Belutti BRP 035 1

Dostupnost:

do 13 pracovních dnů

Naše cena:

Special Price 1 054 Kč -70% Regular Price 3 515 Kč
nejnižší cena v průběhu 30 dnů: 3 515 Kč ? nejnižší cena v průběhu 30 dnů
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
145 mm
16 mm
43 mm
57 mm
142 mm

100% záruka vrácení peněz 
Brýle nesplňují Vaše očekávání? Nebojte se! Naše záruka se vztahuje na možnost vrácení obrouček a dioptrických čoček až po dobu 30 dnů.

Podívejte se na podobné produkty

Moderní brýle Belutti BRP 035 1 jsou ideální volbou pro muže hledající stylové obruby pro brýle. Značka Belutti si získala uznání díky luxusnímu designu a vysoké kvalitě materiálů. Brýle Belutti BRP 035 1 ve tvaru obdélníku jsou skvělou volbou pro moderního muže, který oceňuje sofistikovaný styl. Tyto moderní dioptrické brýle jsou plné, což zaručuje skvělé přizpůsobení a pohodlí při nošení. Jejich plastové, modré obruby dodávají charakter a zdůrazňují individuální styl. Mužské obruby Belutti BRP 035 1 jsou skvělou volbou pro ty, kteří si cení značkového zboží a moderního designu. Kromě svého trendy charakteru mohou dioptrické brýle Belutti BRP 035 1 být také využity jako řidičské brýle, za předpokladu správné volby čoček. Díky nim se noční jízda stává pohodlnější. Brýle od značky Belutti můžete najít v internetovém obchodě Kodano.cz a vyzkoušet si je v vybraných salonech KODANO. Jako přídavek k brýlím je k dispozici praktické pouzdro.
Více informací
Pro kohopro něj
Typ produktuDioptrické brýle
ZnačkaBelutti
Tvar obrubyObdélníkové
Typplné
Materiálplastové
Barva obrubšedé, modrá
Tloušťka rámutenká
Délka nožičky [mm]145
Šířka skla [mm]57
Výška obruby [mm]43
Šířka mostku [mm]16
Šířka obruby [mm]142
Pružné pantyNe
Virtuální zkoušečNe
Dostupnostdo 13 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Belutti BRP 035 1
Vaše hodnocení

Jak správně vybrat brýle Belutti BRP 035 1 podle tvaru obličeje a jaký je vhodný velikostní rozsah?

Brýle Belutti BRP 035 1 mají obdélníkový tvar, který se skvěle hodí k různým typům obličeje. Díky plnému rámu poskytují stabilitu nošení. Jejich univerzální velikost znamená, že pasují většině lidí, ale doporučuje se je přizpůsobit svým rozměrům v optických salonech KODANO.

Pro koho jsou brýle Belutti BRP 035 1 určeny?

Brýle Belutti BRP 035 1 jsou určeny jak pro ženy, tak pro muže, kteří ocení módní vzhled a vysokou kvalitu zpracování. Jejich modré rámečky přidávají styl a svěžest každému outfitu.

Zlepšují brýle Belutti BRP 035 1 zrak?

Ano, brýle Belutti BRP 035 1 mohou sloužit jako korekční brýle, pomáhající zlepšit zrak. V internetovém obchodě Kodano.cz si lze vybrat vhodné korekční čočky k těmto brýlím, a také konzultovat výběr s optometristou v optických salonech KODANO.

Jak čistit brýle Belutti BRP 035 1?

Pro udržení čistoty a jasnosti čoček se doporučuje pravidelné čištění brýlí Belutti BRP 035 1 vlhkým hadříkem nebo specializovanými čisticími prostředky na čočky. Je vhodné se vyvarovat používání papírových kapesníků, které mohou poškrábat povrch.

Brýle Belutti BRP 035 1 jsou k dispozici k nákupu v internetovém obchodě Kodano.cz, kde si lze také vyzkoušet online ve virtuální kabince. Navíc je možné v vybraných salonech KODANO využít pomoc optometristy při výběru vhodných korekčních čoček. Pouzdro na brýle je součástí balení, aby bylo možné je bezpečně uchovávat na cestách.