Belutti BIP 006 1

Dostupnost:

do 13 pracovních dnů

Naše cena:

Special Price 1 054 Kč -70% Regular Price 3 515 Kč
nejnižší cena v průběhu 30 dnů: 1 054 Kč ? nejnižší cena v průběhu 30 dnů
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
130 mm
18 mm
41 mm
46 mm
125 mm

100% záruka vrácení peněz 
Brýle nesplňují Vaše očekávání? Nebojte se! Naše záruka se vztahuje na možnost vrácení obrouček a dioptrických čoček až po dobu 30 dnů.

Podívejte se na podobné produkty

Stylové brýle Belutti BIP 006 1 jsou ideální volbou pro děti, které hledají moderní dioptrické brýle. Značka Belutti zaručuje vysokou kvalitu zpracování a luxusní charakter, který jistě potěší malé fanoušky módy. Oblé obruby v moderním zeleném provedení dávají brýlím Belutti BIP 006 1 jedinečný vzhled, zdůrazňující individuální styl nositele. Plné dioptrické brýle zajistí pohodlí a bezproblémové nošení po celý den, což je dělá ideální pro dětské uživatele. Brýle Belutti BIP 006 1 nejsou jen módním doplňkem, ale také praktickým nástrojem k dioptrické korekci pro nejmladší. Díky značkovým obrubám Belutti mohou děti užívat skvělou kvalitu a přesnost zraku, což jim zajistí pohodlí a sebejistotu každý den. Belutti BIP 006 1 nejsou jen dětské brýle, ale také skvělou volbou pro řidiče, kteří potřebují pohodlné a funkční brýle během každodenní jízdy. Díky přizpůsobení čoček s BlueBlocker povlakem je možné bezpečně řídit vozidlo, i za nočních podmínek. Kromě toho, brýle Belutti BIP 006 1 lze vyzkoušet v vybraných optikách KODANO a zakoupit v internetovém obchodě Kodano.cz. Díky tomu je možné přesně vybrat brýle podle svých potřeb a vkusu, což zaručuje ideální přizpůsobení a spokojenost z nákupu. V balení s brýlemi Belutti BIP 006 1 se nachází moderní pouzdro, díky čemuž lze brýle skladovat bezpečným způsobem a pečovat o jejich trvanlivost. Díky tomu může uživatel užívat brýle Belutti po mnoho sezón, zachovávající jejich jedinečný design a funkčnost.
Více informací
Pro kohodětské
Typ produktuDioptrické brýle
ZnačkaBelutti
Tvar obrubyOválné
Typplné
Materiálkovové
Barva obrubzelené, šedé
Tloušťka rámutenká
Délka nožičky [mm]130
Šířka skla [mm]46
Výška obruby [mm]41
Šířka mostku [mm]18
Šířka obruby [mm]125
Pružné pantyAno
Virtuální zkoušečNe
Dostupnostdo 13 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Belutti BIP 006 1
Vaše hodnocení

Jak vybrat brýle Belutti BIP 006 1 podle tvaru obličeje a jaký je jejich vhodný velikost?

Brýle Belutti BIP 006 1 mají oválný tvar, který sedí různým typům obličeje. Jejich plné kovové rámečky zajišťují pevnost a odolnost. Pro větší pohodlí je dobré vybrat vhodnou velikost, kterou můžete vybrat jak online na webu Kodano.cz, tak i v optických salonech KODANO.

Pro koho jsou brýle Belutti BIP 006 1 určeny?

Brýle Belutti BIP 006 1 jsou určeny pro ženy a děti, kteří hledají stylové a odolné brýle s oválným tvarem.

Zda jsou brýle Belutti BIP 006 1 pro zlepšení zraku?

Brýle Belutti BIP 006 1 jsou dioptrickými brýlemi, které pomáhají zlepšit zrak. Mohou být přizpůsobeny individuálním potřebám zraku v optických salonech KODANO.

Jako dioptrické brýle mohou být také použity jako počítačové brýle nebo pro řidiče při výběru čoček s BlueBlocker povlakem.

Jak čistit brýle Belutti BIP 006 1?

K čištění brýlí Belutti BIP 006 1 se doporučuje použití speciálních prostředků na čištění čoček a měkké utěrky. Abyste zachovali jejich funkčnost a estetiku, pravidelně čistěte brýle jemně a opatrně.

Brýle Belutti BIP 006 1 můžete zakoupit v internetovém obchodě Kodano.cz a také si je vyzkoušet a přizpůsobit svým potřebám v vybraných optických salonech KODANO. V balení je také praktické pouzdro na brýle.