Antibakteriální pouzdro na kontaktní čočky

Počet kusů v balení:

1 kus

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

1 kus

Naše cena:

59 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Být vědomým uživatelem kontaktních čoček a starat se o zdraví svých očí zahrnuje alespoň jednu věc - uvědomění si důležitosti správného uchovávání a čištění čoček.

Čočka tráví mnoho hodin ve sklenici s čistícím roztokem. Během té doby se čistí od bílkovinných a lipidových usazenin, hydratuje a dezinfikuje. Aby tyto procesy probíhaly co nejefektivněji, snažíme se pečlivě vybírat čistící roztoky, věnujeme pozornost jejich složení a účinku. Ale činíme to samé při výběru skleniček na čočky?

 

Charakteristika aseptického pojemníku na čočky

 

Díky pokroku v technologii se odborníkům podařilo vyvinout moderní pojemník, který plní nejen roli nádoby na roztok, ale také aktivně přispívá k čištění čočky. Podobná řešení na trhu jsou vyrobená pouze z plastu. I když se skvěle osvědčují při uchovávání čočky v uzavřeném a těsném prostoru, nedělají nic navíc, co by mohlo zlepšit proces dezinfekce čočky.

Pojemník na uchovávání čoček vyrobený pomocí nanotechnologie je pokryt tenkou vrstvou stříbra, která účinně bojuje proti bakteriím, které mohou mít negativní vliv na lidské oko. Tímto způsobem je zajištěna dvojitá ochrana čočky: prostřednictvím roztoku ve sklenici a stříbrných částic, které účinně zabíjejí škodlivé bakterie.

Aseptický pojemník na čočky, který nabízíme v našem obchodě, je odlišný. Byl vytvořen s ohledem na zdraví očí uživatelů kontaktních čoček. Vybráním tohoto řešení uděláte další krok směrem k zlepšení vašeho vizuálního komfortu a udržování čoček v ideálním stavu. Vedle zajištění vysoké kvality kontaktních čoček a zakoupení účinného čistícího roztoku je volba správného pojemníku na čočky dalším opatřením, které podnikáte ve pro.

Více informací
VýrobcePOLYTECH CHEM.
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení1 kus
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Antibakteriální pouzdro na kontaktní čočky
Vaše hodnocení