Belutti BFP 017 02

Dostupnost:

do 13 pracovních dnů

Naše cena:

Special Price 1 054 Kč -70% Regular Price 3 515 Kč
nejnižší cena v průběhu 30 dnů: 3 515 Kč ? nejnižší cena v průběhu 30 dnů
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
145 mm
18 mm
45 mm
54 mm
141 mm

100% záruka vrácení peněz 
Brýle nesplňují Vaše očekávání? Nebojte se! Naše záruka se vztahuje na možnost vrácení obrouček a dioptrických čoček až po dobu 30 dnů.

Podívejte se na podobné produkty

Moderní brýle Belutti BFP 017 02 jsou nabídkou pro ženy, které si cení luxusu a módního designu. Tyto dámské brýle na dioptrické čočky od značky Belutti okouzlují nejen elegantním stylem, ale také vysokou kvalitou materiálů a zpracování. Rámečky ve tvaru 'Kočičích očí' jsou momentálně jedním z nejvíce módních trendů v oblasti brýlí. Plné plastové rámečky v černé barvě udělají z brýlí Belutti BFP 017 02 skvělý doplněk k jakémukoli outfitu. Tyto značkové brýlové rámečky nejen zdůrazní tvůj styl, ale také zajistí správnou korekci zraku. Brýle Belutti BFP 017 02 lze přizpůsobit pro práci u počítače, pokud si vyberete čočky s povlakem BlueBlocker, který blokuje škodlivé modré světlo. Kromě toho mohou být tyto brýle ideální volbou pro řidiče, pokud si vyberete čočky s povlakem BlueBlocker umožňujícím bezpečnou jízdu v noci. Tyto moderní dámské rámečky plné značky Belutti jsou k dispozici v obchodě Kodano.cz a vybraných salónech KODANO. Je důležité vědět, že pouzdro na brýle je součástí balení, chrání brýle před poškrábáním a poškozením.
Více informací
Pro kohopro ni
Typ produktuDioptrické brýle
ZnačkaBelutti
Tvar obrubyKočičí oči
Typplné
Materiálplastové
Barva obrubčerné, šedé
Tloušťka rámutenká
Délka nožičky [mm]145
Šířka skla [mm]54
Výška obruby [mm]45
Šířka mostku [mm]18
Šířka obruby [mm]141
Pružné pantyAno
Virtuální zkoušečNe
Dostupnostdo 13 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Belutti BFP 017 02
Vaše hodnocení

Jak vybrat brýle Belutti BFP 017 02, které sedí k obličeji a jaký je jejich vhodný rozměr?

Brýle Belutti BFP 017 02 mají tvar Kocich očí, co znamená, že sedí k mnoha různým tvarům obličeje. Díky plnému tvaru brýlí poskytují skvělé přizpůsobení, což znamená, že jsou pohodlné k nošení. Velikost těchto brýlí je standardní a odpovídá většině osob.

Pro koho jsou brýle Belutti BFP 017 02?

Brýle Belutti BFP 017 02 jsou určeny hlavně pro ženy, které dbají nejen o dobrou viditelnost, ale také o módní vzhled. Klasický střih v moderním provedení znamená, že jsou ideální jak na každý den, tak na speciální příležitosti.

Zlepšují brýle Belutti BFP 017 02 zrak?

Brýle Belutti BFP 017 02 jsou korekční brýle navržené k zlepšení zraku. Díky nim mohou lidé s očními vadami užívat lepšího vidění a pohodlí jak při běžném používání, tak v situacích vyžadujících zvláštní ostrost zraku.

Tento model může být také použit jako počítačové brýle, za předpokladu, že vyberete čočky s povlakem BlueBlocker, který blokuje škodlivé modré světlo. Navíc mohou být také brýle pro řidiče, pokud vybereme čočky s povlakem BlueBlocker, což umožňuje noční řízení.

Jak čistit brýle Belutti BFP 017 02?

K čištění brýlí Belutti BFP 017 02 se doporučuje používat speciální prostředky určené k tomuto účelu a měkkou utěrku. Je třeba se vyhnout používání papírových kapesníků, které mohou poškrábat čočky. Pravidelné čištění pomůže udržet brýle v dobrém stavu déle.

Stojí za zmínku, že brýle Belutti BFP 017 02 jsou k dispozici v internetovém obchodě Kodano.cz a můžete si je vyzkoušet v vybraných salonech KODANO. Puzdro na brýle je také součástí balení, což umožňuje bezpečné uchování brýlí a chrání je před poškozením.