Belutti SBC 214 03

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Naše cena:

1 567 Kč
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.
145 mm
13 mm
41 mm
50 mm
130 mm
Belutti SBC 214 03

Podívejte se na podobné produkty

Moderní brýle Belutti SBC 214 03 nejsou jen funkčním prvkem, ale také stylovým doplňkem každodenního outfitu. Díky unisex rámkům Belutti můžete vyjádřit svůj individuální styl s elegancí. Jejich obdelníkový tvar jim dodává moderní a elegantní vzhled, který je ideální pro ty, kdo ocení módu a kvalitu. Brýle Belutti SBC 214 03 ve plné verzi jsou nabídkou pro ty, kteří očekávají pohodlí a sofistikovaný design. Vyrobené z vysoké kvality plastu zaručují odolnost a pohodlí každodenního nošení. Belutti je značka známá svou péčí o detaily a exkluzivním charakterem svých produktů, proto unisex rámečky potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Nicméně Belutti SBC 214 03 nejsou jen moderní brýle, ale také skvělá korekce zraku. Díky preciznímu přizpůsobení si můžete užívat dokonalého vidění, aniž byste museli ustoupit luxusnímu vzhledu. Je to ideální řešení pro ty, kteří chtějí spojit funkčnost s elegancí. Zveme vás k návštěvě internetového obchodu Kodano.cz, kde najdete tyto výjimečné brýle Belutti za atraktivní cenu. Kromě online nákupu si je můžete vyzkoušet v jednom z optických salonů KODANO, abyste si byli jisti, že si vybíráte ideálně přizpůsobený model. Spolu s brýlemi Belutti SBC 214 03 obdržíte také praktické pouzdro, které jim zajistí dostatečnou ochranu a usnadní jejich skladování. Díky tomu si budete moci vždy užívat své značkové rámečky v perfektním stavu.
Více informací
Pro kohounisex
Typ produktuSluneční brýle
ZnačkaBelutti
Tvar obrubyObdélníkové
Typplné
Materiálplastové
Tloušťka rámutenká
Délka nožičky [mm]145
Šířka skla [mm]50
Výška obruby [mm]41
Šířka mostku [mm]13
Šířka obruby [mm]130
Typ čočekjednobarevné
PolarizaceAno
Kategorie UV filtru3
Pružné pantyAno
Virtuální zkoušečNe
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Belutti SBC 214 03
Vaše hodnocení

Jak vybrat brýle Belutti SBC 214 03 podle tvaru obličeje a jaký je jejich vhodný rozměr?

Brýle Belutti SBC 214 03 mají obdélníkový tvar, který skvěle sedí na většinu tvarů obličeje. Jsou to plnobrýlové brýle, které poskytují větší zorné pole. Jejich univerzální velikost znamená, že se skvěle přizpůsobí různým rozměrům obličeje.

Pro koho jsou brýle Belutti SBC 214 03?

Brýle Belutti SBC 214 03 jsou určeny jak pro ženy, tak pro muže. Díky nadčasovému designu a neutrálnímu tvaru jsou ideální pro lidi, kteří si cení pohodlí a stylu.

Zlepšují brýle Belutti SBC 214 03 zrak?

Brýle Belutti SBC 214 03 jsou plnobrýlové brýle, které lze upravit korekci zraku optometristou ze salonů KODANO. Kromě korekce zraku mohou být také použity jako počítačové brýle s vhodnými čočkami s modrým filtrem BlueBlocker blokujícím modré světlo a jako řidičské brýle, pokud zvolíme čočky s filtrem BlueBlocker umožňujícím noční jízdu.

Jak čistit brýle Belutti SBC 214 03?

K čištění brýlí Belutti SBC 214 03 se doporučuje používat speciální měkké hadříky a čisticí prostředky určené k tomuto účelu. Vyvarujte se používání materiálů s hrubými vlákny, která by mohla poškrábat čočky. Pamatujte také, že brýle si můžete zakoupit v internetovém obchodě Kodano.cz a vyzkoušet si je v vybraných salonech KODANO.

V balení s brýlemi je také praktické pouzdro, které skvěle chrání brýle před poškrábáním a poškozením při skladování.