Avizor Unica Sensitive 350 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

257 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Avizor Unica Sensitive je univerzální roztok na kontaktní čočky od společnosti Avizor. Roztok Unica Sensitiv byl navržen pro komplexní péči o všechny typy měkkých kontaktních čoček, včetně moderních silikon-hydrogelových čoček.

 
Pro všechny typy čoček - roztok pro čočky Avizor Unica Sensitive má vícefunkční účinek, který je vhodný jak pro měkké, tak pro tvrdé čočky.
Vytvořeno s ohledem na citlivé oči - složení popsaného roztoku bylo omezeno na minimum konzervačních látek. Díky tomu je roztok dobře tolerován citlivýma očima náchylnýma k alergickým reakcím.
Dlouhotrvající zvlhčení - ponoření čoček do roztoku je rychlý a účinný způsob, jak jim obnovit jejich původní úroveň zvlhčení a znovu si užívat nejvyšší komfort nošení.
Účinná dezinfekce a čištění - hlavním úkolem roztoku pro čočky je důkladné čištění čoček od usazenin znečištění: bílkovinných usazenin, tuku, prachu a nebezpečných mikroorganismů. Tímto způsobem obnovuje čočkám jejich bezchybnou čistotu a sterilnost.
Ochrana před mikroúrazy - složení pečujícího roztoku je obohaceno o mnoho živinových složek, které pozitivně ovlivňují stav očí - podporují regeneraci rohovky a chrání před mikroúrazy a podrážděním.
Bezpečné skladování - Avizor Unica Sensitive
Bezpečné skladování - nádoba naplněná roztokem pro péči je ideálním prostředím pro skladování aktuálně nepoužívaných čoček. Jsou zde odděleny od nečistot a uchovávají své cenné vlastnosti, připravené k použití v libovolný okamžik.
 

Charakteristika roztoku Avizor Unica Sensitive:

 

Společnost Avizor vyvinula složení roztoku s maximálním ohledem na potřeby nositelů kontaktních čoček, kteří mají citlivé oči nebo trpí alergiemi na konzervační látky. Pro zvýšení pohodlí nošení kontaktních čoček je ve složení zahrnuta také kyselina hyaluronová. Tento roztok zmírňuje také pocity suchého oka a tentýž syndrom.

Roztok Avizor Unica Sensitive 350 ml je dodáván společně s pouzdrem, ve kterém dochází k očištění kontaktních čoček. Pro správné uložení čoček jsou jednotlivé komory označeny pro pravou a levou čočku.

Roztokem čistěte kontaktní čočky také manuálně mezi dlaní a prstem. Poté vložte čočky do pouzdra s roztokem a ponechte je zde alespoň po dobu čtyř hodin. Po uplynutí 90 dní, od prvního otevření balení, nedoporučujeme roztok používat.

Roztok dokonale čistí a odstraňuje odpad z bělma, zároveň čočky vyživuje a oplachuje. Je také vhodný pro jejich dlouhodobé uskladnění. Zmírňuje syndrom suchého oka a podráždění očí. Po použití dochází k prodloužení pohodlného nošení čoček a ochraně rohovky.

 

Složení roztoku Avizor Unica Sensitive:

 
  • Kyselina hyaluronová,
  • Poloxamer,
  • Kyselina polykarboxylová (EDTA),
  • Polyhexanid 0,0001%
 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceAVIZOR
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml73 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Avizor Unica Sensitive 350 ml
Vaše hodnocení