Startovní balíček AquaView Moist 1 čočka

Počet kusů v balení:

1 kus

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

1 kus

Naše cena:

109 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Kontaktní čočky AquaView Moist jsou měsíční kontaktní čočky pro osoby s krátkozrakostí i dalekozrakostí.

 
Vysoký koeficient propustnosti kyslíku - umožňuje volný průtok vzduchu z okolí do rohovky, co činí oči ještě odolnější proti infekcím a dlouhodobě odpočatými.
Materiál Bioxifilcon A - při výrobě kontaktních čoček byl použit moderní hydrogelový materiál obohacený o hyaluronan sodný. Díky tomu udržují kontaktní čočky vlhkost po mnoho hodin, co zaručuje nejvyšší pohodlí při užívání.
Ochrana před UV zářením - každá z čoček je navíc vybavena moderními filtry UVA/UVB, které oči odpovídajícím způsobem chrání před nebezpečným slunečním zářením.
Zabarvení usnadňující aplikaci - aby čočky mohly být používány i začínajícími uživateli, získaly jemné modré zabarvení na jedné straně. Díky tomu jsou ještě snazší při aplikaci, bez rizika případné chyby.
Jedna pár na měsíc - AquaView Moist

 
Jedna pár na měsíc - z jednoho páru AquaView Moist můžete těžit až 30 dní. Jedinou podmínkou je každovečerní umístění do nádoby s očním roztokem na péči.
 

Charakteristika kontaktních čoček AquaView Moist:


Jsou to měsíční hydrogelové kontaktní čočky - modernější verze kontaktních čoček AquaView Monthly. Čočky jsou vyrobeny z materiálu Bioxifilcon B - obsahující hyaluronát sodný - přírodní polymer, který pomáhá při hromadění vody na povrchu rohovky oka a snižuje tření. Díky této vlastnosti jsou čočky po celou dobu v oku skvěle hydratovány a vy nepocítíte žádný diskomfort při jejich nošení.

Materiál Bioxifilcon B s přídavkem sodné soli kyseliny hyaluronové, zaručuje vysoký stupeň hydratace čočky. Čočka obsahuje 55% vody a 45% materiálu Bioxilcon B. Díky tomu materiál zabezpečuje nepřetržitou hydrataci oka.

Kontaktní čočky AquaView Moist mají také UV-filtr, který chrání Vaše oči před UVA (85%) a UVB (40%) zářením. Kontaktní čočky AquaView Moist mají modrý nádech, díky kterému je usnadněna manipulace s nimi.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky AquaView Moist určeny?


Měsíční kontaktní čočky jsou určeny pro osoby preferující tento typ výměny kontaktních čoček. Mimo to se doporučují osobám:

  • s pocitem suchého oka,
  • pobývajícím v klimatizovaných prostorech,
  • očekávajících komfort při jejich nošení,
  • které hodně hodin tráví před monitorem počítače.
 

Parametry kontaktních čoček AquaView Moist:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky AquaView
Výrobce INTEROJO
Síla dioptrií -15,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +10,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 26 x 10-9
Zavodnění 55%
Materiál Bioxifilcon B
UV Filtr 85% UVA, 40% UVB
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceINTEROJO
ZnačkaAquaView
Množství kusů v balení1 kus
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Startovní balíček AquaView Moist 1 čočka
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky AquaView Moist 1 čočka?

Kontaktní čočky AquaView Moist jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí vyzkoušet nošení kontaktních čoček na krátkou dobu. Díky balení ve formě startovacího setu jsou snadno vybíratelné a použitelné. Jak samostatný výběr, tak konzultace s optometristou mohou přinést uspokojivé výsledky.

Jsou kontaktní čočky AquaView Moist bezpečné?

Ano, kontaktní čočky AquaView Moist jsou bezpečné pro použití, poskytují vysokou kvalitu a komfort díky své struktuře a režimu jednorázové výměny.

Pro jakou vadu zraku jsou AquaView Moist?

Kontaktní čočky AquaView Moist jsou určeny pro korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti, což z nich dělá univerzální řešení pro osoby s různými korekčními potřebami.

Jak nasadit kontaktní čočky AquaView Moist?

Nasazení kontaktních čoček AquaView Moist je jednoduché a pohodlné. Před umístěním čočky na oko se ujistěte, že vaše ruce jsou čisté a suché. Poté jemně umístěte čočku na špičku ukazováčku. Jemně stáhněte dolní víčko a umístěte čočku na oko až do jejího vycentrování.

Jak vyjmout kontaktní čočky AquaView Moist?

Odebrání kontaktních čoček AquaView Moist je stejně snadné jako jejich nasazení. Po umytí a vysušení rukou jemně stáhněte dolní víčko a opatrně stiskněte čočku mezi prsty, abyste ji odstranili. Poté umístěte čočku do příslušného pouzdra s čistícím roztokem.