Startovní balíček AquaView Daily 10 čoček

Hodnocení:
4.65 of 5
Průměrné hodnocení 4.65 / 5 na základě 3 recenze.
Počet kusů v balení:

10 kusů

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

10 kusů

Naše cena:

179 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
4.65 of 5
Průměrné hodnocení 4.65 / 5 na základě 3 recenze.
Kateřina
5.0000
Jsem velmi ráda, že jsem objevila tento obchod! Objednala jsem si čočky a nelituji. Jsou skvělé, pohodlné a levné. E-shop je také na vysoké úrovni :)
Lubomír
5.0000
Ve srovnání s čočkami, které se již používám při práci, tyto jsou nejlepší. Doporučil bych je každému, kdo hledá dobrou kvalitu za dobrý peníz.
Lucie
4.0000
Vyzkoušel jsem je a nelituji.Je to dobrá alternativa u známých značek. Myslím si, že si je koupím i víckrát.
Celodenní hydratace - kontaktní čočky mají až 58% hydratační schopnost, což zaručuje vynikající hydrataci až na několik hodin po aplikaci.
Nejvyšší kvalita kyslíkové propustnosti - vylepšený koeficient kyslíkové propustnosti zajišťuje, že oči mají snadný přístup k velkému množství kyslíku, což brání infekcím a předčasné únavě očí.
Dokonalá kvalita vidění - unikátní asférická konstrukce čoček zlepšila kvalitu vidění. Nyní je obraz vnímám mnohem ostřeji a bez zbytečných stínů a odlesků.
Hedvábně měkký materiál - při výrobě AquaView Daily byl použit moderní materiál obohacený o sodný hyaluronát, což způsobilo, že čočky se staly hedvábně měkkými a ještě pohodlnějšími při aplikaci a nošení.
Ochrana proti UV záření - AquaView Daily
Ochrana proti UV záření - každá z čoček je navíc vybavena moderními filtry UVA/UVB, které pohlcují téměř 98% škodlivého slunečního záření a poskytují očím vysokou kvalitu ochrany.
Denní výměna - kontaktní čočky AquaView Daily jsou skvělou volbou pro lidi vedoucí dynamický životní styl a ocení zvýšenou hygienu. Ty jsou totiž určeny k jednodennímu použití, takže je večer vyhodíte a ráno sáhnete po nové a čerstvé dvojici.
 

Charakteristika kontaktních čoček AquaView Daily:

 

Kontaktní čočky AquaView Daily jsou jednodenní čočky vyrobené z materiálu Bioxifilcon A. Jejich používání zaručuje zachování svěžesti a odpovídající hydratace oka během celého dne. Vybavení AquaView Daily hyaluronátem sodným, v kombinaci s materiálem, ze kterého jsou čočky vyrobeny způsobuje, že je rohovka správně hydratována po celý den, a nasazování, vyjímání a nošení kontaktních čoček je komfortní jako nikdy předtím. Stupeň hydratace čočky AquaView Daily je velmi vysoký – dosahuje 58%vody. Díky tomu má oko zabezpečenou odpovídající hydrataci, dokonce i na konci dne.

Čočky mají UV filtr chránící před UVA a UVB zářením. Kontaktní čočky AquaView Daily mají průměr 14,2 mm a zakřivení 8,6 mm. Díky své asférické konstrukci je přesnost vidění daleko lepší než v případě klasických sférických čoček. Stejně jako jiné jednodenní kontaktní čočky, nevyžadují ani Aqua View Daily žádnou péči. Na konci dne je vyhazujeme, a následující den si nasazujeme nové.

 

Parametry kontaktních čoček AquaView Daily:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky AquaView
Výrobce INTEROJO
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 27 x 10-9
Zavodnění 58%
Materiál Bioxifilcon A
UV Filtr >90% UVA/UVB
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceINTEROJO
ZnačkaAquaView
Množství kusů v balení10 kusů
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Startovní balíček AquaView Daily 10 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky AquaView Daily 10 kusů?

AquaView Daily jsou jednodenní kontaktní čočky, které zajišťují pohodlí a hygienu při nošení. Dostupné v balení obsahujícím 10 kusů, jsou ideální pro ty, kteří začínají své dobrodružství s nošením čoček. Můžete si je vybrat sami, využívajíce informace na obalu, zvažujíc svůj typ zrakové vady a preferenci velikosti balení. Jako alternativu můžete využít pomoci optometristy, který vám pomůže vybrat správné čočky přizpůsobené vašim individuálním potřebám.

Jsou kontaktní čočky AquaView Daily bezpečné?

Ano, kontaktní čočky AquaView Daily jsou bezpečné k používání. Jsou vyráběny renomovaným výrobcem Interojo, mají certifikáty kvality a splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. Navíc jejich režim jednorázové výměny minimalizuje riziko infekcí a zajišťuje čerstvost a hygienu po celý den nošení.

Pro jakou vadu zraku jsou AquaView Daily?

Kontaktní čočky AquaView Daily jsou určeny k korekci sférických vad, jako je krátkozrakost nebo dalekozrakost. Díky jejich sférickému typu korekce se zaměřují na zlepšení ostrosti vidění, poskytujíce komfort a jasnost obrazu bez ohledu na vzdálenost.

Jak nasadit kontaktní čočky AquaView Daily?

Nasazení kontaktních čoček AquaView Daily je snadné a pohodlné. Před umístěním čočky na oko byste měli pečlivě umýt a osušit ruce, aby se zabránilo kontaminaci a infekcím. Poté jemně chyťte čočku na okraji prsty a umístěte ji na koneček prstu. Široce otevřete oko a opatrně umístěte čočku do středu oka. Po umístění čočky zkontrolujte, zda neexistuje pocit nepohodlí a zda je vidění čisté.

Jak vyjmout kontaktní čočky AquaView Daily?

Odstranění kontaktních čoček AquaView Daily je také jednoduché a bezpečné. Před odstraněním čočky byste měli opět pečlivě umýt a osušit ruce, aby se zabránilo kontaminaci. Poté jemně stáhněte dolní víčko a s prstem posuňte čočku směrem k bílé části oka, pak ji jemně chyťte mezi prsty a vyjměte. Po vyjmutí je doporučeno čočku očistit speciálním čisticím roztokem, vzhledem k tomu, že se jedná o čočky k jednorázovému použití.