Belutti BAM 048 002

Dostupnost:

do 13 pracovních dnů

Naše cena:

Special Price 1 054 Kč -70% Regular Price 3 515 Kč
nejnižší cena v průběhu 30 dnů: 3 515 Kč ? nejnižší cena v průběhu 30 dnů
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.
150 mm
17 mm
40 mm
54 mm
141 mm

Belutti BAM 048 002 

100% záruka vrácení peněz 
Brýle nesplňují Vaše očekávání? Nebojte se! Naše záruka se vztahuje na možnost vrácení obrouček a dioptrických čoček až po dobu 30 dnů.

Podívejte se na podobné produkty

Moderní brýle Belutti BAM 048 002 jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají stylové unisex rámečky. Značka Belutti je známá svou vysokou kvalitou materiálů a luxusním designem, což činí tyto brýle s tvarem Wayfarer nejen moderními, ale také odolnými. Dioptrické brýle Belutti BAM 048 002 nejsou pouze vyhledávané brýlové rámečky, ale také skvělý způsob, jak ladit svůj styl. Díky celokovovým rámečkům v černé barvě se tyto brýle Belutti vyznačují elegantním vzhledem. Výběr brýlí je extrémně důležitý, proto jsou rámečky Belutti BAM 048 002 ideální pro muže i ženy. Výhody značky Belutti lze vidět také v možnosti vyzkoušet si brýle online ve virtuální kabince, což usnadní výběr vhodných rámečků. Pokud hledáte módní dioptrické unisex brýle od značky Belutti, brýle Belutti BAM 048 002 mohou být ideální volbou. Zakoupit je můžete v internetovém obchodě Kodano.cz a vyzkoušet si je můžete v vybraných optikách KODANO. Kromě výjimečného designu obsahuje tento balíček praktické pouzdro, které je chrání před poškozením. Nečekejte a zkuste nyní módní brýle Belutti BAM 048 002!
Více informací
Pro kohounisex
Typ produktuDioptrické brýle
ZnačkaBelutti
Tvar obrubyWayfarer
Typplné
Materiálkovové
Barva obrubčerné
Tloušťka rámutenká
Délka nožičky [mm]150
Šířka skla [mm]54
Výška obruby [mm]40
Šířka mostku [mm]17
Šířka obruby [mm]141
Pružné pantyNe
Virtuální zkoušečAno
Dostupnostdo 13 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Belutti BAM 048 002
Vaše hodnocení

Jak vybrat sluneční brýle Belutti BAM 048 002 podle tvaru obličeje a jaký je jejich vhodný rozměr?

Sluneční brýle Belutti BAM 048 002 mají tvar Wayfarer, který se hodí k většině typů obličeje, přidávajíce jim stylový charakter. Jejich plné obruby poskytují pevnou oporu a pohodlí při nošení. Velikost brýlí lze upravit podle vlastních potřeb, buď online na stránce Kodano.cz, nebo v salonech KODANO.

Pro koho jsou sluneční brýle Belutti BAM 048 002 vhodné?

Sluneční brýle Belutti BAM 048 002 jsou určeny hlavně pro ženy, ale díky univerzálnímu designu mohou být noseny také muži. Jejich klasická, černá barva obrubů jim dodává elegantní vzhled, který bude ladit s různými styly oblečení.

Zlepšují sluneční brýle Belutti BAM 048 002 zrak?

Sluneční brýle Belutti BAM 048 002 jsou dioptrické brýle, které mohou zlepšit kvalitu vidění pro osoby s očními vadami. Lze k nim vybrat čočky s odpovídající silou, aby se zajistilo jasné vidění při každodenních činnostech.

Pokud chcete tyto brýle využívat jako počítačové brýle, je dobré investovat do čoček s povlakem BlueBlocker, který blokuje škodlivé modré světlo emitované elektronickými obrazovkami.

Naopak pro řidiče může noční jízda být snazší díky čočkám s povlakem BlueBlocker, který umožní snížit oslnivé efekty světel jiných vozidel.

Jak čistit sluneční brýle Belutti BAM 048 002?

Aby se udržely sluneční brýle Belutti BAM 048 002 v ideálním stavu, doporučuje se pravidelné čištění. K tomu účelu lze použít speciální čisticí prostředky na brýle a měkkou utěrku, abyste se vyvarovali poškrábání. Pamatujte, že brýle lze také nechat profesionálně vyčistit v salonech KODANO. Díky tomu vám budou dlouho sloužit, zachovávajíce svůj elegantní vzhled.

Produkt je k dispozici v internetovém obchodě Kodano.cz a lze si ho vyzkoušet v vybraných salonech KODANO. Ochranné pouzdro je dodáváno jako součást setu se slunečními brýlemi, zajišťující jim dodatečnou ochranu během skladování.