BioAir Comfort 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

139 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

BioAir Comfort jsou měsíční výměnné čočky, vytvořené na bázi moderního materiálu, velmi dobře přijímané lidským okem. Vyznačují se zlepšenými parametry hydratace a propustnosti kyslíku, díky čemuž jsou celosvětově označovány jako jedny z nejpohodlnějších čoček na nošení.

Vysoký obsah vody - čočky BioAir Comfort byly vytvořeny na základě vysoce hydratovaného materiálu, díky kterému se vyznačují příznivou, dlouhotrvající vlhkostí a chrání oči před nepříjemným vysoušením.
Vidění s vysokým rozlišením – použití těchto čoček umožňuje vychutnat si vidění s větší citlivostí na kontrast, zvýšenou hloubkou a ostrostí bez ohledu na převládající světelné podmínky.
Moderní UV filtry – správně nasazené čočky poskytují očím dodatečnou ochranu před nepříznivými účinky slunečního záření. Je to možné díky obohacení složení o komplex moderních UVA/UVB filtrů.
Tónování pro snadnou aplikaci - Čočky BioAir Comfort mohou používat i začínající uživatelé, a to díky světle modrému zabarvení na jedné ze stran kontaktních čoček, což výrazně usnadňuje jejich aplikaci a činí ji maximálně intuitivní.
Měsíční režim použití - BioAir Comfort
Měsíční režim použití - jeden vybraný pár čoček můžete používat až 30 dní. Jedinou podmínkou je každodenní používání pečující tekutiny.
3 kusy v balení - to je ideální množství k vyzkoušení daného typu čoček nebo k vytvoření sady s balením jiné dioptrie, plně přizpůsobené požadavkům vaší zrakové vady.
 

Vlastnosti čoček BioAir Comfort:

 

Kontaktní čočky BioAir Comfort jsou založeny na inovativním materiálu se složením velmi podobným lidskému oku. Díky tomu zůstávají čočky po celou dobu používání nedetekovatelné. Tím spíše, že se díky ultratenkým okrajům a zvětšenému průměru rychle a přesně přizpůsobí individuálnímu tvaru oka. I na konci dne je zrak odpočatý a oči vlhké – díky vysokému stupni hydratace čoček dosahující až 42 %. BioAir Comfort se také vyznačují příznivým koeficientem propustnosti kyslíku, který umožňuje rohovce volný přístup ke kyslíku a snižuje riziko infekce.

Čočky BioAir Comfort poskytují vidění s vysokým rozlišením, bez stínů a odlesků. Jsou určeny ke korekci krátkozrakosti a díky širokému rozsahu výkonu je jejich výběr podle potřeb individuálního uživatele ještě jednodušší. Čočky také poskytují dodatečnou ochranu před škodlivými účinky slunečního záření, a to díky přítomnosti moderních UV filtrů.

 

Pro koho jsou čočky BioAir Comfort určeny?

 

Čočky BioAir Comfort jsou určeny pro měsíční použití. Je to tedy skvělá nabídka pro lidi, kteří se neradi zatěžují zásobou několika desítek párů čoček a každý den sáhnou po nových. Komfort používání kontaktních čoček BioAir Comfort ocení i začínající uživatelé – díky dodatečnému zabarvení na jedné straně a flexibilitě, díky které bude jejich aplikace velmi snadná a intuitivní. A jelikož se čočky vyznačují širokou korekční silou - od -0,50 do -12,00 D, mohou je používat majitelé velkých i malých zrakových vad (krátkozrakost).

 

Výhody čoček BioAir Comfort:

 

Jak již bylo zmíněno, BioAir Comfort jsou čočky s měsíční výměnou. To znamená, že při správné péči můžete jeden pár používat až 30 dní. Balení, které obsahuje 3 kusy čoček, je tedy ideální na vyzkoušení daného typu kontaktních čoček nebo zkombinování s balením o jiné síle a vytvořit si zásobu na 3 měsíce plně na míru vašim potřebám.

 

Vlastnosti čoček BioAir Comfort:

 
  • výborný komfort,
  • vysoký obsah vody,
  • blokuje UV záření,
  • snadno se nanáší díky speciální modré barvě.
 

Parametry čoček BioAir Comfort:

 
Kategorie Měsíční čočky
Značka Kontaktní čočky BioAir
Výrobce HORIEN
Rozsah dioptrií (SPH): -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Hydratace 42%
Materiál Poly-2-hydroxyethyl Methacrylate
UV filtry >90% UVA i UVB
Režim nošení Denně
 

Podívejte se na další čočky BioAir

Více informací
VýrobceHORIEN
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:BioAir Comfort 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky BioAir Comfort 3 kusy?

Kontaktní čočky BioAir Comfort 3 kusy si můžete vybrat sami, využitím parametrů produktu uvedených na obalu, jako jsou dioptrie a zakřivení, nebo se můžete obrátit na optometristu, který vám pomůže vybrat čočky odpovídající vašim zrakovým potřebám. Produkt je k dispozici v balení obsahujícím 3 čočky, což je ideální pro uživatele, kteří dávají přednost menšímu množství najednou.

Jsou kontaktní čočky BioAir Comfort bezpečné?

Ano, kontaktní čočky BioAir Comfort jsou bezpečné pro použití, jelikož jsou vyrobeny renomovaným výrobcem Horien, který zaručuje nejvyšší kvalitu a bezpečnost díky použití moderních technologií a materiálů vysoké kvality.

Pro jaký typ vad zraku jsou BioAir Comfort?

Kontaktní čočky BioAir Comfort jsou určeny pro korekci krátkozrakosti. Jejich sférická korekce znamená, že se zaměřují na korekci jednoho specifického aspektu vady zraku.

Jak nasadit kontaktní čočky BioAir Comfort?

Před nasazením kontaktních čoček BioAir Comfort se ujistěte, že máte čisté a suché ruce. Poté jemně umístěte čočku na koneček ukazováčku, otevřete široce oko a dívejte se přímo vpřed. Jemně zvedněte horní víčko a stáhněte dolní, abyste vytvořili prostor pro umístění čočky na oční bulvu. Poté jednoduše umístěte čočku na oční bulvu a uvolněte víčka.

Jak sundat kontaktní čočky BioAir Comfort?

Před sundáním kontaktních čoček BioAir Comfort opět ujistěte, že máte čisté a suché ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko pomocí ukazováčku a palce, vytvořte prostor pod čočkou. Jemně stiskněte čočku mezi palcem a ukazováčkem a opatrně ji vyjměte.