Belutti BIP 001 2

Dostupnost:

do 11 pracovních dnů

Naše cena:

Special Price 1 054 Kč -70% Regular Price 3 515 Kč
nejnižší cena v průběhu 30 dnů: 1 054 Kč ? nejnižší cena v průběhu 30 dnů
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
145 mm
16 mm
44 mm
54 mm
140 mm

100% záruka vrácení peněz 
Brýle nesplňují Vaše očekávání? Nebojte se! Naše záruka se vztahuje na možnost vrácení obrouček a dioptrických čoček až po dobu 30 dnů.

Podívejte se na podobné produkty

Moderní brýle Belutti BIP 001 2 jsou nabídkou pro muže, kteří ocení luxus a moderní design. Značka Belutti je známá svým vysoce kvalitním provedením a elegantním stylem, což způsobuje, že mužské rámečky Belutti jsou žádány mnoha trendsettery. Brýle Belutti BIP 001 2 mají obdélníkový tvar, co jim dodává moderní vzhled. Vyrobené z vysoce kvalitního plastu, zaručují trvanlivost a pohodlí nošení. Barva rámečků v modrém odstínu jim dodává eleganci a činí je skvělým doplňkem k libovolnému outfitu. Tyto plné dioptrické brýle mohou být ideální volbou pro muže, kteří ocení pohodlí a styl. Díky značce Belutti můžete počítat s módními rámečky na brýle, které vás vystaví z davu a zdůrazní váš osobní styl. Je však důležité si uvědomit, že kromě svého módního designu mohou brýle Belutti BIP 001 2 také pečovat o vaše zrak. Je vhodné zvážit vhodné přizpůsobení těchto brýlí k počítači volbou čoček s modrou ochrannou vrstvou BlueBlocker, blokující škodlivé modré světlo. Pro řidiče je navíc možnost volby čoček s ochrannou vrstvou BlueBlocker, umožňující noční řízení. Tyto moderní plné mužské rámečky jsou k dispozici v obchodě Kodano.cz, kde si je můžete nejen zakoupit, ale také si je online vyzkoušet ve virtuální šatně. Možnost online vyzkoušení umožňuje pohodlné přizpůsobení brýlí svému stylu odkudkoliv. Důležité je dodat, že v balení s brýlemi Belutti BIP 001 2 je praktický pouzdro, které zajišťuje ochranu a pohodlné uložení vašich nových brýlí. Díky tomu máte jistotu, že budou vždy bezpečné a připravené k použití.
Více informací
Pro kohopro něj
Typ produktuDioptrické brýle
ZnačkaBelutti
Tvar obrubyObdélníkové
Typplné
Materiálplastové
Barva obrubnámořnická modř
Tloušťka rámutenká
Délka nožičky [mm]145
Šířka skla [mm]54
Výška obruby [mm]44
Šířka mostku [mm]16
Šířka obruby [mm]140
Pružné pantyNe
Virtuální zkoušečNe
Dostupnostdo 11 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Belutti BIP 001 2
Vaše hodnocení

Jak vybrat brýle Belutti BIP 001 2 podle tvaru obličeje a jaký je vhodný velikost?

Brýle Belutti BIP 001 2 mají obdélníkový tvar, který skvěle padne k mnoha typům obličeje. Plastové ráfky poskytují pevnou oporu a pohodlí při nošení. Velikost brýlí lze vybrat podle parametrů produktu na internetovém obchodě Kodano.cz nebo se také poradit s optometristou ze salonů KODANO.

Pro koho jsou brýle Belutti BIP 001 2?

Brýle Belutti BIP 001 2 jsou určeny jak pro ženy, tak pro muže, kteří ocení vysokou kvalitu zpracování a módní design. Skvěle poslouží jako každodenní brýle do práce, na procházku nebo na speciální příležitosti.

Upravují brýle Belutti BIP 001 2 zrak?

Brýle Belutti BIP 001 2 jsou dioptrické brýle určené k dioptrické korekci zraku. Zajišťují jasný výhled a pohodlné používání. Lze k nim vybrat vhodné čočky pro individuální potřeby zrakového postižení.

Jak čistit brýle Belutti BIP 001 2?

Brýle Belutti BIP 001 2 lze jemně čistit vlhkým hadříkem nebo speciálními čisticími prostředky na brýle. Je třeba se vyvarovat používání chemických čisticích prostředků, které by mohly poškodit povrch čoček.

Brýle lze zakoupit v internetovém obchodě Kodano.cz a vyzkoušet si je v vybraných salónech KODANO. Součástí balení s brýlemi je praktické pouzdro, které zajistí ochranu a pohodlné uložení.