AquaView Moist 2 weeks 6 čoček

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

275 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Markéta
5.0000
Moje oblíbené čočky! Mé oči někdy potřebují dodatečné kapání zvlhčujících kapek, ale zde to není třeba. Vidím s nimi celý den ostře a jasně. Lehce se nasazují.

AquaView Moist 2 weeks jsou dvoutýdenní kontaktní čočky určené ke korekci krátkozrakosti i dalekozrakosti.

 
Dlouhotrvající hydratace - čočky jsou vyrobeny z moderního materiálu zvaného Hioxifilcon A, který se vyznačuje vysokým stupněm hydratace a schopností akumulovat vodu, proto jsou dlouhodobě zvlhčovány a nezpůsobují syndrom suchých očí.
Dokonale padnou do očí - ultra tenká struktura čoček a intenzivní hydratace jsou zodpovědné za schopnost okamžitě a přesně přilnout k povrchu oční bulvy. Čočky jsou po celou dobu používání nepostřehnutelné, neohýbají se ani nevypadávají.
Ochrana proti UV záření - čočky účinně blokují škodlivé sluneční záření díky komplexu moderních UVA / UVB filtrů.
Zabarvení usnadňující aplikaci - každá z čoček je zbarvena světle modrou barvou. Ta pomáhá zejména začínajícím uživatelům správně čočky aplikovat a velmi usnadňuje nasazení a vyjmutí z očí.
Denní režim - AquaView Moist 2 weeks

 
Denní režim - čočky jsou určeny k použití v denním režimu, což znamená, že by měly být vyjmuty před spaním a umístěny do pouzdra s ošetřujícím roztokem. Jeden pár však lze použít až 14 dní.
Pohodlné balení - obsahuje šest kusů čoček, které při dvoutýdenním způsobu použití vydrží jeden a půl měsíce. Balení je malé a praktické, takže se snadno vejde do kapsy, kabelky nebo do batohu.
   

Charakteristika čoček AquaView Moist 2 weeks:

 

AquaView Moist 2 weeks jsou dvoutýdenní čočky, které dokonale blokují ultrafialové paprsky. Díky modré barvě se velmi snadno používají a jejich nasazování a sundávání je velmi snadné. Materiálem, ze kterého jsou AquaView Moist 2 týdny vyrobeny, je Hioxifilcon A, který podporuje hromadění vody na povrchu rohovky a snižuje tření čočky a očí. Díky jejich hydratačním vlastnostem čočky AquaView Moist 2 weeks nevysychají a uživatel nepociťuje žádné nepohodlí.

Materiál Hioxifilcon A dokonale harmonizuje s vysokým stupněm hydratace čoček, který dosahuje 55%, a udržení konstantní hydratace oka z nich činí čočky, které zaručují dokonalé pohodlí při jejich používání. Faktor Dk / t je 25. Kromě toho byly čočky AquaView Moist 2 weeks vybaveny UV filtry, díky nimž jsou oči chráněny před škodlivými účinky UVA (85%) a UVB (40%) záření.

 

Péče o čočky:

 

Čočky AquaView Moist 2 weeks vyžadují každodenní péči a dezinfekci. Pro péči o čočky doporučujeme roztoky Clean Active, které jsou k dispozici v našem obchodě.

 

Parametry kontaktních čoček AquaView Moist 2 weeks:

 
Kategorie Dvoutýdenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky AquaView
Výrobce INTEROJO
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 25 x 10-9
Zavodnění 55%
Materiál Hioxifilcon A
UV Filtr 85% UVA, 40% UVB
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceINTEROJO
ZnačkaAquaView
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:AquaView Moist 2 weeks 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky AquaView Moist 2 weeks 6 kusů?

Kontaktní čočky AquaView Moist 2 weeks 6 kusů jsou snadno vybíratelné, ať už samostatně podle zadaných parametrů produktu, nebo s podporou optometristy, přičemž se zohledňuje jejich zakřivení a průměr. Balení obsahuje 6 kusů, což zaručuje dlouhodobé použití. Díky tomu si můžete užívat pohodlné vidění po dobu dvou týdnů bez potřeby časté výměny.

Jsou kontaktní čočky AquaView Moist 2 weeks bezpečné?

Ano, kontaktní čočky AquaView Moist 2 weeks jsou bezpečné k použití, zajišťují pohodlí a bezpečnost pro vaše oči. Vyrobené renomovanou firmou Interojo a splňující bezpečnostní standardy, tyto čočky jsou vhodné pro většinu uživatelů.

Pro jakou vadu zraku jsou AquaView Moist 2 weeks?

Kontaktní čočky AquaView Moist 2 weeks jsou určeny pro korekci sférických vad zraku, jako je krátkozrakost nebo dalekozrakost. Zajišťují jasné vidění a pohodlí po celý den.

Jak nasadit kontaktní čočky AquaView Moist 2 weeks?

Před nasazením kontaktních čoček AquaView Moist 2 weeks je nutné důkladně umýt a osušit ruce. Poté jemně položte čočku na koneček ukazováčku, široce otevřete oko a umístěte čočku na oční bulvu. Po nasazení doporučujeme zkontrolovat, zda je čočka správně umístěna na oku.

Jak sundat kontaktní čočky AquaView Moist 2 weeks?

Pro sundání kontaktních čoček AquaView Moist 2 weeks si nejprve umyjte a osušte ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko dolů, dívejte se nahoru a opatrně odstraňte čočku, posunujíc ji na bělmo oka. Po sundání čočky ji umístěte do příslušného roztoku pro skladování.