použití bez nutnosti jejich sundávání, anebo pro přerušované nošení. Vyhovují osobám, které jsou zvyklé na každodenní péči o čočky, ale i těm, kdo si je občas zapomenou před spaním sundat z očí.

 

Parametry kontaktních čoček Air Optix® Plus HydraGlyde® Multifocal:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Air Optix
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -10,00 až -8,00 D (každých 0,25 D)
Adice LO (až +1,25), MED (až +2,0), HI (až +2,5)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 138 x 10-9
Zavodnění 33%
Materiál Lotrafilcon B
Technologie SmartShield™, HydraGlyde Moisture Matrix
 

Čočky jsou dostupné taktéž v balení po 6 kusech:

Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaAir Optix
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal ve 3 kusech?

Kontaktní čočky Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal ve 3 kusech lze vybrat samostatně na základě parametrů produktu nebo s pomocí optometristy. Balení obsahuje tři čočky, což zajišťuje zásobu na tři měsíce pro uživatele.

Jsou kontaktní čočky Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal bezpečné?

Ano, kontaktní čočky Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal jsou bezpečné k použití, poskytují vysokou úroveň pohodlí a očního zdraví. Jsou vyráběny renomovaným výrobcem Alcon a splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

Pro jakou vadu zraku jsou určeny Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal?

Kontaktní čočky Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal jsou určeny k opravě prezbyopie, umožňují ostře vidět na různé vzdálenosti. Jsou ideální pro lidi s prezbyopií, kteří potřebují korekci pro blízké, střední a daleké vzdálenosti.

Jak nasadit kontaktní čočky Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal?

Před nasazením kontaktních čoček Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal se doporučuje důkladně si umýt a osušit ruce. Poté je třeba zkontrolovat, zda je čočka správně otočená, a poté ji opatrně umístit na oko.

Jak sundat kontaktní čočky Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal?

Pro sundání kontaktních čoček Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal je třeba si nejprve umýt a osušit ruce, poté jemně stáhnout dolní víčko a čočku lehce posunout na bílou část oka. Poté ji lze snadno odstranit z oka.