BioAir 38FW 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

139 Kč
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.

Kontaktní čočky BioAir 38 FW jsou produktem nové generace, určeným až na 3 měsíce používání. Díky použití inovativního materiálu a dosažení ještě příznivějších parametrů jsou čočky extrémně pohodlné při každodenním používání a poskytují vidění ve vysokém rozlišení.

Produkt nové generace - čočky BioAir 38 FW jsou produktem nové generace, založený na inovativním materiálu a vytvořený podle návrhů největších specialistů v optickém průmyslu.
Nejkvalitnější hydratační vlastnosti - díky vysokému obsahu vody a schopnosti ji ukládat se čočky vyznačují dlouhodobou hydratací a odstraňují problém syndromu suchého oka.
Ostré a barevně syté vidění – čočky umožňují vychutnat si vidění ve vysokém rozlišení – ostré, syté, s adekvátním kontrastem, bez stínů a odlesků.
Biokompatibilita s lidským okem - základem čoček je materiál svým složením velmi podobný lidskému oku, díky čemuž je okem velmi dobře přijímán - nezpůsobuje podráždění ani alergické reakce.
Ochrana před UV zářením - BioAir 38 FW
Ochrana před UV zářením - čočky BioAir 38 FW také poskytují dodatečnou ochranu očí před škodlivými účinky slunce, což je umožněno obohacením složení čoček o komplex UVA / UVB filtrů, absorbujících přes 90 % škodlivého světla.
Jeden pár na tři měsíce – tyto čočky jsou určeny pro čtvrtletní použití. To znamená, že jeden pár můžete používat až tři měsíce, pokud si je budete pamatovat pravidelně čistit roztokem na kontaktní čočky.
 

Vlastnosti čoček BioAir 38FW:

 

Nejvyšší komfort používání, který vydrží celý den - to je možné díky vylepšené technice broušení okrajů čoček a vysoké flexibilitě, díky které se čočky během pár sekund plně přizpůsobí individuálnímu tvaru oka. Zůstávají nepostřehnutelné a nezpůsobují podráždění. Díky zvýšenému parametru hydratace jsou vysoce zvlhčené a zabraňují vysoušení očí. Díky vysokému faktoru propustnosti kyslíku však poskytují rohovce volný přístup k velkému množství kyslíku a snižují tak riziko nebezpečných infekcí.

BioAir 38 FW je zárukou jasného vidění - ostrého, plného sytých barev a kontrastu. A to bez ohledu na převládající světelné podmínky a vzdálenost. Čočky jsou k dispozici v negativní i pozitivní korekční síle. Vyznačují se složením obohaceným o komplex moderních UVA / UVB filtrů, které absorbují přes 90 % škodlivého slunečního záření a dodávají tak očím dodatečnou ochranu.

 

Pro koho jsou čočky BioAir 38 FW určeny?

 

Pokud nechcete doma obětovat samostatnou skříňku pro zásobu denních čoček a nemáte problém s pravidelným používáním pečující tekutiny, BioAir 38 FW je pro vás perfektní volbou. Tyto čtvrtletní náhradní čočky jsou velmi pohodlné při každodenním používání a intuitivní při aplikaci, takže je mohou používat i lidé, kteří se rozhodnou použít tento typ optického roztoku poprvé. A díky dostupnosti negativních i pozitivních korekčních sil reagují na potřeby krátkozrakých i dalekozrakých lidí.

 

Výhody čoček BioAir 38FW

 

Pokud vás tento typ kontaktních čoček zaujal, je velmi pravděpodobné, že byste je stejně rádi vyzkoušeli na vlastní oči. A můžete - díky dostupnému balení se 3 kusy čoček. Pokud je nemáte rádi, o nic nepřijdete. A pokud se vám zalíbí, nic vám nebrání objednat si další balení do zásoby.

3dílná verze je také skvělou volbou pro lidi, kterým byla diagnostikována různě silná zraková vada na každém oku. Pak si můžete vybrat jedno balení pro potřeby jednoho oka a vytvořit si tak zásobu plně na míru vašim potřebám.

 

Vlastnosti čoček BioAir 38FW:

 
  • výborný komfort,
  • vysoký obsah vody,
  • UV blokování.
 

Parametry čoček BioAir 38FW:

 
Kategorie Čtvrtletní čočky
Značka Kontaktní čočky BioAir
Výrobce HORIEN
Rozsah dioptrií (SPH): -12,00 D
-11,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
+0,75 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,7
Průměr 14,2
Hydratace 42%
Materiál Poly-2-hydroxyethylmethakrylát
UV filtry >90% UVA i UVB
Režim nošení Denně
 

Podívejte se na další čočky BioAir

Více informací
VýrobceHORIEN
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:BioAir 38FW 3 čočky
Vaše hodnocení