AquaView Moist 12 čoček

Počet kusů v balení:

12 kusů

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

12 kusů

Naše cena:

899 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Kontaktní čočky AquaView Moist jsou měsíční kontaktní čočky pro osoby s krátkozrakostí i dalekozrakostí.

 
Vysoký koeficient propustnosti kyslíku - umožňuje volný průtok vzduchu z okolí do rohovky, co činí oči ještě odolnější proti infekcím a dlouhodobě odpočatými.
Materiál Bioxifilcon A - při výrobě kontaktních čoček byl použit moderní hydrogelový materiál obohacený o hyaluronan sodný. Díky tomu udržují kontaktní čočky vlhkost po mnoho hodin, co zaručuje nejvyšší pohodlí při užívání.
Ochrana před UV zářením - každá z čoček je navíc vybavena moderními filtry UVA/UVB, které oči odpovídajícím způsobem chrání před nebezpečným slunečním zářením.
Zabarvení usnadňující aplikaci - aby čočky mohly být používány i začínajícími uživateli, získaly jemné modré zabarvení na jedné straně. Díky tomu jsou ještě snazší při aplikaci, bez rizika případné chyby.
Jedna pár na měsíc - AquaView Moist

 
Jedna pár na měsíc - z jednoho páru AquaView Moist můžete těžit až 30 dní. Jedinou podmínkou je každovečerní umístění do nádoby s očním roztokem na péči.
 

Charakteristika kontaktních čoček AquaView Moist:


Jsou to měsíční hydrogelové kontaktní čočky - modernější verze kontaktních čoček AquaView Monthly. Čočky jsou vyrobeny z materiálu Bioxifilcon B - obsahující hyaluronát sodný - přírodní polymer, který pomáhá při hromadění vody na povrchu rohovky oka a snižuje tření. Díky této vlastnosti jsou čočky po celou dobu v oku skvěle hydratovány a vy nepocítíte žádný diskomfort při jejich nošení.

Materiál Bioxifilcon B s přídavkem sodné soli kyseliny hyaluronové, zaručuje vysoký stupeň hydratace čočky. Čočka obsahuje 55% vody a 45% materiálu Bioxilcon B. Díky tomu materiál zabezpečuje nepřetržitou hydrataci oka.

Kontaktní čočky AquaView Moist mají také UV-filtr, který chrání Vaše oči před UVA (85%) a UVB (40%) zářením. Kontaktní čočky AquaView Moist mají modrý nádech, díky kterému je usnadněna manipulace s nimi.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky AquaView Moist určeny?


Měsíční kontaktní čočky jsou určeny pro osoby preferující tento typ výměny kontaktních čoček. Mimo to se doporučují osobám:

 

  • s pocitem suchého oka,
  • pobývajícím v klimatizovaných prostorech,
  • očekávajících komfort při jejich nošení,
  • které hodně hodin tráví před monitorem počítače.
 

Parametry kontaktních čoček AquaView Moist:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky AquaView
Výrobce INTEROJO
Síla dioptrií -15,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +10,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 26 x 10-9
Zavodnění 55%
Materiál Bioxifilcon B
UV Filtr 85% UVA, 40% UVB
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceINTEROJO
ZnačkaAquaView
Množství kusů v balení12 kusů
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:AquaView Moist 12 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky AquaView Moist 12 kusů?

Kontaktní čočky AquaView Moist jsou dostupné v balení obsahujícím 12 kusů, což zajišťuje dlouhodobé používání. Můžete je vybrat sami, využitím informací o parametrech produktu, jako jsou dioptrie a zakřivení, nebo využít pomoc optometristy, který vám pomůže je přizpůsobit vašim potřebám.

Jsou kontaktní čočky AquaView Moist bezpečné?

Ano, kontaktní čočky AquaView Moist jsou bezpečné k používání, zajišťují vysoký komfort nošení díky své kvalitě a speciální hydratační formuli.

Pro jakou vadu zraku jsou AquaView Moist?

Kontaktní čočky AquaView Moist jsou určeny pro korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti, díky jejich typu sférické korekce.

Jak nasadit kontaktní čočky AquaView Moist?

Před nasazením kontaktních čoček AquaView Moist je nutné důkladně umýt a osušit ruce. Poté opatrně vyjměte čočku z balení a umístěte ji na koneček prstu. Pak jemně roztáhněte víčka a umístěte čočku na oční bulvu.

Jak sundat kontaktní čočky AquaView Moist?

Pro sundání kontaktních čoček AquaView Moist je třeba znovu umýt a osušit ruce. Poté jemně posuňte dolní víčko ukazováčkem a palcem a použijte palec k jemnému stisknutí čočky a jejímu vyjmutí.