AquaView Monthly 1 čočka

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 5 recenze.
Počet kusů v balení:

1 kus

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

1 kus

Naše cena:

89 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 5 recenze.
Miroslav
5.0000
Objednala jsem si na zkoušku pouze jednu čočku, protože mám s výběrem čoček docela problém. Vyzkoušela jsem asi 5 druhů čoček a jediné, které mi dosud seděly, byly Air Optix. To se ale změnilo a při dalším nákupu zvolím AquaView. Cena je super a dovolím si tvrdit, že budou ještě lepší než Air Optix.
Petr
5.0000
Mám ty samé zkušenosti, které popisuje uživatelka níže.Dostala jsem Aqua View jako vzorek, byla jsem skeptická a po týdenním nošení musím zkonstatovat, že mám komfortnější pocit, než při nošení Air Optix, které používám již několik let.
Jan
5.0000
dostala jsem jeden pár zdarma k nákupu a musím říct, že jsou velice příjemné "do oka", Celý den s nimi koukám do PC a vůbec nemám pocit suchého oka, ani nevím, že je mám

Kontaktní čočky AquaView Monthly jsou měsíční čočky z materiálu nové generace Mathafilcon A. Tyto čočky jsou asférické a díky tomu lépe vidíte, také unikatní technologie výroby zajišťuje, že je čočka velmi tenká a proto zaručuje pocit komfortu nošení během celého dne.

 
Dodatečné zvlhčení - dosaženo obohacením složení čoček o sodný hyaluronát. Díky tomu mohou osoby trpící suchýma očima také používat kontaktní čočky.
Nejvyšší pohodlí při používání - vysoká úroveň hydratace spolu s hladkostí a měkkostí použitého materiálu zajišťuje, že používání kontaktních čoček je mimořádně pohodlné.
Snadná aplikace - měkký a tenký materiál čoček je mimořádně snadný k aplikaci a rychle se přizpůsobuje individuálnímu tvaru oka, aniž by způsoboval nepohodlí spojené s přítomností cizího tělesa.
Vysoká kvalita vidění - asférický tvar čoček v kombinaci s jejich vysokou propustností kyslíku zajišťuje, že vidění nabízené čočkami je ostřejší a jasnější. Bez zbytečného šumu, odlesků a halového efektu.
Ochrana před UV zářením - AquaView Monthly
Ochrana před UV zářením - obohacení každé čočky o moderní filtry UVA/UVB způsobilo, že se staly jakousi bariérou oddělující oči od škodlivého slunečního záření.
Jeden pár na měsíc - čočky se vyznačují měsíčním režimem výměny. To je skvělá volba pro všechny, kteří si cení plánování a rádi pravidelně každý večer pečují o své kontaktní čočky.
 

Charakteristika kontaktních čoček AquaView Monthly:

 

Materiál, který byl použit pro výrobu této čočky zaručuje její perfektní okysličení a stupeň hydratace čočky (obsah vody je 55%) zajistí zvlhčení oka během jejího nošení. Kontaktní čočky AquaView Monthly obsahují UV fitr chránící před UVA (až 85%) a UVB (až 40%) zářením.

Kontaktní čočky AquaView Monthly mají průměr 14,2 mm a zakřivení (BC) 8,6 mm. Díky své asférické konstrukci zaručují lepší vidění než tradiční sférické kontaktní čočky.

Kontaktní čočky AquaView Monthly jsou měsíční čočky k dennímu nošení. Balení obsahuje 1, 3, 6 ks.

 

Parametry kontaktních čoček AquaView Monthly:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky AquaView
Výrobce INTEROJO
Síla dioptrií -20,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +12,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Zavodnění 59%
Materiál Methafilcon A
UV Filtr >90% UVA/UVB
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceINTEROJO
ZnačkaAquaView
Množství kusů v balení1 kus
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:AquaView Monthly 1 čočka
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky AquaView Monthly 1 kus?

Kontaktní čočky AquaView Monthly jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají pohodlí a komfort při každodenním nošení kontaktních čoček. Díky jejich měsíčnímu cyklu výměny poskytují čerstvost a hygienu po celou dobu nošení.

Můžete si vybrat čočky AquaView Monthly sami, využívající parametry produktu, nebo se poradit s optometristou, který vám pomůže přizpůsobit je vašim individuálním potřebám. Každé balení obsahuje 1 kus čočky, což je také vynikající volbou jako startovní sada pro ty, kteří začínají s nošením kontaktních čoček.

Jsou kontaktní čočky AquaView Monthly bezpečné?

Ano, kontaktní čočky AquaView Monthly jsou bezpečné pro použití. Vyrobené renomovaným výrobcem Interojo, podléhají přísným kontrolám kvality, což uživatelům zajišťuje jistotu ohledně jejich bezpečnosti a účinnosti.

Pro jakou vadu zraku jsou AquaView Monthly?

Kontaktní čočky AquaView Monthly jsou určeny pro korekci zrakových vad, jako je krátkozrakost nebo dalekozrakost. Díky svému sférickému typu korekce poskytují jasné vidění a komfort po celý den.

Jak nasadit kontaktní čočky AquaView Monthly?

Nasazení kontaktních čoček AquaView Monthly je snadné a pohodlné. Před umístěním čočky na oko se ujistěte, že vaše ruce jsou důkladně umyté a vysušené. Poté jemně umístěte čočku na špičku ukazováčku a s druhou rukou roztažte víčka. Opatrně umístěte čočku do středu oka a zavřete víčka, aby se upevnila.

Jak vyjmout kontaktní čočky AquaView Monthly?

A vyjmutí kontaktních čoček AquaView Monthly je také jednoduché. Před odstraněním čočky se ujistěte, že vaše ruce jsou čisté a suché. Poté jemně stáhněte dolní víčko dolů a pohleďte nahoru. Pomocí ukazováčku a palce jemně stiskněte čočku a vyjměte ji z oka. Po odstranění umístěte čočku do příslušného pouzdra s roztokem pro uchování.