AquaView Toric 6 čoček

Hodnocení:
4.6 of 5
Průměrné hodnocení 4.6 / 5 na základě 5 recenze.
Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

605 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283


Hodnocení:
4.6 of 5
Průměrné hodnocení 4.6 / 5 na základě 5 recenze.
Eliška
5.0000
Čočky jsou opravdu skvělé, dobře drží, nerolují se a v očích vůbec nejsou cítit. Plusové body za to, že rychle nevyschnou, protože pracuji v klimatizované místnosti, tak je to pro mě docela důležité.
Kateřina
5.0000
Čočky jsou super, dobře se nosí, na očích je vůbec necítím. Mám silnou vadu zraku, ale jakmile je nasadím, cítím se jako bych měla nové oči. Obchod je taky super, rychle dodá a má dobré ceny!
Lubomír
5.0000
Musím to napsat. Zamiloval jsem si je. Jsou fantastické. Vidím všechno na jakoukoli vzdálenost. Už nikdy žádné brýle. Vidím věci, které byly dříve mimo mé vnímání.

Čočky AquaView Toric jsou měsíční astigmatické kontaktní čočky určené k dennímu nošení.

 
Nejvyšší komfort použití - dosahují až 55% a mají přímý vliv na schopnost čočky vázat vodu v jejím nitru. To se naopak projevuje příznivým zvlhčením, zahrnujícím i oči a bránícím jejich vysychání a podráždění.
Ideální kvalita vidění - velká pružnost materiálu, ze kterého byly kontaktní čočky vyrobeny, zajišťuje, že se tyto plně přizpůsobí individuálnímu tvaru oka již okamžitě po aplikaci a stabilně se drží na jeho povrchu - bez vypadávání a zkroucení.
Další stabilizační systém - každá čočka byla vytvořena z inovativního materiálu, díky kterému se vyznačuje vysokou odolností proti usazování bílkovin a jiných nečistot. V důsledku toho jsou čočky i po celý den čisté a svěží.
6 kusů v balení - nenávidíte povinnost každovečerní péče o kontaktní čočky? Pak by se Vám měly líbit Horien 1 Day Disposable, protože jsou určeny pro jednodenní použití - večer sundáte a vyhodíte jeden pár, ráno sáhnete po dalším.
Ještě snadnější aplikace - pravidelné a správné používání čoček umožní zastavit vývoj takových vad zraku, jako je krátkozrakost a dalekozrakost.
Denní způsob používání - AquaView Toric

 
Denní způsob používání - obohacení každé čočky o moderní filtry UVA/UVB způsobilo, že absorbují téměř 98% škodlivého slunečního záření a přispívají k ještě lepšímu zdraví očí.
 

Vlastnosti čoček AquaView Toric:

 

Jsou to měsíční kontaktní čočky určené pro astigmatiky. Byly vyrobené z materiálu Hioxifilcon A, který společně s vysokým stupněm hydratace čočky dosahující 55% způsobuje, že používání čoček AquaView Toric je velmi pohodlné od prvního až do posledního dne používání. Kontaktní čočky AquaView díky High Definition Vision zaručují nejvyšší kvalitu vidění na všechny vzdálenosti, prohlubují ostrost vidění a zároveň rozjasňují vše, co pozorujeme.

Čočky AquaView Toric, jakožto čočky torické, musí být stabilní pro oko, aby zajistily svým uživatelům to nejlepší a nejostřejší vidění. Prism Ballasted Design chrání čočky před rotací a zaručuje okamžité přizpůsobení se k oku jednotlivých pacientů. Čočky jsou světle modře zbarvené, což zjednodušuje nasazování a sundávání čočky. Z tohoto důvodu je můžou bez problémů používat i začínající uživatelé kontaktních čoček.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky AquaView Toric určené?

 

Tyto kontaktní čočky jsou určené pro lidi, kteří se potýkají s astigmatismem. Jsou vhodné zejména pro ty, kteří očekávají od používání kontaktních čoček to největší pohodlí při nošení a vynikající ostrost vidění.

 

Parametry kontaktních čoček AquaView Toric:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Torické kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky AquaView
Výrobce INTEROJO
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Válec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Osa 10°, 20°, 30°, 60°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 150°, 160°, 170°, 180°
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 23 x 10-9
Zavodnění 55%
Materiál Hioxifilcon A
Technologie Prism Ballasted Design, High Definition Vision
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceINTEROJO
ZnačkaAquaView
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:AquaView Toric 6 čoček
Vaše hodnocení