BioAir OPTIMUM 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

139 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Hogyan válasszuk ki a BioAir OPTIMUM 3 darabos kontaktlencséit?

A BioAir OPTIMUM 3 darabos kontaktlencséket önállóan is kiválaszthatja, felhasználva a termék paramétereit, mint a dioptria és a görbület. Azonban javasoljuk, hogy konzultáljon egy optometristával, aki segít kiválasztani a szem mintájának megfelelő megfelelő lencséket. A csomag 3 darab lencsét tartalmaz, ami lehetővé teszi a hosszabb használatot a következő cseréig.

Biztonságosak a BioAir OPTIMUM kontaktlencsék?

Igen, a BioAir OPTIMUM kontaktlencsék biztonságosan használhatók, mivel kiváló minőségű Filcon II 2 anyagból készülnek, amely nem csak kényelmet biztosít viselés közben, hanem a szemek biztonságát is garantálja. A Horien neves gyártó által készített termék további minőségi és biztonsági garanciát jelent.

Milyen látáshibákra valók a BioAir OPTIMUM?

A BioAir OPTIMUM kontaktlencsék elsősorban a rövidlátás korrekciójára szolgálnak, ami azt jelenti, hogy ideálisak azok számára, akik távoli tárgyakat nehezen látnak. Nem alkalmasak a távollátás korrekciójára.

Hogyan kell felhelyezni a BioAir OPTIMUM kontaktlencséket?

Mielőtt felvenné a BioAir OPTIMUM kontaktlencséket, mindig mosson és szárítson kezet. Ezután óvatosan helyezze a lencsét az indexujja végére, ellenőrizze, hogy ne legyen kifordítva. A szemhéjakat tartva óvatosan helyezze a lencsét a szem közepére, majd pislogjon, hogy a lencse stabilizálódjon.

Hogyan kell levenni a BioAir OPTIMUM kontaktlencséket?

Mielőtt levenné a BioAir OPTIMUM kontaktlencséket, mosson és szárítson kezet, hogy elkerülje a szennyeződéseket. Ezután óvatosan tolja le az alsó szemhéjat az indexujjával, és tartsa fent a felső szemhéjat egy másik ujjal. A hüvelykujját és az indexujját használva óvatosan fogja meg a lencsét, és távolítsa el a szemről. A lencse eltávolítása után alaposan öblítse le speciális lencseápoló oldattal.

Vysoce kvalitní měsíční kontaktní čočky BioAir OPTIMUM jsou příkladem inovativního produktu, plně přizpůsobeného potřebám uživatele. Díky hydrogelovému, vysoce hydratovanému materiálu jsou čočky extrémně pohodlné při každodenním používání a poskytují syté, ostré vidění všem krátkozrakým lidem.

Hydrogelová technologie - čočky byly vytvořeny na základě pokročilé hydrogelové technologie, díky které získaly vysoký stupeň hydratace a příznivý koeficient propustnosti kyslíku.
Celodenní hydratace - vysoký obsah vody, až 50 %, má na svědomí celodenní hydrataci čoček, díky čemuž se zapomíná na problém suchých, zarudlých očí.
Efektivní korekce zrakových vad - BioAir Optimum
Efektivní korekce zrakových vad - čočky BioAir Optimum jsou k dispozici v negativní síle, což znamená, že jsou určeny pro korekci krátkozrakosti. V jeho rámci poskytují ostré a jasné vidění i na největší vzdálenost.
Volný přístup kyslíku - vysoký faktor propustnosti kyslíku znamená, že čočky nevytvářejí nepropustnou bariéru mezi okem a vnějším prostředím, naopak - poskytují očím volný přístup kyslíku a snižují tak riziko závažných infekcí.
Vylepšený tvar – nyní se čočky BioAir Optimum vyznačují ještě tenčími okraji a zvětšeným průměrem, díky čemuž okamžitě padnou do oka a zůstávají nezjistitelné po celý den používání.
Měsíční použití – až 30 dní s jedním párem čoček – nezní to jako ekonomické a pohodlné používání? S BioAir Optimum je to možné. Jediné, co musíte udělat, je pamatovat na jejich každodenní péči pomocí správného roztoku.
 

Vlastnosti čoček BioAir OPTIMUM:

 

Mezi charakteristické vlastnosti čoček BioAir OPTIMUM patří především vysoký obsah vody, a to až 50 %. Díky tomu jsou čočky neustále zvlhčovány a nezpůsobují nepříjemné vysušení očí. Zvýšený parametr propustnosti kyslíku poskytuje rohovce neustálý přístup vzduchu a chrání tak zrak před nebezpečnými infekcemi. Čočky zůstávají na oku nepostřehnutelné po celou dobu používání - je to dáno tenkými okraji a zvětšeným průměrem, díky kterému čočky během několika sekund dokonale přilnou k oku a plně se přizpůsobí jeho individuálnímu tvaru.

Když se rozhodnete používat čočky BioAir OPTIMUM, můžete si být jisti, že uvidíte ve vysokém rozlišení – ostré, jasné, s vysokou sytostí barev a kontrastem, bez stínů a odlesků. Výběr správného páru není obtížný, díky dostupnosti čoček v negativní korekční síle v širokém rozsahu.

 

Pro koho jsou čočky BioAir OPTIMUM určeny?

 

Kontaktní čočky BioAir OPTIMUM můžete bez obav používat, pokud vám vyhovuje režim pravidelné měsíční výměny a pokud nemáte problém s pravidelným používáním pečujícího roztoku. Je to produkt navržený s ohledem na krátkozraké lidi. Vzhledem k tomu, že se jedná o opakovaně použitelné čočky, můžete je používat i střídavě s brýlemi.

 

Výhody čoček BioAir OPTIMUM:

 

Balení kontaktních čoček BioAir OPTIMUM obsahující tři kusy produktu je perfektním řešením pro všechny lidi, kteří chtějí daný typ čoček vyzkoušet bez rizika vyhazování peněz. Je to také skvělá volba pro lidi, kteří mají na každém oku různé dioptrie – v tomto případě si můžete zakoupit dvě třídílná balení a vytvořit si tak tříměsíční zásobu plně šitou na míru vašim potřebám.

 

Parametry čoček BioAir OPTIMUM:

 
Kategorie Měsíční čočky
Značka Kontaktní čočky BioAir
Výrobce HORIEN
Rozsah dioptrií (SPH): -7,50 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Hydratace 50%
Materiál Filcon II 2
UV filtry >90% UVA i UVB
Režim nošení Dzienny
 

Podívejte se na další čočky BioAir

Více informací
VýrobceHORIEN
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:BioAir OPTIMUM 3 čočky
Vaše hodnocení