AquaView Monthly 12 čoček

Počet kusů v balení:

12 kusů

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

12 kusů

Naše cena:

649 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Kontaktní čočky AquaView Monthly jsou měsíční čočky z materiálu nové generace Mathafilcon A. Tyto čočky jsou asférické a díky tomu lépe vidíte, také unikatní technologie výroby zajišťuje, že je čočka velmi tenká a proto zaručuje pocit komfortu nošení během celého dne.

 
Dodatečné zvlhčení - dosaženo obohacením složení čoček o sodný hyaluronát. Díky tomu mohou osoby trpící suchýma očima také používat kontaktní čočky.
Nejvyšší pohodlí při používání - vysoká úroveň hydratace spolu s hladkostí a měkkostí použitého materiálu zajišťuje, že používání kontaktních čoček je mimořádně pohodlné.
Snadná aplikace - měkký a tenký materiál čoček je mimořádně snadný k aplikaci a rychle se přizpůsobuje individuálnímu tvaru oka, aniž by způsoboval nepohodlí spojené s přítomností cizího tělesa.
Vysoká kvalita vidění - asférický tvar čoček v kombinaci s jejich vysokou propustností kyslíku zajišťuje, že vidění nabízené čočkami je ostřejší a jasnější. Bez zbytečného šumu, odlesků a halového efektu.
Ochrana před UV zářením - AquaView Monthly
Ochrana před UV zářením - obohacení každé čočky o moderní filtry UVA/UVB způsobilo, že se staly jakousi bariérou oddělující oči od škodlivého slunečního záření.
Jeden pár na měsíc - čočky se vyznačují měsíčním režimem výměny. To je skvělá volba pro všechny, kteří si cení plánování a rádi pravidelně každý večer pečují o své kontaktní čočky.
 

Charakteristika kontaktních čoček AquaView Monthly:

 

Materiál, který byl použit pro výrobu této čočky zaručuje její perfektní okysličení a stupeň hydratace čočky (obsah vody je 55%) zajistí zvlhčení oka během jejího nošení. Kontaktní čočky AquaView Monthly obsahují UV fitr chránící před UVA (až 85%) a UVB (až 40%) zářením.

Kontaktní čočky AquaView Monthly mají průměr 14,0 mm a zakřivení (BC) 8,6 mm. Díky své asférické konstrukci zaručují lepší vidění než tradiční sférické kontaktní čočky.

Kontaktní čočky AquaView Monthly jsou měsíční čočky k dennímu nošení.

 

Parametry kontaktních čoček AquaView Monthly:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky AquaView
Výrobce INTEROJO
Síla dioptrií -20,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +12,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Zavodnění 59%
Materiál Methafilcon A
UV Filtr >90% UVA/UVB
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceINTEROJO
ZnačkaAquaView
Množství kusů v balení12 kusů
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:AquaView Monthly 12 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky AquaView Monthly 12 kusů?

Kontaktní čočky AquaView Monthly 12 kusů je možné vybrat samostatně na základě parametrů produktu, jako jsou dioptrie a zakřivení, nebo s pomocí optometristy. Balení obsahuje 12 čoček, což zajišťuje dlouhodobé používání.

Jsou kontaktní čočky AquaView Monthly bezpečné?

Ano, kontaktní čočky AquaView Monthly jsou bezpečné pro použití, pokud dodržujete doporučení týkající se hygieny a péče o čočky, a pravidelně navštěvujete specialistu.

Pro jaký typ vad zraku jsou AquaView Monthly?

Kontaktní čočky AquaView Monthly jsou určeny pro korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti, což je činí vhodnými pro osoby s různými typy vad zraku (v závislosti na vybrané optické síle).

Jak nasadit kontaktní čočky AquaView Monthly?

Před nasazením kontaktních čoček AquaView Monthly se ujistěte, že máte čisté a suché ruce. Poté čočku umístěte na koneček ukazováčku, zkontrolujte, zda je správně otočená, a opatrně ji vložte do oka. Po nasazení se ujistěte, že je čočka správně umístěná na oku.

Jak sundat kontaktní čočky AquaView Monthly?

Pro sundání kontaktních čoček AquaView Monthly znovu umyjte a osušte si ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko, zvedněte je a prstem ukazováčku posuňte čočku k okraji. Následně čočku opatrně vyjměte z oka a umístěte ji do pouzdra s vhodným roztokem.