Belutti BEP 151 2

Dostupnost:

do 13 pracovních dnů

Naše cena:

Special Price 1 054 Kč -70% Regular Price 3 515 Kč
nejnižší cena v průběhu 30 dnů: 3 515 Kč ? nejnižší cena v průběhu 30 dnů
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.
140 mm
18 mm
48 mm
53 mm
140 mm

100% záruka vrácení peněz 
Brýle nesplňují Vaše očekávání? Nebojte se! Naše záruka se vztahuje na možnost vrácení obrouček a dioptrických čoček až po dobu 30 dnů.

Podívejte se na podobné produkty

Moderní brýle Belutti BEP 151 2 jsou ideální volbou pro ženy, které chtějí zdůraznit svůj styl a eleganci. Značka Belutti je známá pro svou vynikající kvalitu a módní designy, a tyto dámské obruby ve tvaru 'Kočičích očí' skvěle zapadají do současných trendů. Brýle Belutti BEP 151 2 jsou plné, co zajišťuje pohodlné nošení a stabilitu na nose. Vyráběny z vysoké kvality plastu, zaručují trvanlivost a lehkost. Tento model v béžové barvě skvěle ladí s různými styly, dodávají jim eleganci a třídu. Dioptrické brýle Belutti jsou skvělou volbou pro ženy, které oceňují módu. Brýle Belutti BEP 151 2 lze zakoupit v obchodě Kodano.cz, kde si je kromě online nákupu můžete vyzkoušet i v vybraných salónech KODANO. Součástí brýlí je praktické pouzdro, které umožňuje bezpečné uchování brýlí a chrání je před poškrábáním.
Více informací
Pro kohopro ni
Typ produktuDioptrické brýle
ZnačkaBelutti
Tvar obrubyKočičí oči
Typplné
Materiálplastové
Barva obrubbéžové, zlaté
Tloušťka rámutenká
Délka nožičky [mm]140
Šířka skla [mm]53
Výška obruby [mm]48
Šířka mostku [mm]18
Šířka obruby [mm]140
Pružné pantyAno
Virtuální zkoušečNe
Dostupnostdo 13 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Belutti BEP 151 2
Vaše hodnocení

Jak vybrat brýle Belutti BEP 151 2 podle tvaru obličeje a jaký je pro ně vhodný rozměr?

Brýle Belutti BEP 151 2 ve tvaru kočičích očí jsou určeny hlavně pro ženy. Jejich plné plastové obruby v béžové barvě dodávají stylový a elegantní vzhled. Velikost brýlí by měla být přizpůsobena proporcím obličeje, což lze snadno zjistit na základě dostupných rozměrů v internetovém obchodě Kodano.cz nebo pomocí optika z optiky KODANO.

Pro koho jsou brýle Belutti BEP 151 2 určeny?

Brýle Belutti BEP 151 2 jsou určeny pro ženy, které si cení módního designu a vysoké kvality. Kočičí oči jsou klasický tvar, který se hodí k mnoha typům obličeje, dodávajícímu půvab a eleganci.

Zlepšují brýle Belutti BEP 151 2 zrak?

Brýle Belutti BEP 151 2 jsou korekční brýle, které lze používat také jako počítačové brýle nebo pro řidiče, pokud se vybere vhodné čočky s modrou blokovací vrstvou BlueBlocker. Tyto čočky blokují škodlivé modré světlo, což poskytuje ochranu očí a může zlepšit pohodlí vidění, zejména při dlouhodobém používání monitoru nebo během noční jízdy.

Jak čistit brýle Belutti BEP 151 2?

Aby brýle Belutti BEP 151 2 zůstaly v ideálním stavu, doporučuje se pravidelné čištění obrub a čoček měkkou mikrovláknovou utěrkou. Je třeba se vyhnout používání chemických látek, aby se zabránilo poškození povrchu. Pokud je to nutné, lze použít i speciální prostředky na čištění brýlí. Pouzdro v sadě umožní uchování brýlí na bezpečném místě během jejich skladování nebo cestování.