Avizor Unica Sensitive Duo Pack 2 x 350 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

500 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Avizor Unica Sensitive 2x350 ml - Složení 2 v 1

 
Pro všechny typy čoček - roztok pro čočky Avizor Unica Sensitive má vícefunkční účinek, který je vhodný jak pro měkké, tak pro tvrdé čočky.
Vytvořeno s ohledem na citlivé oči - složení popsaného roztoku bylo omezeno na minimum konzervačních látek. Díky tomu je roztok dobře tolerován citlivýma očima náchylnýma k alergickým reakcím.
Dlouhotrvající zvlhčení - ponoření čoček do roztoku je rychlý a účinný způsob, jak jim obnovit jejich původní úroveň zvlhčení a znovu si užívat nejvyšší komfort nošení.
Účinná dezinfekce a čištění - hlavním úkolem roztoku pro čočky je důkladné čištění čoček od usazenin znečištění: bílkovinných usazenin, tuku, prachu a nebezpečných mikroorganismů. Tímto způsobem obnovuje čočkám jejich bezchybnou čistotu a sterilnost.
Výkonné balení - v balení naleznete až dvě lahvičky popsaného roztoku pro péči o čočky, každá o objemu 350 ml. To je značná zásoba, která umožňuje ušetřit jak peníze, tak čas.
Bezpečné skladování - Avizor Unica Sensitive
Bezpečné skladování - nádoba naplněná roztokem pro péči je ideálním prostředím pro skladování aktuálně nepoužívaných čoček. Jsou zde odděleny od nečistot a uchovávají své cenné vlastnosti, připravené k použití v libovolný okamžik.
 

Charakteristika roztoku Avizor Unica Sensitive:

 

Avizor Unica sensitive byl navržen pro použivatele čoček s velmi citlivými očima. Jeho složení obsahuje mimo jiné: zvlhčující preparát Hialuronian Sodný (přirozená složka oční bulvy) a minimální množství konzervačních látek. Malé množství těchto látek předchází přecitlivělosti oka na tuto složku. Může být použitý pro údržbu všech měkkých kontaktních čoček, včetně moderních silikon-hydrogelových čoček.

Dokonale čistí, udržuje, odstraňuje odpady bělma, při tom vyživuje a oplachuje čočky a je vhodný pro jejich uskladňování. Zvlhčuje a usnadňuje jejich aplikaci. Omezuje příznaky suchých očí a působí proti zarudnutí očí způsobené mechanickým poškozením. Prodlužuje dobu pohodlného nošení čoček a dokonale chrání rohovku a navlhčuje oko.

 

Složení roztoku Avizor Unica Sensitive:

 
  • Kyselina hyaluronová,
  • Poloxamer,
  • Kyselina polykarboxylová (EDTA),
  • Polyhexanid 0,0001%
 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceAVIZOR
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml143 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Avizor Unica Sensitive Duo Pack 2 x 350 ml
Vaše hodnocení