BioAir Comfort Plus 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

139 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

BioAir Comfort Plus jsou měsíční náhradní čočky, které jsou založeny na inovativním materiálu, velmi dobře akceptovaném lidským okem. Vylepšené parametry hydratace a propustnosti kyslíku i moderní UV filtry dělají z těchto čoček jedny z nejpohodlnějších při každodenním používání.

Vysoký stupeň hydratace - čočky se vyznačují příznivým faktorem obsahu vody, proto zůstávají vlhké po mnoho hodin a chrání oči před nepříjemným vysušením.
Vylepšený design - čočky mají velmi tenké okraje a zvětšený průměr, díky čemuž se ještě rychleji a přesněji přizpůsobí individuálnímu tvaru oka a zůstávají po celou dobu používání neznatelné.
Jasné vidění – obraz viděný v čočkách BioAir Comfort Plus je ostrý, sytý a se zvýšenou citlivostí na kontrast. A to bez ohledu na vzdálenost a převládající světelné podmínky.
Ochrana proti UV záření - obohacení čoček o komplex moderních UVA / UVB filtrů umožnilo poskytnout uživatelům dodatečnou ochranu před škodlivými účinky slunečního záření.
Jeden pár měsíčně - BioAir Comfort Plus
Jeden pár měsíčně – čočky BioAir Comfort Plus jsou určeny pro měsíční používání, což znamená, že jeden pár můžete používat při správné péči až 30 dní.
Kompaktní balení - obsahuje tři čočky, což je ideální množství na vyzkoušení daného typu čoček nebo vytvoření větší sady plně vhodné pro zrakovou vadu jiné hodnoty na každém oku.
 

Vlastnosti čoček BioAir Comfort Plus:

 

V případě BioAir Comfort je třeba jako první zmínit moderní materiál, který je lidskému oku extrémně blízký. Díky tomu je okem velmi dobře přijímána - čočky zůstávají nedetekovatelné, nezpůsobují podráždění ani alergické reakce. Vysoký stupeň hydratace má na svědomí mnohahodinovou vlhkost čoček, která odstraňuje problém suchých očí a oči jsou čisté a osvěžené i na konci dne. Ano, BioAir Comfort Plus zaručuje vidění ve vysokém rozlišení, bez stínů a odlesků, bez ohledu na převládající světelné podmínky.

Čočky BioAir Comfort Plus, obohacené o komplex UV filtrů, chrání oči před škodlivými účinky slunečního záření. Flexibilní, se zvětšeným průměrem a ultratenkými okraji se dokonale a velmi rychle přizpůsobí individuálnímu tvaru oka. Výběr správných parametrů BioAir Comfort Plus vám zabere jen chvilku, protože čočky se vyznačují širokým rozsahem korekční síly, díky čemuž vyhoví potřebám všech krátkozrakých lidí – bojujících s malými i velkými zrakovými vadami.

 

Pro koho jsou čočky BioAir Comfort Plus určeny?

 

Čočky BioAir Comfort Plus jsou ideální nabídkou pro lidi, kteří si cení pohodlí při používání čoček s měsíční výměnou a kteří nezapomínají na pravidelné používání ošetřující tekutiny. Snadno se nanášejí, rychle se přizpůsobí tvaru oka, doporučují se i začátečníkům.

 

Výhody čoček BioAir Comfort Plus:

 

Máte zájem o tento typ čoček, ale rádi byste si je vyzkoušeli, než se rozhodnete nakoupit velkou zásobu? Právě pro takové příležitosti je připraveno balení obsahující 3 kusy. Je také skvělou variantou pro lidi, kteří mají vadu zraku s různou dioptrií na každém oku – pak lze takový balíček zkombinovat s dalším a vytvořit tak sadu plně vyhovující aktuálním potřebám.

 

Vlastnosti čoček BioAir Comfort Plus:

 
  • výborný komfort,
  • vysoký obsah vody,
  • UV blokování.
 

Parametry čoček BioAir Comfort Plus:

 
Kategoria Měsíční čočky
Značka Kontaktní čočky BioAir
Výrobce HORIEN
Rozsah dioptrií (SPH): -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,7
Průměr 14,2
Hydratace 42%
Materiál Poly-Hema
UV filtry >90% UVA i UVB
Režim nošení Denně
 

Podívejte se na další čočky BioAir

Více informací
VýrobceHORIEN
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:BioAir Comfort Plus 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky BioAir Comfort Plus 3 kusy?

Kontaktní čočky BioAir Comfort Plus 3 kusy si můžete vybrat sami, využitím parametrů produktu uvedených na obalu, jako jsou dioptrie a zakřivení. Doporučujeme však konzultaci s optometristou, který vám pomůže vybrat čočky přizpůsobené vašim potřebám a parametrům zraku.

Jsou kontaktní čočky BioAir Comfort Plus bezpečné?

Ano, kontaktní čočky BioAir Comfort Plus jsou bezpečné pro použití, poskytují komfort a bezpečnost díky materiálu vysoké kvality Poly-Hema a technologii výrobce Horien.

Pro jaký typ vad zraku jsou BioAir Comfort Plus?

Kontaktní čočky BioAir Comfort Plus jsou určeny pro korekci krátkozrakosti (záporné dioptrie).

Jak nasadit kontaktní čočky BioAir Comfort Plus?

Před nasazením kontaktních čoček BioAir Comfort Plus se ujistěte, že máte čisté a suché ruce. Poté jemně umístěte čočku na koneček ukazováčku a ověřte, že není otočená naruby. Následně roztažením víček opatrně umístěte čočku na oko.

Jak sundat kontaktní čočky BioAir Comfort Plus?

Pro sundání kontaktních čoček BioAir Comfort Plus nejprve umyjte a osušte ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko ukazováčkem dolů a horní víčko palcem nahoru. Poté jemně chyťte čočku konečky prstů a opatrně ji vyjměte.