AquaView Color 6 čoček

Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 3 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

699 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

AquaView Color sou barevné měsíční kontaktní čočky, které umožňují korekci zrakových vad, při změně barvy duhovky.

 
Přirozená změna barvy očí - díky použití moderních technik barvení zaručují čočky AquaView Color subtilní a přirozenou změnu barvy duhovek.
Mnoho barevných možností k výběru - čočky AquaView Color vyhovují potřebám každého zákazníka, jelikož jsou k dispozici ve sedmi různých barvách - od tyrkysové po hnědou.
Ostřejší vidění - čočky mají jedinečnou asférickou konstrukci, která zaručuje perfektní kvalitu vidění - bez stínů, odlesků a halového efektu.
Účinná korekce zraku - i osoby trpící krátkozrakostí mohou využívat barevné čočky, neboť jsou dostupné také s negativními korekčními dioptriemi.
Nejvyšší pohodlí při nošení - AquaView Color
Nejvyšší pohodlí při nošení - vysoká hydratace spolu s vysokou propustností kyslíku zajišťují, že nošení čoček je extrémně pohodlné - s neustále hydratovanými a odpočatými očima.
Ochrana před UV zářením - aby bylo používání barevných čoček ještě bezpečnější, byla každá čočka vybavena moderními filtry UVA/UVB, které pohlcují až 98 % škodlivého slunečního záření.
 

Charakteristika čoček AquaView Color:


AquaView Color jsou barevné měsíční kontaktní čočky, které se vyznačují vysokým komfortem nošení. Pro vytvoření čočky AquaView Color byl použitý materiál zvaný Methafilcon, který v kombinaci s vysokým stupněm hydratace čoček (55%) je činí dokonale zvlhčeny po celou dobu jejich použitelnosti. Dk / t je 19. Kromě toho, AquaView Color mají asférickou strukturu, díky které je ostrost zraku mnohem lepší v porovnání s běžnými sférickými čočkami. Čočky jsou vybaveny UV filtry, které chrání oči před škodlivým slunečním zářením.

 

AquaView Color jsou k dispozici v následujících barvách:

  • Amethyst - ametyst kontaktní čočky,
  • Brown - hnědé kontaktní čočky,
  • Gray - šedé kontaktní čočky,
  • Green - zelené kontaktní čočky,
  • True Sapphire - safírové kontaktní čočky,
  • Honey - medové kontaktní čočky,
  • Turquoise - tyrkysové kontaktní čočky.
 

Pro koho jsou čočky AquaView Color určeny?


Jedná se o kontaktní čočky určené pro lidi, kteří chtějí změnit barvu očí a zároveň zlepšit zrakovou ostrost. Rovněž se doporučují pro lidi s problémem tzv.suchého oka. Čočky v důsledku vysokého stupně hydratace zvyšují komfort nošení. AquaView Color čočky jsou k dispozici v mínusových diopriích.

 

Péče o čočky:


AquaView Color jsou měsíční kontaktní čočky, které se na noc uchovávají v pouzdře. Díky tomu je nutné k čočkám objednat i čistící roztok. Z naší nabídky doporučujeme roztoky Clean Active.

 

barevné čočky AquaView Color

Parametry kontaktních čoček AquaView Color:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Barevné kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky AquaView
Výrobce INTEROJO
Síla dioptrií -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
Barva Amethyst, Brown, Gray, Green, True Sapphire, Honey, Turquoise
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 19 x 10-9
Zavodnění 55%
Materiál Methafilcon A
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceINTEROJO
ZnačkaAquaView
Množství kusů v balení6 kusů
BarvaAmethyst, Brown, Green, Grey, Honey, True Sapphire, Turquoise
Dostupnostdo 3 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:AquaView Color 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky AquaView Color 6 kusů - dioptrické?

Kontaktní čočky AquaView Color ve 6 kusech si můžete vybrat sami na základě vašich zrakových parametrů, jako je síla a zakřivení, přičemž zohledníte dostupné barvy: ametystová, hnědá, šedá, zelená, safírová, medová, tyrkysová. Můžete také využít pomoc optometristy, který vám pomůže vybrat vhodné čočky. Balení obsahuje 6 kusů čoček, což zajišťuje pohodlí uživatele na celý měsíc.

Jsou kontaktní čočky AquaView Color bezpečné?

Ano, kontaktní čočky AquaView Color jsou bezpečné k používání, pokud dodržujete doporučení týkající se hygieny a správného používání. Jsou určeny pro měsíční použití, což znamená, že je nutné je pravidelně čistit a dezinfikovat pomocí vhodných roztoků. Je také důležité dodržovat pokyny pro nasazování a vyjímání čoček.

Pro jakou vadu zraku jsou AquaView Color?

Kontaktní čočky AquaView Color jsou určeny pro korekci krátkozrakosti, protože mají typ korekce sférický pro záporné optické síly.

Jak nasadit kontaktní čočky AquaView Color?

Nasazení kontaktních čoček AquaView Color je jednoduché. Než čočku aplikujete, je nutné si důkladně umýt a osušit ruce. Poté, co čočku umístíte na koneček prstu, jemně stáhněte dolní víčko druhou rukou a umístěte čočku na oko. Po umístění čočky jemně mrkejte, aby se správně usadila.

Jak vyjmout kontaktní čočky AquaView Color?

Vyjímání kontaktních čoček AquaView Color je také snadné. Před odstraněním se ujistěte, že máte čisté a suché ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko a opatrně uchopte čočku mezi prstem a palcem a vyjměte ji. Nezapomeňte po každém použití čočky čistit a dezinfikovat.