Belutti GARDA 003

Dostupnost:

do 4 pracovních dnů

Naše cena:

1 567 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
143 mm
18 mm
54 mm
58 mm
142 mm

Podívejte se na podobné produkty

Moderní brýle Belutti GARDA 003 jsou skutečným perlou mezi dioptrickými brýlemi pro ženy. Značka Belutti je známá svým luxusním přístupem k módě a tyto brýle jsou skvělým příkladem toho. Ovalní plné rámečky v černé barvě vypadají neuvěřitelně stylově a elegantně, přičemž jsou zároveň univerzálním doplňkem k mnoha různým stylovým kombinacím. Díky vysoké kvalitě kovové konstrukce zajistí brýle Belutti GARDA 003 nejen skvělé přizpůsobení, ale také pohodlí při nošení každý den. Brýle Belutti GARDA 003 lze použít jako dioptrické brýle k opravě zraku. Skvěle poslouží také jako módní doplněk, který podtrhuje individuální styl. Brýle Belutti GARDA 003 lze zakoupit v internetovém obchodě Kodano.cz, kde je také možné si je vyzkoušet v vybraných salonech KODANO. Je důležité dodat, že součástí setu s brýlemi je elegantní pouzdro, které je perfektně chrání před poškrábáním a poškozením.
Více informací
Pro kohopro ni
Typ produktuSluneční brýle
ZnačkaBelutti
Tvar obrubyOválné
Typplné
Materiálkovové
Barva obrubčerné
Tloušťka rámutenká
Délka nožičky [mm]143
Šířka skla [mm]58
Výška obruby [mm]54
Šířka mostku [mm]18
Šířka obruby [mm]142
Typ čočekjednobarevné
PolarizaceAno
Kategorie UV filtru3
Pružné pantyNe
Virtuální zkoušečNe
Dostupnostdo 4 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Belutti GARDA 003
Vaše hodnocení

Jak vybrat brýle Beluttí GARDA 003 podle tvaru obličeje a jaký je ten správný rozměr?

Brýle Beluttí GARDA 003 mají oválný tvar a plnou rámu, co znamená, že skvěle padnou na různé tváře. Jejich univerzální velikost zaručuje pohodlí pro většinu lidí.

Pro koho jsou brýle Beluttí GARDA 003?

Brýle Beluttí GARDA 003 jsou určeny především pro ženy, které ocení módní design a vysokou kvalitu značky Beluttí. Jejich elegantní tvar a minimalistický design skvěle doplní outfit každé ženy.

Zlepšují brýle Beluttí GARDA 003 zrak?

Brýle Beluttí GARDA 003 jsou plné brýle, které lze upravit pro korekci zraku u optika. Díky nim je možné zlepšit zrak a zajistit pohodlné vidění.

Jak čistit brýle Beluttí GARDA 003?

Brýle Beluttí GARDA 003 jsou vyrobeny z kovu, co znamená, že jsou odolné a snadno se udržují. Pro správné čištění se doporučuje používat specializované čisticí prostředky na skla a měkký hadřík. Nedoporučuje se používat látky obsahující alkohol nebo silné chemikálie, abyste předešli poškození povrchů a rámů.

Brýle Beluttí GARDA 003 lze zakoupit v internetovém obchodě Kodano.cz a vyzkoušet si je v vybraných salónech KODANO. K tomuto setu patří ochranné pouzdro, které umožňuje bezpečné uchování brýlí.