Belutti SBC 227 3

Dostupnost:

do 4 pracovních dnů

Naše cena:

1 567 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
144 mm
18 mm
54 mm
55 mm
143 mm

Podívejte se na podobné produkty

Moderní brýle Belutti SBC 227 3 jsou ideální volbou pro všechny ženy, které hledají stylové rámečky na brýle. Značka Belutti je známá svým luxusním přístupem k módnímu průmyslu, což je dokonale patrné v případě tohoto modelu. Tvar 'Čtvercové' dělá tyto brýle nejen módním doplňkem, ale také skvěle ladí s různými stylizacemi. Brýle Belutti SBC 227 3 jsou plné rámečky vyrobené z kvalitních kovových materiálů, což zajišťuje nejen atraktivní vzhled, ale také odolnost a pohodlí při nošení. Zlatá barva jim dodává eleganci a třídu, což je skvělé doplnění k mnoha stylizacím. Jako dioptrické brýle Belutti SBC 227 3 zajišťují dokonalou korekci zraku a s vhodným výběrem čoček BlueBlocker mohou být použity jako počítačové brýle nebo pro řidiče, zejména při nočním řízení. Pokud hledáte značkové rámečky na brýle, určitě si všimněte brýlí Belutti SBC 227 3. Můžete je najít v internetovém obchodě Kodano.cz a vyzkoušet si je v vybraných salónech KODANO. Balení obsahuje pouzdro, které zajišťuje ochranu a praktické uložení brýlí. S Brýlemi Belutti SBC 227 3 se nejen budete cítit stylově, ale také pohodlně a důvěrně!
Více informací
Pro kohopro ni
Typ produktuSluneční brýle
ZnačkaBelutti
Tvar obrubyčtvercové
Typplné
Materiálkovové
Barva obrubzlaté
Tloušťka rámutenká
Délka nožičky [mm]144
Šířka skla [mm]55
Výška obruby [mm]54
Šířka mostku [mm]18
Šířka obruby [mm]143
Typ čočekjednobarevné
PolarizaceAno
Kategorie UV filtru2
Pružné pantyNe
Virtuální zkoušečNe
Dostupnostdo 4 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Belutti SBC 227 3
Vaše hodnocení

Jak vybrat brýle Belutti SBC 227 3 do obličeje a jaký velikost bude vhodný?

Brýle Belutti SBC 227 3 jsou plné čtvercové brýle, které pasují ke většině tvarů obličeje. Jejich univerzální tvar znamená, že budou dobře ladit jak s oválnými, tak s více hranatými tvářemi. Velikost brýlí lze přizpůsobit na základě parametrů produktu v internetovém obchodě Kodano.cz nebo požádat o pomoc optiky ze salonů KODANO.

Pro koho jsou brýle Belutti SBC 227 3?

Brýle Belutti SBC 227 3 jsou určeny pro ženy, které si cení elegantního designu a vysoké kvality zpracování. Díky zlatým kovovým rámkům jsou skvělým doplňkem outfitu pro ženy, které touží po výjimečném akcentu.

Zlepšují brýle Belutti SBC 227 3 zrak?

Brýle Belutti SBC 227 3 patří do kategorie korekčních brýlí, což znamená, že mohou být přizpůsobeny individuálním potřebám zraku. Je to také produkt, který lze použít jako počítačové brýle, za předpokladu výběru vhodných čoček s povlakem BlueBlocker, který chrání oči před škodlivým modrým světlem.

S širokou škálou korekce zraku mohou být brýle Belutti SBC 227 3 také ideální pro řidiče, pokud jsou vybaveny čočkami s povlakem BlueBlocker umožňujícím pohodlnou jízdu v noci.

Jak čistit brýle Belutti SBC 227 3?

K čištění brýlí Belutti SBC 227 3 se doporučuje používat specialistické prostředky na čištění brýlí a měkkou utěrku. Je třeba se vyvarovat použití papírových ubrousků nebo oděvů, abyste nepoškodili povrch skel. Pravidelné čištění zajistí udržení brýlí v perfektním stavu po dlouhou dobu.

Brýle Belutti SBC 227 3 jsou k dispozici v internetovém obchodě Kodano.cz, kde lze také využít online virtuálního zkušebního pokoje. Kromě toho je možné si je vyzkoušet osobně v vybraných salónech KODANO. Produkt má také pouzdro v balení, které zajišťuje ochranu brýlí během uložení.