Roztoky na čočky a oční kapky Avizor

Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce

Avizor - Roztoky na čočky a oční kapky

Při používání kontaktních čoček je důležité mít vhodné doplňky. První nutností je speciální pouzdro, ve kterém budou čočky uloženy. Kromě toho je užitečné mít čistící roztok na čištění čoček. Tyto roztoky mají speciální vlastnosti, díky nimž plně hydratují kontaktní čočky, dezinfikují je a zvlhčují. To všechno je pro uživatele čoček důležité z hlediska bezpečnosti. Mezi populární čisticí roztoky na čočky patří roztoky na péči o čočky Avizor.

Výhody péče o čočky Avizor

Avizor je výrobce kvalitních výrobků za atraktivní ceny pro péči o kontaktní čočky, který vyrábí čističe čoček již více než 25 let. Společnost Avizor sídlí v Madridu a od svého založení se zaměřuje na inovace, takže stále přináší na trh nová řešení.

Pro koho je určený roztok Avizor All Clean Soft?

Avizor All Clean Soft je čisticí roztok s výjimečným složením, který je vhodný pro všechny druhy měkkých kontaktních čoček, včetně silikonových hydrogelových čoček. Jeho složení zahrnuje poloxamer, který odstraňuje tuky, EDTA (kyselina ethylendiamintetraoctová), PVP, polyhexanid (0,0002 %) a látku, která eliminuje bílkovinné usazeniny. Avizor All Clean Soft má pH podobné pH slz, což zajišťuje vysokou hydrataci oka při nošení čoček. Nejenomže čistí kontaktní čočky, ale také je dezinfikuje. Produkt je k dispozici v obalech o různých objemech, například v 100, 350 a 500 ml.

Koho oslovuje Avizor Unica Sensitive?

Avizor Unica Sensitive roztok je také součástí Avizor produktů na péči o kontaktní čočky. Je ideální volbou pro osoby s velmi citlivýma očima, náchylnými k podrážděním nebo alergickými reakcemi. Aby společnost Avizor uspokojila potřeby takových náročných zákazníků, vytvořila roztok s co nejmenším množstvím konzervantů. Tyto látky nejčastěji způsobují alergie, takže nízký obsah konzervantů v roztoku bez pochyb přinese úlevu podrážděným očím. Výrobek obsahuje látku Sodium Hyaluronate, která vykazuje hydratační účinky. Avizor Unica Sensitive kapky jsou vhodné pro všechny typy měkkých kontaktních čoček. Oplachují, dezinfikují, pečují a odstraňují bílkové usazeniny. Dostupné v lahvičkách o objemu 100 a 350 ml.

Vlastnosti dalších Avizor produktů na péči o kontaktní čočky

Avizor Ever Clean Plus a enzymatické tablety jsou speciální sada pro plné dezinfekce a čištění čoček, jak měkkých, tak tvrdých. Produkty španělské společnosti Avizor nejsou pouze roztoky pro péči o kontaktní čočky. Jsou to také oční kapky, například Avizor Cleaning Drops nebo Avizor Moisture Drops.

Značkové produkty Avizor

Avizor produkty na péči o kontaktní čočky a oční kapky, které jsou k dispozici v Kodano.cz obchodě, jsou značkové produkty nejvyšší kvality, vytvořené s využitím nejnovějších technologických řešení.