Startovní balíček AquaView Moist 2 weeks 1 čočka

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Počet kusů v balení:

1 kus

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

1 kus

Naše cena:

89 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Lucie
5.0000
Oblíbila jsem si je od prvního použití :)Jsou měkké a tenké, nemám problém s vkládáním do očí, nekloužou a pohled je výrazný. Stojí za to je vyzkoušet

AquaView Moist 2 weeks jsou dvoutýdenní kontaktní čočky určené ke korekci krátkozrakosti i dalekozrakosti.

 
Dlouhotrvající hydratace - čočky jsou vyrobeny z moderního materiálu zvaného Hioxifilcon A, který se vyznačuje vysokým stupněm hydratace a schopností akumulovat vodu, proto jsou dlouhodobě zvlhčovány a nezpůsobují syndrom suchých očí.
Dokonale padnou do očí - ultra tenká struktura čoček a intenzivní hydratace jsou zodpovědné za schopnost okamžitě a přesně přilnout k povrchu oční bulvy. Čočky jsou po celou dobu používání nepostřehnutelné, neohýbají se ani nevypadávají.
Ochrana proti UV záření - čočky účinně blokují škodlivé sluneční záření díky komplexu moderních UVA / UVB filtrů.
Zabarvení usnadňující aplikaci - každá z čoček je zbarvena světle modrou barvou. Ta pomáhá zejména začínajícím uživatelům správně čočky aplikovat a velmi usnadňuje nasazení a vyjmutí z očí.
Denní režim - AquaView Moist 2 weeks

 
Denní režim - čočky jsou určeny k použití v denním režimu, což znamená, že by měly být vyjmuty před spaním a umístěny do pouzdra s ošetřujícím roztokem. Jeden pár však lze použít až 14 dní.
Pohodlné balení - obsahuje šest kusů čoček, které při dvoutýdenním způsobu použití vydrží jeden a půl měsíce. Balení je malé a praktické, takže se snadno vejde do kapsy, kabelky nebo do batohu.
   

Charakteristika čoček AquaView Moist 2 weeks:

 

AquaView Moist 2 weeks jsou dvoutýdenní čočky, které dokonale blokují ultrafialové paprsky. Díky modré barvě se velmi snadno používají a jejich nasazování a sundávání je velmi snadné. Materiálem, ze kterého jsou AquaView Moist 2 týdny vyrobeny, je Hioxifilcon A, který podporuje hromadění vody na povrchu rohovky a snižuje tření čočky a očí. Díky jejich hydratačním vlastnostem čočky AquaView Moist 2 weeks nevysychají a uživatel nepociťuje žádné nepohodlí.

Materiál Hioxifilcon A dokonale harmonizuje s vysokým stupněm hydratace čoček, který dosahuje 55%, a udržení konstantní hydratace oka z nich činí čočky, které zaručují dokonalé pohodlí při jejich používání. Faktor Dk / t je 25. Kromě toho byly čočky AquaView Moist 2 weeks vybaveny UV filtry, díky nimž jsou oči chráněny před škodlivými účinky UVA (85%) a UVB (40%) záření.

 

Péče o čočky:

 

Čočky AquaView Moist 2 weeks vyžadují každodenní péči a dezinfekci. Pro péči o čočky doporučujeme roztoky Clean Active, které jsou k dispozici v našem obchodě.

 

Parametry kontaktních čoček AquaView Moist 2 weeks:

 
Kategorie Dvoutýdenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky AquaView
Výrobce INTEROJO
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 25 x 10-9
Zavodnění 55%
Materiál Hioxifilcon A
UV Filtr 85% UVA, 40% UVB
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceINTEROJO
ZnačkaAquaView
Množství kusů v balení1 kus
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Startovní balíček AquaView Moist 2 weeks 1 čočka
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky AquaView Moist 2 weeks 1 ks?

Kontaktní čočky AquaView Moist 2 weeks jsou ideální pro ty, kteří hledají pohodlí a vynikající kvalitu. Díky své dvoutýdenní výměně jsou perfektní pro aktivní lidi, kteří si cení jednoduchosti používání. Balení obsahuje jednu čočku, což z něj dělá také vynikající startovní sadu pro ty, kteří teprve začínají s nošením kontaktních čoček.

Jsou kontaktní čočky AquaView Moist 2 weeks bezpečné?

Ano, kontaktní čočky AquaView Moist 2 weeks jsou bezpečné k použití. Vyráběné renomovaným výrobcem Interojo, zajišťují nejvyšší kvalitu a bezpečnost pro vaše oči. Vyvinuté s ohledem na pohodlí a zdraví očí, zajišťují bezpečné nošení po celý den.

Pro jaké vady zraku jsou AquaView Moist 2 weeks?

Kontaktní čočky AquaView Moist 2 weeks jsou určeny pro korekci sférických vad zraku, tj. krátkozrakost nebo dalekozrakost. Díky přesně zvoleným parametrům mohou efektivně zlepšit ostrost vidění a zajistit pohodlné nošení po dobu dvou týdnů.

Jak nasadit kontaktní čočky AquaView Moist 2 weeks?

Nasadit kontaktní čočky AquaView Moist 2 weeks je snadné a pohodlné. Před zahájením se ujistěte, že vaše ruce jsou čisté a suché. Poté umístěte čočku na koneček ukazováčku a jemně odtáhněte dolní víčko druhou rukou. Opatrně umístěte čočku do středu oka, dívajíc se přímo vpřed. Po umístění čočky na oko, několikrát mrkněte, aby se čočka stabilizovala.

Jak vyjmout kontaktní čočky AquaView Moist 2 weeks?

Pro vyjmutí kontaktních čoček AquaView Moist 2 weeks postupujte podle několika jednoduchých kroků. Po umytí a osušení rukou jemně stáhněte dolní víčko a dívajíc se nahoru, jemně posuňte čočku na bělmo oka. Poté jemně uchopte čočku prsty, vyhněte se jejímu stlačení. Nezapomeňte pravidelně čistit a dezinfikovat čočky dle doporučení výrobce.