Avizor All Clean Soft 500 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

299 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Avizor All Clean Soft je universální víceúčelový roztok od společnosti Avizor. Roztok Avizor All Clean Soft byl vyvinut pro správnou a kompletní péči o všechny typy měkkých kontaktních čoček, včetně silikon-hydrogelových.

 
Pro všechny měkké čočky - pečující roztok pro čočky Avizor All Clean Soft jsou přípravek vytvořený pro všechny druhy měkkých kontaktních čoček, včetně moderních křemíkovo-hydrogelemových.
Dokonalé čištění a dezinfekce - roztok pro čočky obnovují čočkám jejich bezvadnou čistotu. Odstraňují všechny druhy znečištění: bílkovinné a bílkovino-tukové usazeniny, prach, bakterie a plísně, chrání před nebezpečnými infekcemi a nepříjemnostmi.
Obnovení původního zvlhčení - čočky umístěné v nádobce naplněné kapkami znovu získávají optimální úroveň zvlhčení, kterou uživatelé znají z prvních okamžiků jejich používání. Díky tomu zůstává oko stále vlhké a zbavené sucha a zarudnutí.
Ochrana před mikrotraumaty - složení pečujících roztoku obohacuje mnoho živin. Díky nim dostává oko dodatečnou podporu - rychleji se regeneruje a je mnohem odolnější vůči vzniku mikrotraumat, které jsou často přítomny u uživatelů čoček.
Bezpečné uložení - Avizor All Clean Soft
Bezpečné uložení - pokud aktuálně nechcete čočky používat, ale již jste vyjali jednu sadu z blistru, nevyhazujte ji. Umístěte ji do nádoby naplněné kapkami a budete mít jistotu, že jsou tam čisté, bezpečné a připravené k nasazení v libovolný okamžik.
 

Charakteristika roztoku Avizor All Clean Soft:

 

Avizor All Clean Soft 500 ml. Díky svému výjimečnému složení se multifunkční roztok Avizor All Clean Soft dokonale hodí pro údržbu kontaktních čoček a k jejich uchovávání.

Součástí jeho složení je pufrový izotonický vodní roztok obsahující poloxamer, EDTA, PVP, polyhexamethylene biguanid (v množství 0,0002%) a preparát odstraňující usazeniny bělma. Dokonale čistí, dezinfikuje, oplachuje, zvlhčuje, odstraňuje usazeniny bělma a slouží pro uchovávání.

Je určen pro měkké kontaktní čočky (včetně silikon-hydrogelových). Pro čočky s dobou výměny kratší než 30 dní není nutné potírání (stačí oplachování).

Jeho pH je přiblížené k pH slzy, díky čemu zajišťuje dlouhodobé a pohodlné nošení čoček bez nežádoucích projevů suchého oka.


K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceAVIZOR
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml60 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Avizor All Clean Soft 500 ml
Vaše hodnocení