Avizor All Clean Soft 350 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

189 Kč
DOPRAVA ZDARMA přes Zásilkovnu. Kód:
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.

Avizor All Clean Soft je universální víceúčelový roztok od společnosti Avizor. Roztok Avizor All Clean Soft byl vyvinut pro správnou a kompletní péči o všechny typy měkkých kontaktních čoček, včetně silikon-hydrogelových.

 
Pro všechny měkké čočky - pečující roztok pro čočky Avizor All Clean Soft jsou přípravek vytvořený pro všechny druhy měkkých kontaktních čoček, včetně moderních křemíkovo-hydrogelemových.
Dokonalé čištění a dezinfekce - roztok pro čočky obnovují čočkám jejich bezvadnou čistotu. Odstraňují všechny druhy znečištění: bílkovinné a bílkovino-tukové usazeniny, prach, bakterie a plísně, chrání před nebezpečnými infekcemi a nepříjemnostmi.
Obnovení původního zvlhčení - čočky umístěné v nádobce naplněné kapkami znovu získávají optimální úroveň zvlhčení, kterou uživatelé znají z prvních okamžiků jejich používání. Díky tomu zůstává oko stále vlhké a zbavené sucha a zarudnutí.
Ochrana před mikrotraumaty - složení pečujících roztoku obohacuje mnoho živin. Díky nim dostává oko dodatečnou podporu - rychleji se regeneruje a je mnohem odolnější vůči vzniku mikrotraumat, které jsou často přítomny u uživatelů čoček.
Ekonomický objem - až 350 ml v jedné lahvičce. To je přesně pro domácí použití, pro osoby, které pravidelně používají čočky.
Bezpečné uložení - Avizor All Clean Soft
Bezpečné uložení - pokud aktuálně nechcete čočky používat, ale již jste vyjali jednu sadu z blistru, nevyhazujte ji. Umístěte ji do nádoby naplněné kapkami a budete mít jistotu, že jsou tam čisté, bezpečné a připravené k nasazení v libovolný okamžik.
 

Charakteristika roztoku Avizor All Clean Soft:

 

Roztok Avizor All Clean Soft má ve svém složení zvlhčující složku, ta napomáhá při zvyšování pohodlného a příjemného nošení kontaktních čoček během celého dne a snižuje riziko vzniku syndromu suchého oka. Pro dlouhodobé udržení hladiny pH, která je velmi podobná pH lidských slz, je součástí roztoku pufrovaný izotonický vodní roztok obsahující poloxamer, EDTA, PVP, polyhexamethylene biguanid (v množství 0,0002%).

Další důležitou složkou je látka, která odstraňuje usazeniny bělma. Vaše čočky budou v té nejlepší společnosti. Roztok Avizor All Clean Soft čistí, dezinfikuje, oplachuje, zvlhčuje a také dlouhodobě uchovává vaše kontaktní čočky, které budou po jeho použití dokonale čisté a jejich nošení velmi pohodlné.

Součástí balení je roztok Avizor All Clean Soft a pouzdro, ve kterém budete své čočky čistit a uchovávat. U čoček s kratší dobou výměny než 30 dní není nutné mechanické očištění čočky, postačí oplach. U čoček s měsíční frekvencí výměny doporučujeme čočku promnout mezi dlaní a prstem společně s malým množstvím roztoku. Čočky v pouzdře s čerstvým roztokem ponechte po dobu minimálně 4 hodiny.

 

Složení roztoku Avizor All Clean Soft:

 
  • poloxamer,
  • EDTA,
  • PVP,
  • polyhexanid (0,0002%)
 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceAVIZOR
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml54 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Avizor All Clean Soft 350 ml
Vaše hodnocení