Belutti SBC 214 3

Dostupnost:

do 4 pracovních dnů

Naše cena:

1 043 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
120 mm
13 mm
42 mm
52 mm
128 mm

Podívejte se na podobné produkty

Moderní dětské brýle značky Belutti SBC 214 3 jsou velmi stylové a luxusní. Jejich obdélníkový design je jedinečný a dodává nositeli zvláštní charakter. Belutti je známá značka s vysokou kvalitou materiálů, proto jsou tyto brýle vyrobeny z odolného plastu v černé barvě. Tyto plnobrané brýle Belutti SBC 214 3 mají UV filtr kategorie 3, což znamená vysokou ochranu před škodlivým slunečním zářením. Díky tomu vaše dítě bude mít nejen stylovou, ale i bezpečnou ochranu očí. Pokud hledáte korekční brýle pro dítě, Belutti SBC 214 3 jsou skvělou volbou. Mohou být také použity jako počítačové brýle, za předpokladu správné volby čoček s modrou ochranou BlueBlocker, která blokuje modré světlo. Kromě toho jsou brýle Belutti SBC 214 3 také ideálním řešením pro řidiče, protože dobře zvolené čočky s ochranou BlueBlocker umožňují pohodlnou jízdu v noci. Tyto jedinečné brýle Belutti lze objednat v internetovém obchodě Kodano.cz, kde si je můžete vyzkoušet také v vybraných optických salonech KODANO. Pro uchování brýlí v dokonalém stavu je součástí praktické pouzdro, které jim zajistí odpovídající ochranu při skladování.
Více informací
Pro kohodětské
Typ produktuSluneční brýle
ZnačkaBelutti
Tvar obrubyObdélníkové
Typplné
Materiálplastové
Barva obrubčerné
Tloušťka rámutenká
Délka nožičky [mm]120
Šířka skla [mm]52
Výška obruby [mm]42
Šířka mostku [mm]13
Šířka obruby [mm]128
Typ čočekzrcadlové
PolarizaceAno
Kategorie UV filtru3
Pružné pantyNe
Virtuální zkoušečNe
Dostupnostdo 4 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Belutti SBC 214 3
Vaše hodnocení

Jak vybrat brýle Belutti SBC 214 3 podle tvaru obličeje a jaký je vhodný velikost?

Brýle Belutti SBC 214 3 mají obdélníkový tvar, díky čemuž vyhovují mnoha různým typům obličeje. Plastové rámečky zajišťují stabilitu a pohodlí při nošení. Dostupná velikost produktu zaručuje pohodlné přizpůsobení, eliminující nepříjemný tlak.

Pro koho jsou brýle Belutti SBC 214 3?

Brýle Belutti SBC 214 3 jsou určeny pro ženy a děti, které hledají stylové a odolné brýle. Klasická černá barva rámečků je univerzální a hodí se ke mnoha stylizacím.

Zlepšují brýle Belutti SBC 214 3 zrak?

Brýle Belutti SBC 214 3 jsou plné brýle, které jsou určeny jak pro ty, kteří potřebují korekci zraku, tak pro ty, kteří chtějí chránit své oči před škodlivým UV zářením.

Zrakové brýle, které splňují různé funkce, lze přizpůsobit individuálním potřebám, například jako počítačové brýle se BlueBlocker čočkami, které blokují škodlivé modré světlo pro oči, nebo jako brýle pro řidiče umožňující bezpečnou jízdu v noci.

Jak čistit brýle Belutti SBC 214 3?

K čištění brýlí Belutti SBC 214 3 se doporučuje používat speciální prostředky určené k mytí brýlí. Je třeba se vyvarovat používání drsných materiálů nebo chemických látek, které by mohly poškodit povrch skel. Pravidelné čištění pomůže udržet brýle v perfektním stavu.

Brýle Belutti SBC 214 3 lze zakoupit v internetovém obchodě Kodano.cz a vyzkoušet si je v vybraných salónech KODANO. Pouzdro v setu s brýlemi zajišťuje dodatečnou ochranu při skladování.