AquaView Daily 90 čoček

Počet kusů v balení:

90 kusů

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

90 kusů

Naše cena:

937 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Celodenní hydratace - kontaktní čočky mají až 58% hydratační schopnost, což zaručuje vynikající hydrataci až na několik hodin po aplikaci.
Nejvyšší kvalita kyslíkové propustnosti - vylepšený koeficient kyslíkové propustnosti zajišťuje, že oči mají snadný přístup k velkému množství kyslíku, což brání infekcím a předčasné únavě očí.
Dokonalá kvalita vidění - unikátní asférická konstrukce čoček zlepšila kvalitu vidění. Nyní je obraz vnímám mnohem ostřeji a bez zbytečných stínů a odlesků.
Hedvábně měkký materiál - při výrobě AquaView Daily byl použit moderní materiál obohacený o sodný hyaluronát, což způsobilo, že čočky se staly hedvábně měkkými a ještě pohodlnějšími při aplikaci a nošení.
Ochrana proti UV záření - AquaView Daily
Ochrana proti UV záření - každá z čoček je navíc vybavena moderními filtry UVA/UVB, které pohlcují téměř 98% škodlivého slunečního záření a poskytují očím vysokou kvalitu ochrany.
Denní výměna - kontaktní čočky AquaView Daily jsou skvělou volbou pro lidi vedoucí dynamický životní styl a ocení zvýšenou hygienu. Ty jsou totiž určeny k jednodennímu použití, takže je večer vyhodíte a ráno sáhnete po nové a čerstvé dvojici.
 

Charakteristika kontaktních čoček AquaView Daily:

 

Kontaktní čočky AquaView Daily jsou jednodenní čočky vyrobené z materiálu Bioxifilcon A. Jejich používání zaručuje zachování svěžesti a odpovídající hydratace oka během celého dne. Vybavení AquaView Daily hyaluronátem sodným, v kombinaci s materiálem, ze kterého jsou čočky vyrobeny způsobuje, že je rohovka správně hydratována po celý den, a nasazování, vyjímání a nošení kontaktních čoček je komfortní jako nikdy předtím. Stupeň hydratace čočky AquaView Daily je velmi vysoký – dosahuje 58%vody. Díky tomu má oko zabezpečenou odpovídající hydrataci, dokonce i na konci dne.

Čočky mají UV filtr chránící před UVA a UVB zářením. Kontaktní čočky AquaView Daily mají průměr 14,2 mm a zakřivení 8,6 mm. Díky své asférické konstrukci je přesnost vidění daleko lepší než v případě klasických sférických čoček. Stejně jako jiné jednodenní kontaktní čočky, nevyžadují ani Aqua View Daily žádnou péči. Na konci dne je vyhazujeme, a následující den si nasazujeme nové.

 

Parametry kontaktních čoček AquaView Daily:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky AquaView
Výrobce INTEROJO
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 27 x 10-9
Zavodnění 58%
Materiál Bioxifilcon A
UV Filtr >90% UVA/UVB
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceINTEROJO
ZnačkaAquaView
Množství kusů v balení90 kusů
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:AquaView Daily 90 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky AquaView Daily 90 kusů?

Kontaktní čočky AquaView Daily jsou k dispozici v balení obsahujícím 90 kusů, což zajišťuje dlouhodobé používání bez potřeby častého nákupu. Můžete si je vybrat sami, využívajíce informace o síle a rádiusu zakřivení čoček, nebo můžete využít služeb optometristy, který vám pomůže vybrat čočky přizpůsobené vašim zrakovým potřebám.

Jsou kontaktní čočky AquaView Daily bezpečné?

Ano, kontaktní čočky AquaView Daily jsou bezpečné pro oči, jelikož jsou určeny k jednorázovému použití, což eliminuje riziko očních infekcí spojených s opakovaným používáním čoček. Navíc jsou vyráběny renomovaným výrobcem Interojo, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost.

Pro jakou vadu zraku jsou AquaView Daily?

Kontaktní čočky AquaView Daily jsou určeny k korekci zrakových vad, jako je krátkozrakost (myopie) nebo dalekozrakost (hyperopie), díky jejich sférickému typu korekce.

Jak nasadit kontaktní čočky AquaView Daily?

Nasazení kontaktních čoček AquaView Daily je snadné a pohodlné. Před umístěním čočky na oko se ujistěte, že vaše ruce jsou čisté a suché. Poté jemně umístěte čočku na špičku ukazováčku, zvedněte horní víčko druhou rukou. Přibližte čočku k oku, hledíce přímo vpřed. Když je čočka na oku, pomalu uvolněte víčko a mrkněte několikrát, aby se čočka ustálila.

Jak vyjmout kontaktní čočky AquaView Daily?

Vyjmutí kontaktních čoček AquaView Daily je tak jednoduché jako jejich nasazení. Vždy nejprve umyjte a osušte ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko prstem ukazováčku jedné ruky, druhou rukou jemně posuňte čočku směrem k bílé části oka. Když se čočka posune na bílko, jemně ji chyťte mezi prsty a vyjměte. Po odstranění se doporučuje čočku očistit speciálním čistícím roztokem, vzhledem k tomu, že se jedná o čočky k jednorázovému použití.