Belutti BEP 177 3

Dostupnost:

do 13 pracovních dnů

Naše cena:

Special Price 1 055 Kč -70% Regular Price 3 515 Kč
DOPRAVA ZDARMA přes Zásilkovnu. Kód:
nejnižší cena v průběhu 30 dnů: 3 515 Kč ? nejnižší cena v průběhu 30 dnů
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
142 mm
17 mm
47 mm
54 mm
140 mm

100% záruka vrácení peněz 
Brýle nesplňují Vaše očekávání? Nebojte se! Naše záruka se vztahuje na možnost vrácení obrouček a dioptrických čoček až po dobu 30 dnů.

Podívejte se na podobné produkty

Stylové brýle Belutti BEP 177 3 jsou nabídkou pro ženy, které si cení moderního designu a luxusních akcentů. Značka Belutti je známá pro vysokou kvalitu materiálů a módních řešení ve světě dioptrických brýlí. Brýle Belutti BEP 177 3 s neobvyklým tvarem upoutají pozornost svým jedinečným stylem. Plastové plné obruby zaručují odolnost a pohodlí při nošení a zároveň podtrhují elegantní vzhled. Dámské dioptrické brýle Belutti BEP 177 3 jsou ideální volbou pro ženy, které dávají přednost originalitě a dokonalému přizpůsobení. Značkové rámečky Belutti se perfektně hodí jak na každodenní nošení, tak na speciální příležitosti. V případě dioptrických brýlí je důležité pamatovat na korekci zraku, která je klíčová pro zachování zdraví očí. Brýle Belutti BEP 177 3 mohou být také skvělou volbou jako počítačové brýle, za předpokladu správného výběru sklíček s modrou filtrem BlueBlocker, které snižují škodlivé účinky modrého světla. Pokud jste řidičem, brýle Belutti BEP 177 3 mohou být také skvělou volbou, zejména s filtry BlueBlocker umožňující pohodlnou jízdu v noci. Brýle Belutti BEP 177 3 jsou k dispozici v internetovém obchodě Kodano.cz a v vybraných prodejnách KODANO, kde si je můžete také vyzkoušet, abyste se ujistili o jejich přizpůsobení. V balení s brýlemi je také praktické pouzdro, které zajistí bezpečnost a ochranu vašich stylových rámečků Belutti, když nejsou používány.
Více informací
Pro kohopro ni
Typ produktuDioptrické brýle
ZnačkaBelutti
Tvar obrubyNestandardní
Typplné
Materiálplastové
Barva obruboranžové, průhledné, červené, černé, hnědá
Tloušťka rámutenká
Délka nožičky [mm]142
Šířka skla [mm]54
Výška obruby [mm]47
Šířka mostku [mm]17
Šířka obruby [mm]140
Pružné pantyAno
Virtuální zkoušečNe
Dostupnostdo 13 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Belutti BEP 177 3
Vaše hodnocení

Jak vybrat brýle Belutti BEP 177 3 podle tvaru obličeje a jaký je jejich správný rozměr?

Brýle Belutti BEP 177 3 mají nestandardní tvar, který se hodí k různým typům obličeje. Jejich univerzální velikost zajišťuje, že budou vhodné pro většinu lidí.

Pro koho jsou brýle Belutti BEP 177 3?

Brýle Belutti BEP 177 3 jsou určeny pro ženy, které ocení moderní design a vysokou kvalitu. Skvěle poslouží jako stylový doplněk k každodennímu nebo večernímu outfitu.

Zlepšují brýle Belutti BEP 177 3 zrak?

Brýle Belutti BEP 177 3 jsou dioptrickými brýlemi, což znamená, že mohou zlepšit zrak v případě potřeby korekce refrakční vady. Mohou být také vybaveny BlueBlocker čočkami, které poskytují ochranu očí proti škodlivé modré světlo, což je zvláště důležité v každodenním používání, zejména při dlouhodobém používání počítače.

Jak čistit brýle Belutti BEP 177 3?

K čištění brýlí Belutti BEP 177 3 se doporučuje používat speciální čisticí prostředky na brýle a jemný mikrovláknový hadřík, abyste zabránili poškrábání. Vyvarujte se používání drsných materiálů nebo chemikálií, které by mohly poškodit povrch brýlí.

Brýle Belutti BEP 177 3 můžete zakoupit v internetovém obchodě Kodano.cz nebo si je vyzkoušet v vybraných salónech KODANO. Ochranné pouzdro je dodatečně dodáváno v sadě s brýlemi, pečující o správnou ochranu brýlí v každodenním používání.