AquaView Toric 3 čočky

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

327 Kč
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.
AquaView Toric 3szt.
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Eliška
5.0000
Doporučuji. Čočky na očích drží, snadno se sundávají, nerozmazávají obraz. Samé plusy :)

Čočky AquaView Toric jsou měsíční astigmatické kontaktní čočky určené k dennímu nošení.

 
Nejvyšší komfort použití - dosahují až 55% a mají přímý vliv na schopnost čočky vázat vodu v jejím nitru. To se naopak projevuje příznivým zvlhčením, zahrnujícím i oči a bránícím jejich vysychání a podráždění.
Ideální kvalita vidění - velká pružnost materiálu, ze kterého byly kontaktní čočky vyrobeny, zajišťuje, že se tyto plně přizpůsobí individuálnímu tvaru oka již okamžitě po aplikaci a stabilně se drží na jeho povrchu - bez vypadávání a zkroucení.
Ještě snadnější aplikace - pravidelné a správné používání čoček umožní zastavit vývoj takových vad zraku, jako je krátkozrakost a dalekozrakost.
Další stabilizační systém - každá čočka byla vytvořena z inovativního materiálu, díky kterému se vyznačuje vysokou odolností proti usazování bílkovin a jiných nečistot. V důsledku toho jsou čočky i po celý den čisté a svěží.
Denní způsob používání - AquaView Toric

 
Denní způsob používání - obohacení každé čočky o moderní filtry UVA/UVB způsobilo, že absorbují téměř 98% škodlivého slunečního záření a přispívají k ještě lepšímu zdraví očí.
 

Vlastnosti čoček AquaView Toric:

 

Jsou to měsíční kontaktní čočky určené pro astigmatiky. Byly vyrobené z materiálu Hioxifilcon A, který společně s vysokým stupněm hydratace čočky dosahující 55% způsobuje, že používání čoček AquaView Toric je velmi pohodlné od prvního až do posledního dne používání. Kontaktní čočky AquaView díky High Definition Vision zaručují nejvyšší kvalitu vidění na všechny vzdálenosti, prohlubují ostrost vidění a zároveň rozjasňují vše, co pozorujeme.

Čočky AquaView Toric, jakožto čočky torické, musí být stabilní pro oko, aby zajistily svým uživatelům to nejlepší a nejostřejší vidění. Prism Ballasted Design chrání čočky před rotací a zaručuje okamžité přizpůsobení se k oku jednotlivých pacientů. Čočky jsou světle modře zbarvené, což zjednodušuje nasazování a sundávání čočky. Z tohoto důvodu je můžou bez problémů používat i začínající uživatelé kontaktních čoček.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky AquaView Toric určené?

 

Tyto kontaktní čočky jsou určené pro lidi, kteří se potýkají s astigmatismem. Jsou vhodné zejména pro ty, kteří očekávají od používání kontaktních čoček to největší pohodlí při nošení a vynikající ostrost vidění.

 

Parametry kontaktních čoček AquaView Toric:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Torické kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky AquaView
Výrobce INTEROJO
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Válec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Osa 10°, 20°, 30°, 60°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 150°, 160°, 170°, 180°
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 23 x 10-9
Zavodnění 55%
Materiál Hioxifilcon A
Technologie Prism Ballasted Design, High Definition Vision
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceINTEROJO
ZnačkaAquaView
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:AquaView Toric 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky AquaView Toric 3 kusy?

Kontaktní čočky AquaView Toric 3 kusy si můžete vybrat sami, využitím specifikovaných parametrů na obalu, jako jsou dioptrie, zakřivení a osy. Můžete také využít služeb optometristy, který vám pomůže vybrat vhodné čočky pro vaše potřeby. Balení obsahuje tři čočky, což je dostatečné pro měsíc používání.

Jsou kontaktní čočky AquaView Toric bezpečné?

Ano, kontaktní čočky AquaView Toric jsou bezpečné k použití, pokud jsou správně udržovány a používány podle návodu. Jejich výrobce, Interojo, zaručuje použití materiálů vysoké kvality, čímž zajišťuje pohodlí a bezpečnost při nošení.

Pro jaký typ vad zraku jsou AquaView Toric?

Kontaktní čočky AquaView Toric jsou určeny k korekci astigmatismu, což znamená, že jsou ideální pro osoby s neregulárním tvarem rohovky nebo čočky oka. To zajišťuje jasné vidění a pohodlí po celý den.

Jak nasadit kontaktní čočky AquaView Toric?

Před nasazením kontaktních čoček AquaView Toric se ujistěte, že máte čisté a suché ruce. Poté čočku umístěte na koneček ukazováčku, držte dolní víčko stranou, aplikujte čočku na oko a uvolněte víčko. Zkontrolujte, zda je čočka správně umístěna na oku.

Jak sundat kontaktní čočky AquaView Toric?

Pro sundání kontaktních čoček AquaView Toric se opět ujistěte, že máte čisté a suché ruce. Poté držte dolní víčko stranou, posuňte čočku ukazováčkem směrem ke středu oka, poté jemně chytněte čočku mezi palec a ukazováček a vyjměte ji.