Avizor All Clean Soft 100 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

139 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Multifunkční roztok na kontaktní čočky Avizor All Clean Soft má výjimečné složení, které zajistí komplexní péči o vaše měkké kontaktní čočky včetně silikon-hydrogelových.

 
Pro všechny měkké čočky - pečující roztok pro čočky Avizor All Clean Soft jsou přípravek vytvořený pro všechny druhy měkkých kontaktních čoček, včetně moderních křemíkovo-hydrogelemových.
Dokonalé čištění a dezinfekce - roztok pro čočky obnovují čočkám jejich bezvadnou čistotu. Odstraňují všechny druhy znečištění: bílkovinné a bílkovino-tukové usazeniny, prach, bakterie a plísně, chrání před nebezpečnými infekcemi a nepříjemnostmi.
Obnovení původního zvlhčení - čočky umístěné v nádobce naplněné kapkami znovu získávají optimální úroveň zvlhčení, kterou uživatelé znají z prvních okamžiků jejich používání. Díky tomu zůstává oko stále vlhké a zbavené sucha a zarudnutí.
Ochrana před mikrotraumaty - složení pečujících roztoku obohacuje mnoho živin. Díky nim dostává oko dodatečnou podporu - rychleji se regeneruje a je mnohem odolnější vůči vzniku mikrotraumat, které jsou často přítomny u uživatelů čoček.
Pohodlné balení - lahvička o objemu 100 ml je ideálním řešením pro cestování, včetně letů, kdy je velikost příručního zavazadla omezena.
Bezpečné uložení - Avizor All Clean Soft
Bezpečné uložení - pokud aktuálně nechcete čočky používat, ale již jste vyjali jednu sadu z blistru, nevyhazujte ji. Umístěte ji do nádoby naplněné kapkami a budete mít jistotu, že jsou tam čisté, bezpečné a připravené k nasazení v libovolný okamžik.
 

Charakteristika roztoku Avizor All Clean Soft:

 

Vaše čočky budou obstarány po všech stránkách, tento roztok je skvělý pro oplachování, čištění, desinfekci, uchovávání, ale i zvlhčování. PH roztoku je velmi přiblížené pH slze, což zajišťuje pohodlné a dlouhodobé nošení kontaktních čoček bez jakéhokoliv projevu suchého oka. Součástí složení roztoku Avizor All Clean Soft je pufrový izotonický vodní roztok obsahující poloxamer, EDTA, PVP, polyhexamethylene biguanid (v množství 0,0002%) a preparát odstraňující usazeniny bělma.

Tento roztok je vhodný pro všechny typy měkkých hydrogelových i silikonhydro­gelových kontaktních čoček, zvláště pak pro čočky pro častou výměnu. Kontaktní čočky určené pro častou výměnu stačí v roztoku pouze opláchnout. Pro měsíční kontaktní čočky je vhodné kromě oplachování i potírání mezi prsty. Po tření čoček v roztoku je vždy pečlivě ještě opláchněte. Po ošetření kontaktních čoček ve víceúčelovém roztoku Avizor All Clean Soft se můžete těšit na dokonale čisté kontaktní čočky.

 

Složení roztoku Avizor All Clean Soft:

 
  • poloxamer,
  • EDTA,
  • PVP,
  • polyhexanid (0,0002%)
 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceAVIZOR
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml139 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Avizor All Clean Soft 100 ml
Vaše hodnocení