Kontaktní čočky, roztoky a oční kapky Alcon

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 39

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 39

Stránka
na stránce

Alcon - Kontaktní čočky, roztoky a oční kapky

Společnost Alcon je velmi dobře známá všem uživatelům kontaktních čoček. Vyrábí však také multifunkční ošetřovací roztoky, které dovolují všestrannou péči o dobrou kondici čoček i samotných očí uživatele.

Popis společnosti

Společnost Alcon je majitelem vážené značky OPTI-FREE, v jejímž sortimentu se nachází různorodé roztoky pro čočky. Vznikla v roce 1945 a její zakladately byli farmaceuti - Robert Alexander a William Conner. První malá lékárna Alcon vznikla ve Fort Worthu v Texasu ve Spojených Státech. Mise společnosti Alcon je nepřetržítá, těžká práce, za účelem zachování, obnovení a zlepšení kvality zraku lidím na celém světě. Alcon obsazuje čelní místa v oblasti výrobků pro ošetřování kontaktních čoček. Společnost zaměstnává přes 23 tisíc lidí, tvořících talentovaný a odborný globální tým. V nabídce Alconu najdeme šírokou škálu výrobků pro ošetřování očí, farmaceutik apod. Alcon zajišťuje všestrannou okulistickou péči a velmi se angažuje do oftalmologických výzkumů a svého rozvoje. Výrobky Alcon se prodává v přes 180 státech. Jsou to umělé slzy a roztoky pro ošetřování čoček.

Nejpopulárnější výrobky Alcon:

V skupině nejpopulárnějších výrobku značky Alcon je nutné uvést:

 • AIR OPTIX:
  • Air Optix Aqua - čočky Alcon s unikátním systémem přístupu kyslíku, díky kterému čočky dýchají. Hydrogelová látka, ze které byly vytvořeny jim dodává vysokou hydrataci. Určeny k nošení během dne, s možností příležitostného spání v nich během 6 nocí v měsící.
  • Air Optix Night & Day Aqua - prodyšné kontaktní čočky, měsíční, určeny k nošení po celých 24 hodin, propouští až 6 krát víc kyslíku než ostatní čočky.
  • Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism - čočky Alcon určeny pro astigmatiky, k nošení během dne, s možností spání v nich do 6 krát v měsící. Jsou to čočky, které propouští až 7 krát víc kyslíku než ostatní, vedoucí torické, hydrogelové čočky
 • FRESHLOOK:
  • Freshlook ColorBlends - čočky, pomocí kterých je možné nápodobovat barvu duhovky. Korigují také zraková postižení.
 • DAILIES:
  • Dailies AquaComfort Plus - ideálně zvlhčené kontaktní čočky, dávají efekt osvěžení při každém mrkání očí.
  • Dailies AquaComfort Plus Multifocal - určené pro osoby s vetchozrakostí, zlepšující vidění na blízko při současném zachování vidění do dálky a na střední vzdálenost.
  • Dailies AquaComfort Plus Toric - zajišťují neobvyklé pohodlí během nošení bez rizika vyskytnutí jakékoliv infekce, jsou to čočky zaměřené pro pacienty s astigmatismem. Jsou vyrobeny z materiálu, díky kterému jsou velmi tenké a zajišťují vysokou úroveň navlhčení.

Roztoky pro čočky a oční kapky

 • OPTI-FREE Express - je to víceúčelový roztok Alcon, s dezinfikačními vlastnostmi. Dovoluje on všestranně ošetřovat všechny měkké kontaktní čočky. Odstraňuje bílkovinné usazeniny, které se shromažďují na povrchu čočky a níčí pro zdraví očí škodlivé mikroorganismy.
 • OPTI-FREE Replenish - roztok Alcon, desinfikuje a ošetřuje kontaktní čočky všeho druhu. Technologie výroby roztoku se opírá o TEARGLYDE, to znamená patentovaný regenerační systém, který dovoluje regeneraci a udření náležité úrovni vlhkosti na povrchu čočky. Kromě toho roztok účinně odstraňuje bílkovinové usazeniny a bakterie z kontaktních čoček.

Atributy společnosti

Více než 65 let existence, společnost Alcon se soutřeďuje na pomoc lidem na celém světě lépe vidět. Neustále poznává své zákazníky a jejich požadavky, což dovoluje zlepšit přizpůsobení svých služeb a vlastností výrobků k požadavkům odběratelů. Účelem Alconu je zajištění inovačních výrobků, které zlepšují životní kvalitu a pomáhají lidém s získáním ideálního vidění. Spolupracuje s profesionálními optiky na celém světě. Všechny kroky její podníkání vyhovují nejvyšším etickým a právním standardům a samá společnost se zavazuje k neustálému dokonalení kvality.