Avizor Ever Clean Plus 225 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

458 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Avizor Ever Clean Plus je peroxidový roztok od společnosti Avizor, který čistí a desinfikuje všechny druhý měkkých, RGP-plynopropustných (tvrdých) i silikonhydrogelových kontaktních čoček.

 
Pro všechny druhy čoček - s roztokem pro čočky Avizor Ever Clean Plus můžete pracovat nezávisle na tom, jaký druh kontaktních čoček používáte - tvrdé nebo měkké, pro denní nebo prodloužené nošení, z materiálu silikonového nebo silikon-hydrogelového.
Důkladné čištění - roztok pro čočky důkladně odstraňuje všechny druhy nebezpečných nečistot z povrchu čoček - prach a znečištění, bílkovinné usazeniny, proteiny, tuky a bakterie. Výsledkem jsou kontaktní čočky bezvadně čisté a připravené k opětovnému použití.
Bez konzervačních látek - složení roztoku splňuje nejpřísnější normy bezpečnosti a vhodnosti pro alergiky a osoby s mimořádně citlivýma očima.
Dlouhodobá hydratace - pro pohodlné nošení čoček je nezbytná jejich zvýšená vlhkost. Přípravek na péči hloubkově zvlhčuje čočky a díky zdokonalené formuli udržuje tento účinek ještě déle.
V balení jsou neutralizační tablety - funkce roztoku Avizor Ever Clean Plus je možná díky použití přiložených neutralizačních tablet.
Bez nutnosti tření - Avizor Ever Clean Plus
Bez nutnosti tření - koncentrovaná forma roztoku umožní důkladné čištění a zvlhčení čoček během krátké doby a bez nutnosti tření - stačí je ponořit do roztoku na několik hodin denně.
 

Charakteristika roztoku Avizor Ever Clean Plus

 

Roztok Avizor Ever Clean Plus neobsahuje žádné konzervační látky, a proto je velmi dobře snášen pacienty s obzvláště citlivýma očima nebo s alergií. Jsou vhodné pro uživatele kontaktních čoček, kteří vyžadují maximální komfort při nošení kontaktních čoček a bezpečí pro své oči.

Aby byla očista kontaktních čoček dokonalá je založen čistící účinek na systému dvousložkových tablet. V první fázi dochází ke koncentraci aktivního kyslíku na maximálně možnou hodnotu. V případě roztoku Avizor Ever Clean Plus se jedná o dvojnásobnou hodnotu oproti jiným peroxidovým systémům, využívajících platinový katalyzátor.

Po vhození bílé vnější komponenty do roztoku začíná čištění a odstranění bílkovin usazených na povrchu kontaktních čoček. Poté dochází k pozvolnému rozpouštění zelené vnitřní části, která čočky dezinfikuje a deaktivuje peroxid vodíku. Celý proces trvá dvě hodiny a na jeho konci se roztok peroxidu vodíku mění na fyziologický roztok. Konec celého procesu poznáte lehkým nazelenalým zabarvením roztoku. Nyní jsou čočky očištěny, vydezinfikovány a připraveny k dalšímu bezpečnému použití.

V balení naleznete roztok Avizor Ever Clean Plus, dvousložkové tablety a speciální pouzdro s ventilkem. Roztok o obsahu 225 ml obsahuje 30 tablet, při každodenní péči o čočky tedy vydrží po dobu jednoho měsíce. Společně s měsíčními čočkami jednoduše vyměníte nový pár čoček společně s novým balením roztoku.

Více informací
VýrobceAVIZOR
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml204 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Avizor Ever Clean Plus 225 ml
Vaše hodnocení